Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KARAMETE  SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇTI
KARAMETE SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇTI
Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete seçim irtibat bürosu açtı. Karamete açışta yaptığı konuşmada “Melikgazi Belediye Başkanlığına aday olmak için Milliyetçi Hareket Partisine müracaat ettim. Bütün yöneticilerin desteğiyle Melikgazi Belediyesine belediye başkan adayı gösterildim. Karşımızda büyük bir gücün varlığının farkındayız. Bu seçimler Türkiye ve Kayseri için çok önemli bir dönüm noktası olacak” ifadesini kullandı…
Siyasi
MHP MELİKGAZİ AĞIRNAS’TA SEÇİM BÜROSU AÇTI
MHP MELİKGAZİ AĞIRNAS’TA SEÇİM BÜROSU AÇTI
Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı Ağırnas Beldesinde Seçim irtibat bürosu açtı. Seçim irtibat bürosunda konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, Büyükşehir Belediye Başkanına seslenerek “ Bilbordlar sizinse, meydanlar da Milliyetçi Hareket Partisinin” dedi.
Siyasi
CENGİZ AKYILDIZ İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILDI
CENGİZ AKYILDIZ İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILDI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Esenyurt seçim irtibat bürosuna düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyıldız için Kayseri`de gıyabi cenaze namazı kılındı.
Yaşam
VERGİ DAİRESİ BAŞKANI OLARAK TANITAN DOLANDIRICI
VERGİ DAİRESİ BAŞKANI OLARAK TANITAN DOLANDIRICI
Kayseri’de, kendisini Vergi Dairesi Başkanı olarak tanıtan ve bir döviz bürosunu 10 bin Dolar dolandıran zanlı, İstanbul’da yakalandıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, dolandırıcı N.T.A.’nın telefonla aradığı döviz bürosu sahibi H.K.’yı arayarak kendisini Vergi Dairesi Başkanı olarak tanıttığı öğrenildi.
Asayiş
KUZEY IRAK`TA İRTİBAT BÜROSU AÇIYOR
KUZEY IRAK`TA İRTİBAT BÜROSU AÇIYOR
Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz başkanlığında bir arya gelen Ticaret Odası üyeleri "Kuzey Irak`la İhracatın Arttırılması" konulu bir toplantı gerçekleştirdiler. Kuzey Irak`ta Ticaret Odası`na bağlı bir irtibat büraosu oluşturulacağını duyuran Hiçyılmaz, Ortadoğu pazarının Türkiye ve Kayseri için son derece önemli olduğunu vurguladı.
Ekonomi
UKRAYNALI KASA HIRSIZI GÖZALTINA ALINDI
UKRAYNALI KASA HIRSIZI GÖZALTINA ALINDI
Kayseri’de polis ekiplerinin bir ihbarı değerlendirmesi sonrasında, avukatlık bürosundan kasa hırsızlığı yapmak üzere olan şahıs gözaltına alındı.
Asayiş
AÖF ÖNÜNDE KİTAP VE BANDROL KUYRUĞU
AÖF ÖNÜNDE KİTAP VE BANDROL KUYRUĞU
Açıköğretim Fakültesi Kayseri bürosunda, öğrenci kimliklerine yeni bandrolün yapıştırılması ve ders kitaplarını almak isteyen öğrenciler metrelerce kuyruk oluşturdu.
Eğitim
AÇIK ÖĞRETİMLİLERİN KAYIT  ÇİLESİ
AÇIK ÖĞRETİMLİLERİN KAYIT ÇİLESİ
Yurt genelinde devam eden Açık Öğretim Kayıtları öğrencilerin kayıt işlemlerini son haftaya bırakmaları nedeni ile çileye dönüştü. Yüzlerce öğrenci, ek yerleştirme, lisans tamamlama ile dikey geçiş başvuruları için işlem yaptırmak üzere Açık Öğretim bürosuna akın edince ortaya çıkan manzara trajik bir hal aldı. Zira uzayan kuyruklar Açık öğretimlileri canından bezdirirken, arka caddeye taşan kuyrukta bekleyenleri isyan ettirdi. Anlayacağınız daha iyi bir gelecek için çaba sarf eden öğrencilerin ömründen ömür gitti.
Eğitim
BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI
BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI
Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak (KAB) Platformu Genel Başkanı İsmail Yıldız ve Genel Sekreteri Abdurrahman Kürşat Katlan İHA Kayseri Bölge Müdürlüğü Bürosu’nu ziyaret etti.
Güncel
ADALET NEFERLERİNE BİR YENİSİ EKLENDİ
ADALET NEFERLERİNE BİR YENİSİ EKLENDİ
Avukat Eda Nur Aydın bürosunun açarak adalet ordusuna katıldı… Açılışta Kayseri Baro Başkanı Murat Şirvanlı, CHP Kocasinan İlçe Başkanı Seyit Bektaş,YÖRTÜRK Başkanı Ali AYDIN ve çok sayıda davetli de hazır bulundu.
Güncel
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
28 Nisan 2017 Cuma
Bugün
Güneşli
23 °C
6 °C
Cumartesi
Güneşli
23 °C
8 °C
Pazar
Parçalı bulutlu
25 °C
9 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74