Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
ADAY ADAYI KUDDUSİ ERKILIÇ
ADAY ADAYI KUDDUSİ ERKILIÇ
TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYDUK
Siyasi
AK MERMER VE ERKILIǒTAN
AK MERMER VE ERKILIǒTAN
GAZETEMİZE ZİYARET
Siyasi
ADAY ADAYI  PROF.DR. ERKILIÇ
ADAY ADAYI PROF.DR. ERKILIÇ
İLÇE YOLLARINDA LİSTEDE YER ARIYOR
Siyasi
ADAY ADAYI KUDDUSİ ERKILIÇ:
ADAY ADAYI KUDDUSİ ERKILIÇ:
“Milletime hizmet için yoldayım”
Siyasi
İLK ADIMI ATAN  ADAY ADAYLARI
İLK ADIMI ATAN ADAY ADAYLARI
MEDYA GRUBUMUZU ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYORLAR
Siyasi
PR.DR. KUDDUSİ ERKILIÇ
PR.DR. KUDDUSİ ERKILIÇ
VEKİLLİK YOLUNDA “BENDE VARIM” DEDİ
Siyasi
İSTİFALAR ART ARDA GELDİ
İSTİFALAR ART ARDA GELDİ
Aday olmak için görevlerini bıraktılar.
Siyasi
GÖZ KANLANMASINI  HAFİFE ALMAYIN
GÖZ KANLANMASINI HAFİFE ALMAYIN
Ercisyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğrertim Üyesi Pr.Dr. Kuddusi Erkılıç gözdeki kanlanmanın ciddi hastalıkların habercisi olabileceğini vurgulayarak "Gözde kanlanma, görme kaybına yol açma potansiyeli olan bir bulgudur" değerlendirmesinde bulundu…
Sağlık
GÖZ  TEMBELLİĞİ’NDE  ERKEN  TEDAVİ ÖNEMLİ
GÖZ TEMBELLİĞİ’NDE ERKEN TEDAVİ ÖNEMLİ
ERCİYES Üniversitesi Öğretrim Üyesi Pr.Dr. Kuddusi Erkılıç göz tembelliğinin fiziksel olarak tamamen normal olan gözlerden birinin net görememesinden kaynaklanan bir göz hastalığı olduğunu ve yaş ilerledikçe tedavi şansının azaldığını vurgulayarak erken tedavi edilmemesi halinde tamamen görme yetisini kaybedebileceğini vurguladı…
Sağlık
GÖZLERDEKİ UÇUŞMALARA DİKKAT EDİLMELİ
GÖZLERDEKİ UÇUŞMALARA DİKKAT EDİLMELİ
Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Pr.Dr. Kuddusi Erkılıç gözlerde yaşanan uçuşmalara ilişkin yaptığı değerlendirmede “ Bazen baktığımız yerde küçük tanecikler ve bulutçuklar görürüz. Bunlara uçuşmalar denir. Uçuşmaları özellikle gökyüzüne veya düz bir zemine baktığımızda daha fazla fark ederiz. Eğer bu uçuşmalar çok ani oluşmuşsa ve kişi özellikle 45 yaşın üzerindeyse, acil olarak doktora başvurması gerekir” ifadesini kullanarak vatandaşları uyardı…
Sağlık
BİR ÇOK GÖZE  IŞIK UMUDU !
BİR ÇOK GÖZE IŞIK UMUDU !
