Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
MELİKGAZİ BELEDİYESİ
MELİKGAZİ BELEDİYESİ
ŞEHRİN 4 NOKTASINA YÜKSELTİLMİŞ KAVŞAK YAPACAK…
Yaşam
´AŞK´IN KALBE DÜŞTÜĞÜ UNUTULMAZ GECE
´AŞK´IN KALBE DÜŞTÜĞÜ UNUTULMAZ GECE
Talas Belediyesince her ay şehrin manevi ve kültürel hayatına renk katan ‘kalbe düşünce´ programının bu ayki konusu olan ‘Aşk Kalbe Düşünce´ gecesinde, gerçek aşkın ne olduğu ve yapılması gerekenler anlatıldı.
Kültür-Sanat
BU AY KALBİMİZE ´DAVA´ DÜŞECEK
BU AY KALBİMİZE ´DAVA´ DÜŞECEK
Talas Belediyesi´nin şehrin manevi hayatına her ay renk katan ve yoğun ilgi gören Kalbe Düşünce programının bu ay ki konusu ´Dava Kalbe Düşünce´ oldu.
Kültür-Sanat
ZİYA EREN´DEN DEVRE DEĞERLENDİRMESİ
ZİYA EREN´DEN DEVRE DEĞERLENDİRMESİ
“ŞEHRİN İDARECİLERİ EN AZINDAN MAÇA GELSİN”
Spor
AK PARTİ´Lİ YEREL YÖNETİMLER İSTİŞARE YAPTI
AK PARTİ´Lİ YEREL YÖNETİMLER İSTİŞARE YAPTI
ÖZHASEKİ “ŞEHRİN GELECEĞİ BAŞKANIN UFKU İLE ŞEKİLLENİR”
Siyasi
ŞEHRİN İMARI BİZE
ŞEHRİN İMARI BİZE
İNSANIN İMARI SİZE DÜŞÜYOR
Yaşam
ŞEHRİN GÖBEĞİNDE
ŞEHRİN GÖBEĞİNDE
‘OĞUL´ YAKALAMA OPERASYONU
BAŞKAN YILDIZ’DAN DEĞERLENDİRME
BAŞKAN YILDIZ’DAN DEĞERLENDİRME
YILDIZ, “TAKIM BU ŞEHRİN ORTAK MALI”
Spor
YAŞAR ELDEN’Nİ  SON KİTABI
YAŞAR ELDEN’Nİ SON KİTABI
‘BİZİM ŞEHRİN HALLERİ’ RAFLARDA YERNİ ALDI
Kültür-Sanat
“ŞEHRİN HUZURU İÇİN GAYRET ETTİM”
“ŞEHRİN HUZURU İÇİN GAYRET ETTİM”
“Hiç kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, bir ayrımcılığın parçası olmadan huzuru sağlamaya çalıştım”
Siyasi
KAYSERİSPOR SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR
KAYSERİSPOR SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Kayserispor’un kupada Beşiktaş engelini geçerek çeyrek finale kaldığı maçın ardından şehrin ileri gelenleri ve kulüp yönetiminden açıklamalar geldi. Kayserispor Kulüp Başkanı Bekir Yıldız, Hakem Yankaya hakkında açıklamalarda bulunurken, ilginç benzetmeleri kullandı. Yıldız, “10 dakika daha uzasa hakemden yana endişelerim vardı” dedi. Vali Orhan Düzgün ile Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise yaptıkları değerlendirmelerde ‘Güzel bir maç oldu” dediler.
Spor
KONFEKSİYONCULAR  SİTESİ KURULACAK
KONFEKSİYONCULAR SİTESİ KURULACAK
TOKİ’nin bir süre önce 50 milyon lira muhammen bedelle ihaleye çıkarttığı Şeker Fabrikası’ndan geçme 250 dönümlük araziye Konfeksiyoncular Sitesi’nin kurulması planlanıyor.Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün kasımda açtığı “tapu iptal davası” nedeniyle yarın yapılacak ihaleye katılım olup olmayacağı bilinmezken, şehrin yöneticileri de, Cami Kebir çevresine sıkışıp kalan irili-ufaklı 300 kadar konfeksiyoncu esnafı için buraya site yapılmasının doğru olacağı görüşünde mutabık…
Güncel
TELAFER’DE YAŞANANLARA  TERCÜMAN OLDU
TELAFER’DE YAŞANANLARA TERCÜMAN OLDU
Milliyetçi Hareket Partisi eski Milletvekillerinden Dr. Seyfi Şahin, Işid tarafından Irak`ın Telafer şehrinde yaşayan Türkmenlere yönelik olarak devam ettirilen soykırım hareketine tercüman olarak soydaşlarımıza sahip çıkalım çağrısı yaptı…
Güncel
Bölge Turizmi İçin Önemli Zirve
Bölge Turizmi İçin Önemli Zirve
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Nevşehir ve Kayseri`nin turizmde birlikte çalışması halinde her iki şehrin de kazançlı çıkacağını söyledi.
