Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
ENERJİ BAKANI YILDIZ  OĞLUNU EVLENDİRDİ
ENERJİ BAKANI YILDIZ OĞLUNU EVLENDİRDİ
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ŞAHİTLİK YAPTI
Güncel
BÜYÜKŞEHİRLER ARASINDA EN BAŞARILI İKİNCİ BAŞKAN
BÜYÜKŞEHİRLER ARASINDA EN BAŞARILI İKİNCİ BAŞKAN
ORC Araştırma Şirketi 81 ilde 12 bin 600 kişiyle yapılan araştırmalar sonucu en başarılı belediye başkanları belirlendi. Araştırmaya göre büyükşehirler arasında yüzde 58,1 başarı oranıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ilk sırada yer alırken, Kayseri Büyükşehir belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ise %56’lık oranla 2014’ün en başarılı ikinci büyükşehir belediye başkanı olduğu duyuruldu. ORC’nin çalışmasında Gaziantep Büyükşehir belediye Başkanı Fatmla Şahin ise, %55.4 ile üçüncü sırada yer aldı.
Güncel
7’DEN 70’E ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJE YARIŞMASI
7’DEN 70’E ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJE YARIŞMASI
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 15 Nisan 2013 günü yarışmaya açılan ‘ 7’den 70’e Enerji Verimliliği Proje” yarışmasının oluşturulan jüri tarafından sonuçlandırıldığını bildirdi.
Ekonomi
TÜRKİYE, 2012’DE BU ŞEHİRLERİ VE YÖNETİCİLERİ KONUŞTU
TÜRKİYE, 2012’DE BU ŞEHİRLERİ VE YÖNETİCİLERİ KONUŞTU
Medya Takip Merkezi, 2012 yılında Türkiye gündeminde adından en çok söz ettiren il, vali ve belediye başkanlarını açıkladı.
Güncel
ANKARA’DA  KAYSERİ RÜZGARI ERCİYES  YÜKSELEN DEĞER
ANKARA’DA KAYSERİ RÜZGARI ERCİYES YÜKSELEN DEĞER
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde Kayseri Valiliği, sivil toplum kuruluşları, şirketler ve firmaların katılımıyla Ankara Congresium'da düzenlen 'Kadim Kent Kayseri' Günleri tüm hızıyla sürüyor. Kadim Kent Kayseri etkinliklerine Başkentli vatandaşlar büyük ilgi gösterirken siyaset dünyasının önemli isimleri alana gelerek standları gezmeye devam ediyor.
Güncel
KAZAKİSTAN'DAN DEVLET BÜYÜKLERİNE ANLAMLI ÖDÜL
KAZAKİSTAN'DAN DEVLET BÜYÜKLERİNE ANLAMLI ÖDÜL
Kazakistan Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının 20. yılı kutlamaları çerçevesinde Türkiye'de Kazakistan Büyükelçiligi Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de, resepsiyonlar, konserler ve fotoğraf sergileri düzenleniyor. Ankara Büyükelçiliği’nin evsahipliğinde yapılan etkinlik kapsamında da aralarına Kayseri Valisi Mevlüt Bilici’nin de bulunduğu Türkiye’nin önde gelen devlet adamlarına, hükümet üyelerine, siyaset, bilim çevrelerine 'Kazakistan-Türkiye Dostluk ve İşbirliği Geliştirme Madalyası' takdim töreni düzenlendi.
Güncel
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
23 Mart 2019 Cumartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL