Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
HASTALAR ORGAN BEKLERKEN ÖLÜYOR
HASTALAR ORGAN BEKLERKEN ÖLÜYOR
Kayseri Erciyes Üniversitesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeki Yılmaz, “Organ nakli bekleyen hastalar bekleme listesindeyken kaybedilmektedir. Bu nedenle beyin ölümü gerçekleşen hasta sahiplerine buradan seslenmek istiyorum. Beyin ölümlü hastalarınızın organları ihtiyacı olan hastalarda can bulsun” dedi.
Sağlık
AÇIK ÖĞRETİMLİLERİN KAYIT  ÇİLESİ
AÇIK ÖĞRETİMLİLERİN KAYIT ÇİLESİ
Yurt genelinde devam eden Açık Öğretim Kayıtları öğrencilerin kayıt işlemlerini son haftaya bırakmaları nedeni ile çileye dönüştü. Yüzlerce öğrenci, ek yerleştirme, lisans tamamlama ile dikey geçiş başvuruları için işlem yaptırmak üzere Açık Öğretim bürosuna akın edince ortaya çıkan manzara trajik bir hal aldı. Zira uzayan kuyruklar Açık öğretimlileri canından bezdirirken, arka caddeye taşan kuyrukta bekleyenleri isyan ettirdi. Anlayacağınız daha iyi bir gelecek için çaba sarf eden öğrencilerin ömründen ömür gitti.
Eğitim
KPSS HEYECANI SONA ERDİ
KPSS HEYECANI SONA ERDİ
ŞANSINI DEMENEK İSTEYENLER SINAVA KOŞTU Kamu Personeli Seçme Sınavı sona erdi. Ön lisans mezunlarının ardından Orta öğretim mezunları da sınava girdiler. Devlet kapısında iş imkanı arayan 2 milyondan fazla aday, iki saat boyunca ter döktü. Kapıda bekleyen yakınları ise sınava girenlerden daha da heyecanlaydı.
Yaşam
MEMURLAR EYLEMDE, İŞÇİLER MESAİDE
MEMURLAR EYLEMDE, İŞÇİLER MESAİDE
Hükümetin önerdiği maaş zammını protesto için bugün iş bırakan memurlar meydana indi. Milli Piyango görevlisinden kazı kazan alıp oynayan memurlar, şans oyunlarından da umduklarını bulamadı. Memurlar, sabah saatlerinden itibaren yapılacak eylem için Cumhuriyet Meydanı’nda toplandı. Hükümetin zam teklifini protesto etmek için eylemin başlama saatini bekleyen kadın memurlar, Milli Piyango görevlisinden kazı kazan alıp şanslarını denedi. Toplu sözleşme görüşmelerinden elleri boş döndüklerini belirten memurlar, şans oyunlarından da umduklarını bulamadıklarını söyledi.
Güncel
“BİZE GÜVENENLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ”
“BİZE GÜVENENLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ”
Bank Asya 1. Ligi temsilcimiz Kayseri Erciyesspor’da, Çaykur Rizespor hazırlıkları devam ederken, Teknik Direktör Fikret Yılmaz, “Bizden başarı bekleyenleri mahcup etmemek istiyoruz” dedi.
Spor
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
28 Nisan 2017 Cuma
Bugün
Güneşli
23 °C
6 °C
Cumartesi
Güneşli
23 °C
8 °C
Pazar
Parçalı bulutlu
25 °C
9 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74