Güncel
ERCİYES`İN TANITIMI İÇİN ALMANYA`DA TEMASLARDA BULUNDU
ERCİYES`İN TANITIMI İÇİN ALMANYA`DA TEMASLARDA BULUNDU
Vali Orhan Düzgün, Erciyes A.Ş. Genel Müdürü Dr. Murat Cahid Cıngı ile birlikte Erciyes Kayak Merkezi’nin tanıtımı amacıyla 7-8 Kasım tarihlerinde Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen programa katıldı.
Güncel
KONFEKSİYONCULARIN TOKİ İLE PAZARLIĞI
KONFEKSİYONCULARIN TOKİ İLE PAZARLIĞI
Cami Kebir başta olmak üzere şehrin muhtelif yerlerinde bulunan konfeksiyoncular için bir site yapılıyor…Dernekleşen konfeksiyoncular AK Parti milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşerek Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerine yapılacak olan sitenin TOKİ tarafından inşasını talep ettiler.TOKİ Başkanı ile Kayseri konfeksiyoncular bugün Ankara’da fiyat pazarlığı yapacak.
Güncel
BİZİM PARAMIZ YOK  BİZE YENİ BİR FABRİKA  YAPSINLAR
BİZİM PARAMIZ YOK BİZE YENİ BİR FABRİKA YAPSINLAR
Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay "Şu anki hali ile Şeker Fabrikası şehrin ortasında kalmış durumda... Fabrikayı daha sakin bir bölgeye taşımayı düşünmüyormusunuz? Belediyelerin yer göstermesi durumunda taşınmayı gündeminize alırmısınız? sorusuna verdiği cevapta "Fabrikanın şehrin ortasında kaldığı görülen bir gerçek. Yalnız bu güne kadar bize yer gösterme konusunda bir öneri olmadı. Kocasinan Belediyesi veya Büyükşehir Belediyesinin yer tahsil etmek gibi bir önerisi olursa olursa ‘biz onu ciddi olarak değerlendiririz. Ayrıca yeni bir fabrika yapacak kadar paramızda yok, fabrika kurulması konusunda yardım etsinler. Bu konu sadece bizim meselemiz değil. Bizler emanetçiyiz" değerlendimesinde bulundu... .
Güncel
Şehrin  Giriş Kapılarını Renklendirecek
Şehrin Giriş Kapılarını Renklendirecek
Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erkilet Bulvarı ile Kuzey Çevre Yolu’nu kesiştiren 60 bin metrekarelik yonca yaprağı şeklindeki kavşağı renklendireceklerini söyledi.
Güncel
AVRUPA BAĞLANTILI UÇUŞ SEFERLERİ BAŞLIYOR
AVRUPA BAĞLANTILI UÇUŞ SEFERLERİ BAŞLIYOR
Bir Uçak firmasının Kayseri – İstanbul arası uçuş seferlerini yeniden başlatması vesilesi ile gerçekleştirilen tanıtım etkinliğine iştirak eden Vali Orhan Düzgün, direkt veya aktarmalı olarak Avrupa bağlantılı uçuşlar yapılmasının şehrin turizmini önemli ölçüde olumlu etkileyeceğini vurgulayarak, Erciyes Kayak Merkezi’ndeki yatırımlardan sonra Almanya ve Hollanda başta olmak üzere çok sayıda turist kafilesinin ilimize geleceğini umduğunu belirtti…
Güncel
MELİKGAZİ PLANLI VE DÜZENLİ GELİŞİYOR
MELİKGAZİ PLANLI VE DÜZENLİ GELİŞİYOR
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir şehrin imarlı, planlı, sağlık yapılaşması ve ekonomik kalkınmasının en büyük göstergesinin enerji kullanımındaki limitler olduğunu vurgulayarak ilçe sınırları içersinde konuşlu 81 mahallede kesintisiz elektrik sağlamak adına trafolara yer tesbiti gerçekleştirdiklerini duyurdu….
Güncel
RUHSATSIZ  GIDA MADDESİ  SATAN SEYYARLARA  TEPKİ
RUHSATSIZ GIDA MADDESİ SATAN SEYYARLARA TEPKİ
Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Hayrettin Köse sektörde yaşanan olumsuzların vergisini ödeyen esnafı sıkıntıya soktuğunu belirterek, Kurban Pazar yerleri başta olmak üzere şehrin muhtelif yerlerinde kamyon üzerinde gıda maddesi satışı yapan şahıslara tepki gösterdi. Köse insan sağlığının bu kadar ucuz olmaması gerektiğini vurgulayarak hukuki platformda konun takipçisi olacaklarını vurguladı...
Güncel
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
30 Mart 2017 Perşembe
Bugün
Parçalı bulutlu
17 °C
0 °C
Cuma
Sağanak
13 °C
6 °C
Cumartesi
Bulutlu
12 °C
3 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74