Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KAYSERİSPOR SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR
KAYSERİSPOR SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Kayserispor’un kupada Beşiktaş engelini geçerek çeyrek finale kaldığı maçın ardından şehrin ileri gelenleri ve kulüp yönetiminden açıklamalar geldi. Kayserispor Kulüp Başkanı Bekir Yıldız, Hakem Yankaya hakkında açıklamalarda bulunurken, ilginç benzetmeleri kullandı. Yıldız, “10 dakika daha uzasa hakemden yana endişelerim vardı” dedi. Vali Orhan Düzgün ile Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise yaptıkları değerlendirmelerde ‘Güzel bir maç oldu” dediler.
Spor
TARAFTARDAN YILDIZ’A SEVGİ GÖSTERİSİ
TARAFTARDAN YILDIZ’A SEVGİ GÖSTERİSİ
PTT 1. Lig`in 18.haftasında Kadir Has Stadyumu’nda oynanan Kayserispor-Orduspor maçı sonrasında sarı-kırmızılı taraftarlar hem takıma hem de kulüp başkanı Bekir Yıldız’a sevgi gösterinde bulundular. Taraftarın çağrısına yanıt veren Başkan Bekir Yıldız ise sahaya inerek tribün önüne kadar geldi ve taraftarları selamladı.
Spor
KAYSERİSPOR’DA YÖNETİCİLER MUTLU
KAYSERİSPOR’DA YÖNETİCİLER MUTLU
PTT 1. Ligi’nin başarılı takımı Kayserispor Türkiye Kupası karşılaşmaları kapsamında sahasında Fenerbahçe’yi konuk etti. Kayserispor karşılaşmadan 1-1’lik beraberlikle ayrıldı. Karşılaşma sonrası Vali Orhan Düzgün, Kulüp Başkanı Bekir Yıldız Kayserispor Genel Sekreteri Nuri Çifçi açıklamalarda bulundular.
Spor
YILDIZ, “KUPADA HEDEF FİNAL”
YILDIZ, “KUPADA HEDEF FİNAL”
PTT 1. Ligi’nde mücadele eden Kayserispor, Türkiye Kupası karşılaşmaları kapsamında sahasında Fenerbahçe’yi konuk edecek. Karşılaşmaya dair açıklamalarda bulunan Kayserispor Başkanı Bekir Yıldız, Kupa’da final oynamayı hedeflediklerini söyledi.
Spor
KAYSERİSPOR’DA ‘BEKİR ABİ’ DÖNEMİ
KAYSERİSPOR’DA ‘BEKİR ABİ’ DÖNEMİ
PTT 1.Lig’inde mücadele eden Kayserispor da beklenen kongre rekor katılımla gerçekleştirildi. Gültepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongre sonunda uzun süredir beklenen isim Bekir Yıldız kongreye katılan üyelerin oy birliği ile resmen görevine başladı. Kongre de yapılan konuşmalarda Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki iş adamlarına sitem ederken Bekir Yıldız’da passolig konusunda yapılacak çalışmalarla yeni dönemde taraftarın daha fazla takımına sahip çıkacağını söyledi.
Spor
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ÇİFTÇİ, ‘GENEL SEKRETER’ OLDU
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ÇİFTÇİ, ‘GENEL SEKRETER’ OLDU
PTT 1. Lig’in başarılı ekibi Kayserispor da olağanüstü kongrenin ardından yeni yönetim Bekir Yıldız başkanlığında kulüp tesislerinde toplandı. Toplantıda yeni yönetim görev dağılımı gerçekleştirdi. Kurumumuz yönetim kurulu başkanı Nuri Çiftçi de yeni yönetimde genel sekreter oldu.
Spor
YILDIZ’DAN KAYSERİSPOR’A LOBİ PLANI
YILDIZ’DAN KAYSERİSPOR’A LOBİ PLANI
PTT 1. Ligi’nde mücadele eden Kayserispor’da 24 Ocak 2015 tarihinde yapılan olağanüstü kongre sonucunda Bekir Yıldız, başkanlık koltuğuna oturdu. Başkan Yıldız göreve gelir gelmez yaptığı ilk açıklamada, ‘Kayserispor’un hakkını kimseye yedirtmeyiz’ derken diğer yandan da teknik heyetin işleri yolunda götürdüğünü ifade etti.
Spor
Antalya’da Kayserili dayanışması
Antalya’da Kayserili dayanışması
Kayserililer Antalya’da hasret giderdi. Antalya Kayserililer Derneği Yönetim Kurulu, Antalya’da bulunan Kayseri Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı ile buluştu. Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Devre arası kampı için Antalya’da bulunan Kayseri Erciyesspor ve Kayserispor kampını ziyarete gelen Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediyesi eski başkanı Bekir Yıldız ve diğer yetkililer Antalya’da yaşayan hemşehrileri ile bir araya geldi.
Güncel
KAYSERİSPOR’DA YÖNETİM ‘ARAP SAÇI’
KAYSERİSPOR’DA YÖNETİM ‘ARAP SAÇI’
Yaklaşık 2 aydır genel kurul ve olağanüstü genel kurullarla yönetim belirsizliğini çözmeye çalışan PTT 1.Lig temsilcisi Kayserispor’da her geçen gün yeni bir isim başkanlık için anılmaya başlandı. Bu isimler arasında Bekir Yıldız, Erol Bedir, Ergün Bilen, Hayri Naziksoy, Hacı Ömer Okutucu, Hayrullah Doğan ve Hidayet Aydoğan yer alıyor. Nihai başkan ise Ocak ayının son haftasında yapılması belirlenen olağanüstü genel kurulda açıklığa kavuşacak gibi görünüyor.
