Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
MHP’DE KONGRE HEYECANI
MHP’DE KONGRE HEYECANI
00- MHP bugün ve yarın Melikgazi ve Kocasinan’da kongre heyecanı yaşayacak… Bugün yapılacak olan Kocasinan kongresinde mevcut başkan Serkan Tok ile Murat Yibur, yarın yapılacak Melikgazi kongresinde ise yine mevcut başkan Ertuğrul Yücebaş ile Mehmet Özet’in yarışması bekleniyor. Her iki kongrede de 423’er delegenin oy kullanması bekleniyor. MHP İl Başkanı Mete Eke‘de adaylık açıklamasında, mevcut iki ilçe başkanının yanında durarak destek mesajı vermişti.
Siyasi
METEOROLOJİDEN MÜJDELİ HABER
METEOROLOJİDEN MÜJDELİ HABER
Meteorolojiden müjde, “bayram havası” geliyor. Kurban bayramına sayılı saatler kala hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanırken vatandaşın kafasındaki sorulardan biride hiç şüphesiz bayram da hava durumunun nasıl olacağı idi... Sizlerin bu merakını gidermek adına yolara düşen haber ekibimiz Meteoroloji Bölge Müdürü Ali Özkır’ın kapısını çalarak bayram süresince havaların nasıl olacağını sordu... Evet bayram süresince hemşerilerimizi günlük güneşlik bir bayram bekliyor.
Güncel
HACILAR BAYRAMA HAZIR
HACILAR BAYRAMA HAZIR
Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi belediye olarak tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.
Güncel
EĞİTİME HAYIRSEVER KATKISI
EĞİTİME HAYIRSEVER KATKISI
Hayırsever Prof. Dr. Ayten ve Mahir Köseoğlu çifti, Kayseri`nin İncesu ilçesine, 16 derslikli Anadolu Lisesi yaptıracak. Okulun yaptırılmasıyla ilgili protokol, Kayseri Valisi Orhan Düzgün`ün makamında imzalandı.
Eğitim
VALİLİK DEN KURBAN BAYRAMI TEDBİRLERİ
VALİLİK DEN KURBAN BAYRAMI TEDBİRLERİ
Kayseri Valiliği’nce, Kayseri’de Kurban Bayramı’nın huzur ve güven içinde geçmesi için bazı tedbirler alındı.
Güncel
"ÇOCUĞUN DÜŞERSE DÜŞSÜN"
"ÇOCUĞUN DÜŞERSE DÜŞSÜN"
FORUM AVM`DEKİ KOTON MAĞAZASINDA "HIRSIZLIKLA" SUÇLANAN VE MASUM OLDUĞU ANLAŞILAN TESETTÜRLÜ VE 3 AYLIK HAMİLE KADINA BU SÖZ SÖYLENİR Mİ?
Güncel
BÜYÜKŞEHİR BAYRAMA HAZIR
BÜYÜKŞEHİR BAYRAMA HAZIR
Vatandaşların bayram tatili süresince her hangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamaları için Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından bir dizi tedbir alındı.
Güncel
MHP’NİN ADAY KRİTERİ
MHP’NİN ADAY KRİTERİ
MHP İl Başkanı Mete Eke yerel seçimlere bir yıl olmasına rağmen, özellikle “Aday kriterleri” noktasında sessiz bir çalışma sürdürüyor.
Siyasi
RİFAT HİSARCIKLIOĞLU: KİMSE LİSTELERİ ALAMAZ
RİFAT HİSARCIKLIOĞLU: KİMSE LİSTELERİ ALAMAZ
Pazartesi akşam saat 22.00 gibi cep telefonum çaldı. Arayan bir Ankara numarası idi... Telefonun karşısındaki ses “Veli Altınkaya ile mi görüşüyorum?” diye sordu.” “Evet” cevabını aldıktan sonra da “ Efendim Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu bağlıyorum, ayrılmayın lütfen” dedi.
Güncel
BAYRAM’DA  HAVA NASIL OLACAK ?
BAYRAM’DA HAVA NASIL OLACAK ?
Yurdumuzun büyük bölümü yağışlı havanın etkisi altına girdi. Hava Tahmin Uzmanları "Marmara, Ege , Akdeniz, Batı Kardeniz ve iç kesimlerinde, Güneydoğu Anadolu'da yağış görülmesini bekliyoruz açıklamaları yaparken, yağışlarla beraber sıcaklıklarda düşüyor. Ülke genelinde mevsim normallerinde hatta doğuda bir iki derece altında sıcaklık gösterecek. " diyorlar…
Güncel
BÜYÜKŞEHİR'DEN BAYRAM TEDBİRLERİ
BÜYÜKŞEHİR'DEN BAYRAM TEDBİRLERİ
Büyükşehir Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların bayramlarını huzur içerisinde geçirebilmeleri ve herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmamaları için bir takım tedbirler aldı.
Yaşam
CHP’YE YARGI TOKADI
CHP’YE YARGI TOKADI
CHP’NİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE İLGİLİ YAPTIĞI SUÇ DUYURUSUNA SAVCILAR “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” KARARINI VERDİ. KARARI DEĞERLENDİREN BAŞKAN ÖZHASEKİ, “CHP’NİN YALANLARI YARGI KARARI İLE DE TESCİL EDİLDİ. İDDİALARI YİNE FOS ÇIKTI. BAKALIM ŞİMDİ VİCDAN AZABI ÇEKECEKLER Mİ?” DEDİ
Siyasi
 BAYRAMLAR, İNSANLARI STRESTEN UZAK TUTUYOR
BAYRAMLAR, İNSANLARI STRESTEN UZAK TUTUYOR
KAYSERİ İL MÜFTÜSÜ ALİ MARAŞLIGİL, DİNİ BAYRAMLARDA YAPILAN ZİYARETLER, İKRAMLAR, TOKALAŞMALAR, BARIŞMA, HOŞGÖRÜLÜ OLMA VE TOPLU HALDE NAMAZ KILMALARIN İNSANI STRESTEN UZAK TUTTUĞUNU SÖYLEDİ.
Yaşam
BÜYÜKŞEHİR, AREFE’YE VE KURBANA HAZIR
BÜYÜKŞEHİR, AREFE’YE VE KURBANA HAZIR
- Büyükşehir Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların bayramlarını huzur içerisinde geçirebilmeleri ve herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmamaları için bir takım tedbirler aldı. Buna göre bayram öncesinde ve süresince ana arterler ile alışveriş merkezlerinde Büyükşehir, Kocasinan ve Melikgazi zabıta ekipleri koordineli bir şekilde çalışarak 24 saat aralıksız denetim yapacak. Kurban Bayramı süresince açık alanlarda et çekimi ve sucuk yapımına izin verilmeyecek. Vatandaşlar zabıtayı ilgilendiren şikâyetlerini Büyükşehir Belediyesi'nin 232 29 60, Kocasinan Belediyesi'nin 233 60 78 ve Melikgazi Belediyesi'nin 222 66 29 nolu zabıta telefonlarına iletebilecekler.
Güncel
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
26 Nisan 2018 Perşembe
Bugün
Bulutlu
24 °C
10 °C
Cuma
Bulutlu
25 °C
8 °C
Cumartesi
Bulutlu
22 °C
8 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74