Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN  CHP’YE TEPKİ:"ALGI İDARESİNE DEVAM EDİYORLAR"
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN CHP’YE TEPKİ:"ALGI İDARESİNE DEVAM EDİYORLAR"
Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada önceki gün CHP Milletvekillerinin Meclis’te yaptıkları basın toplantısına tepki gösterilerek “ Algı idaresine devam ediyorlar . TBMM'de yaptıkları şov, CHP'nin ortaya attığı iftiraların altında kaldığını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu” denildi.
Güncel
GRİP, NEZLE VE SOĞUK ALGINLIĞINA DİKKAT
GRİP, NEZLE VE SOĞUK ALGINLIĞINA DİKKAT
Havaların soğuması ile birlikte “kış hastalıkları” da sıklıkla görülmeye başladı. Mevsimsel özelliklere dikkat edip bu konuda bilinçli olarak ve basit birkaç öneriye kulak vererek kış mevsimini sağlıklı bir şekilde geçirmek mümkün.
Sağlık
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÖZHASEKİ’DEN ÖĞRENCİLERE KONFERANS
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÖZHASEKİ’DEN ÖĞRENCİLERE KONFERANS
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine ‘Yerel Yönetimler ve Deneyim Paylaşımı’ konulu konferans verdi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda düzenlenen konferansa Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Erciyes Üniversitesi Rektörü Fahrettin Keleştemur, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. Konferansta konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, “Günümüzün en önemli unsurlarından birisi değişim olgusu. Müthiş bir değişim çağındayız. Bu değişim tek alanda değil birçok alanda oluyor. Özellikle bu son 20 - 30 yılda çok değişim yaşandı. Bu değişime yetişilemiyor. Eğer değişimi zamanında yakalarsanız ayakta kalıyorsunuz. Değişim algılayamazsanız büyüyemezsiniz.” diye konuştu.
Siyasi
GRİP MEVSİMİNDE SIVI ALIMINA DİKKAT
GRİP MEVSİMİNDE SIVI ALIMINA DİKKAT
- Kayseri Özel Modern Dünya Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem Karaköse, grip ve soğuk algınlığı vakalarının yaygın olduğu bu aylarda sıvı ve vitamin alımının artırılması ile kapalı ve kalabalık alanlarda fazla durulmaması tavsiyesinde bulundu.
Sağlık
DOĞALGAZ’DA KIŞ ÖNCESİ ÇİFTE ZAM BEKLENTİSİ
DOĞALGAZ’DA KIŞ ÖNCESİ ÇİFTE ZAM BEKLENTİSİ
BOTAŞ'ın maliyetinin altında gaz satışı yaptığına ilişkin açıklamalar doğalgazda 1 Ekim ya da 1 Kasım itibariyle doğalgaza zam olacağı sinyali olarak algılanırken aralarında Kayseri’nin de bulunduğu bazı illerin iki kere şanssız olacağına dikkat çekildi.
Ekonomi
TÜRKİYENİN KONTROLLÜ DAVRANMASI ACİZLİK DEĞİLDİR
TÜRKİYENİN KONTROLLÜ DAVRANMASI ACİZLİK DEĞİLDİR
AK Parti Kayseri Milletvekili Bakır: -''Türkiye'nin bölgede kontrollü davranması hiçbir zaman acizlik olarak algılanmamalı''
Siyasi
BAŞKENT SANIYORLAR
BAŞKENT SANIYORLAR
MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE ALGISINI ARAŞTIRDI TÜRKİYE'NİN BAŞKENTİNİ İSTANBUL SANIYORLAR Melikşah Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdullah Yuvacı, Amerika'nın Kentucky eyaletinde lisans eğitim odaklı CentreCollege adlı bir üniversitede 229 öğrenci ile Türkiye algısı üzerine bir araştırma yaptı.
Güncel
"BTK SANSÜR UYGULAMIYOR, SEÇME HAKKI TANIYOR"
"BTK SANSÜR UYGULAMIYOR, SEÇME HAKKI TANIYOR"
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamza Çakır, 22 Kasım'da devreye girecek olan 'internet filtreleme sistemi'nin sansür olarak algılanmaması gerektiğini belirterek, vatandaşların arzu ettiği zaman sistemden çıkabileceğini bu yönüyle seçme hakkı sunduğunu söyledi.
Güncel
“ORGAN BAĞIŞINDA İKİ TARAFINDA RIZASI OLMALI”
“ORGAN BAĞIŞINDA İKİ TARAFINDA RIZASI OLMALI”
Kimilerine göre günah kimilerine göre yeni bir hayat olarak algılanan organ bağışı konusu hakkında İl Müftüsü Ali Maraşlıgil açıklamalarda bulundu. KayGrup’un sorularını yanıtlayan Maraşlıgil, organ bağışının dinen bir sakıncasının olmadığını, Müslüman olana birinin organlarını ateiste, Yahudi ye, ve Hıristiyan dinine mensup olan kişilere de verilebileceğini, söyledi.
Yaşam
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
28 Nisan 2017 Cuma
Bugün
Güneşli
23 °C
6 °C
Cumartesi
Güneşli
23 °C
8 °C
Pazar
Parçalı bulutlu
25 °C
9 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74