Spor
DARP EDİLEN OKUL MÜDÜRÜNE  SAHİP  ÇIKTI
DARP EDİLEN OKUL MÜDÜRÜNE SAHİP ÇIKTI
Eğitim Bir Sen Kayseri Şubesi üyeleri kısa süre önce bir öğrenci velisi tarafından darp edildiğini iddia ettikleri Keykubat Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Bekir Yan’a destek vermek üzere okul binasına giderek yaşananları protesto ettiler….
Güncel
YÖRESEL GÜNLER FUARINDA STANTLAR DİKKAT ÇEKİYOR
YÖRESEL GÜNLER FUARINDA STANTLAR DİKKAT ÇEKİYOR
Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleşen “ Yöresel Günler” Fuarı’nda Senegal`den gelerek stent açan Ebubekir Sou, ilginç tasarımları ile dikkat çekiyor.
Güncel
BEKİR SITKI ERDOĞAN ANILDI
BEKİR SITKI ERDOĞAN ANILDI
Bir süre önce hayatını kaybeden Cumhuriyet dönemi Türk şiirinin önemli isimlerinden Bekir Sıtkı Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bir programla anıldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, Bekir Sıtkı Erdoğan`ın basıma hazır 5 eserini, Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak basmaya hazır olduklarını belirtti.
Yaşam
Büyükşehir`den Bekir Sıtkı Erdoğan Gecesi
Büyükşehir`den Bekir Sıtkı Erdoğan Gecesi
Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Cumhuriyet dönemi Türk şiirinin önemli isimlerinden Bekir Sıtkı Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek bir programla anılacak.
Kültür-Sanat
6-7 EYLÜL’DE ŞENLİK YAPACAK
6-7 EYLÜL’DE ŞENLİK YAPACAK
Kültür ve Turizm Bakanlığınca desteklenen Dadaloğlu Kültür Ve Sanat Şenlikleri 6-7 Eylül tarihlerinde Pınarbaşı İlçesine bağlı Dadaloğlu kasabasında başlayacak. Bu yıl 25. Ulusal 15. Uluslar arası Dadaloğlu Kültür ve Sanat Şenliklerine tüm Kayserilileri davet eden Dadaloğlu Derneği Başkanı Bekir Arık basın toplantısı tertipleyerek şenliklerin yol haritasını kamuoyu ile paylaştı...
Güncel
KENTSEL DÖNÜŞÜM  İÇİN BAŞKENT`E GİTTİ
KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN BAŞKENT`E GİTTİ
Melikgazi Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç Melikgazi Belediyesince Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Küçükali, Kazımkarabekir, Küçükmustafa, Osmankavuncu semtlerinde başarı ile uygulanan projeleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ile görüşmek için Ankara’ya gitti.
Güncel
ERGÜNEŞ  AİLESİNİN  MUTLU GÜNÜ
ERGÜNEŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Kay-Grup eski Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Zekeriye Ergüneş oğlunu evlendirdi… Ergüneş’in oğlu Musab,Diyetisyen Derya Erdoğan ile hayatını birleştirdi… Bir ömür mutluluk için birbirlerine “Evet” diyen genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki kıyarken, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Ak Parti Milletvekilleri Yaşar Karayel ve İsmail Tamer ile Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan eski Belediye Başkanı Bekir Yıldız şahitliklerini yaptı…
Yaşam
DADALOĞLU DERNEĞİ YENİ YÖNETİM
DADALOĞLU DERNEĞİ YENİ YÖNETİM
Dadaloğlu Eğitim, Kültür, Sosyal, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 11.Olağan Genel Kurul toplantısını Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda 3 Mayıs’ta gerçekleştirmişti. Dernek binasında yapılan toplantıyla yeni yönetim görev dağılımını yaptı . Dadaloğlu derneğinin yeni başkanı Bekir Arık oldu.
Güncel
GAZETECİ YUNUS BEKİR KABRI BAŞINDA ANILDI
GAZETECİ YUNUS BEKİR KABRI BAŞINDA ANILDI
Gazateciler Cemiyeti ve Kültür ve Turizm Derneği tarafından ortaklaşa tertiplenen; ilimizde ilk gazeteyi çıkartan Türkçü Gazeteci Yunus Bekir’i anma etkinliği Türkçülük Günü`ne de denk gelen bu günde Turan mahallesi`ndeki kabri başında gerçekleştirildi..Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Alim Gerçel`nde hazır bulunduğu anma törenleri Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı...
Yaşam
GAZETECİ YUNUS BEKİR MEZARI BAŞINDA ANILACAK
GAZETECİ YUNUS BEKİR MEZARI BAŞINDA ANILACAK
İlimizde ilk gazeteyi çıkartan Türkçü Gazeteci Yunus BEKİR’ i ölüm yıl dönümünde anmak için bir program tertipleyen Kayseri Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Alim Gerçel ile Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya Cemiyet binasında ortak bir basın toplantısı düzenleyerek anma etkinliği konusunda kamuoyunu bilgilendirdiler...
Yaşam
KOCASİNAN BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ
KOCASİNAN BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ
Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, 30 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından görevini yeni seçilen Mustafa Çelik’e devretti.
Siyasi
 BAŞKANI YILDIZ SON ENCÜMENİ TATLI BİTİRDİ
BAŞKANI YILDIZ SON ENCÜMENİ TATLI BİTİRDİ
Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, başkanlık döneminin son Encümen toplantısını tatlı ve muhabbetli biçimde tamamladı.
Güncel
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
29 Mart 2017 Çarşamba
Bugün
Güneşli
16 °C
-1 °C
Perşembe
Parçalı bulutlu
17 °C
1 °C
Cuma
Fırtına
13 °C
5 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74