Teknoloji ilerliyor, tıp aşama kaydediyor ve çaresiz olarak bilinen bir çok hasatalık aratık tedavi edilebiliyor. Bilim insanları her geçen gün yeni bir gelişmenin haberini veriyorlar.. İşte bu gelişmelerden bir yenisi karanlığa gömülmüş bir çok göze umut oldu. Nedir bu yöntem diye merak ettiyseniz hemen açıklayalım "Kornea nakli"… Bu operasyon, ilimizde, oldukça hijyenik, güvenli ortamda ve uzman hekimler tarafından uygulanabiliyor. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kuddusi Erkılıç konuyla ilgili açıklamalarında;" Vefat etmiş bir vatandaşımızın korneaları kullanılarak, iki vatandaşımız sağlık bulabilir," ifadelerini kullanıp kamuoyuna konuyla ilgili duyarlılık çağrısı yaprak yeşeren umutlra adeta su serpti…
Sağlık
ÖZHASEKİ, KAYSERİ'DEKİ YOZGATLILARLA BULUŞTU
ÖZHASEKİ, KAYSERİ'DEKİ YOZGATLILARLA BULUŞTU
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de yaşayan Yozgatlılara Büyükşehir Belediyesi'nin şehre yaptığı hizmetleri anlattı. Başkan Özhaseki, "İnsanların yaşadığı şehirden zevk almaları için biz yöneticilere bir takım özel gayretler düşüyor" dedi.
Güncel
BAŞKAN ÖZHASEKİ'NİN KABUL GÜNÜ
BAŞKAN ÖZHASEKİ'NİN KABUL GÜNÜ
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, çeşitli dernek ve vakıf temsilcilerini makamında kabul ederek ayrı ayrı görüştü.
Güncel
ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARI YARARINA KERMES
ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARI YARARINA KERMES
Türk Dünyası Kadınları Dostluk ve Dayanışma Derneği Güneydoğu bölgesinde vatani görevini yaptığı sırada şehit ve gazi olan askerlerin üniversitede okuyan çocuklarına maddi katkı sağlamak amacıyla kermes düzenledi.
Güncel
STK'LAR AK PARTİ'Yİ ZİYARET ETTİ
STK'LAR AK PARTİ'Yİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Birleşik Kafkasya Derneği üyelerini ağırladı.
Güncel
YENİ UFUKLAR DERNEĞİ 10’UNCU YILINI KUTLADI
YENİ UFUKLAR DERNEĞİ 10’UNCU YILINI KUTLADI
Yeni Ufuklar Derneği kuruluşunun 10’uncu yılını kutladı. Özel bir düğün salonunda düzenlenen programa Yeni Ufuklar Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Argunşah, Yeni Ufuklar Derneği Kayseri Şube Başkanı Prof. Dr. Kuddusi Erkılıç, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, Kayseri Baro Başkanı Fevzi Konaç, sanatçı Esat Kabaklı ve dernek üyeleri katıldı.
Yaşam
VALİ YILMAZ’A ZİYARETLER SÜRÜYOR
VALİ YILMAZ’A ZİYARETLER SÜRÜYOR
Yozgat Kültür Dayanışma Derneği ve Kayseri Sivaslı Dernekler Federasyonu Vali Şerif Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Yaşam
YOZGATLILAR’DAN MHP İL TEŞKİLATINA ZİYARET
YOZGATLILAR’DAN MHP İL TEŞKİLATINA ZİYARET
Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan İl Başkanı Mete Eke, il teşkilatı olarak yönetim kadrosunda birçok Yozgatlının bulunduğunu belirtti ve her zaman Yozgatlıların destekçisi olduklarını söyledi.
Siyasi
KAYGRUP'U ZİYARET ETTİ
KAYGRUP'U ZİYARET ETTİ
YOZGATLILAR DERNEĞİ KAYGRUP’U ZİYARET ETTİ Kayseri Yozgatlılar Derneği tarafından bu yıl 7.’si düzenlenecek olan “Çanakkale Şehitlerini Anma Programı” İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleştirilecek. Dernek Başkanı Kuddusi Erkılıç, geceye tüm Kayseri halkını davet etti.
Güncel
KAY-GRUP’A ZİYARET
KAY-GRUP’A ZİYARET
CHP Melikgazi İlçe Başkanı Şerafettin KOÇ ve İlçe yöneticileri hafta sonu gerçekleştirilecek olan delege seçimleri öncesi KAY-GRUP’u ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletip, üyelerini delege seçimlerine davet ettiler.
Güncel
ÖZHASEKİ'YE ZİYARETLER
ÖZHASEKİ'YE ZİYARETLER
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, çeşitli sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcilerini makamında ayrı ayrı kabul etti.
Güncel
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Mart 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL