Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
ERÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PRF. DR. ERKILIÇ
ERÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PRF. DR. ERKILIÇ
AŞIRI GÜNEŞ GÖZ HASTALIKLARINA DAVETİYE ÇIKARIYOR
Sağlık
KAR KÖRLÜĞÜNE  KARŞI GÖZLÜKLE ÖNLEM ALIN
KAR KÖRLÜĞÜNE KARŞI GÖZLÜKLE ÖNLEM ALIN
Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgasıyla birlikte ülkemizi ve ilimizi etkisi altına alan karın yaydığı ultraviyole ışınlarının neden olduğu kar körlüğü vakalarında artış kaydedildiğini vurgulayan uzmanlar karlı havalarda, güneş gözlüğü takmadan dışarı çıkmak veya koruyucu gözlük olmadan kar sporları yapmanın ‘Kar körlüğüne’ zemin hazırladığı uyarısında bulunarak dikkatli olunması uyarısında bulunurken, bizde konuyu Erciyes Üniversitesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Pr. Dr. Ayşe Öztürk Öner’e sorup sizler için konun detaylarını öğrendik…
Sağlık
BİR ÇOK GÖZE  IŞIK UMUDU !
BİR ÇOK GÖZE IŞIK UMUDU !
Teknoloji ilerliyor, tıp aşama kaydediyor ve çaresiz olarak bilinen bir çok hasatalık aratık tedavi edilebiliyor. Bilim insanları her geçen gün yeni bir gelişmenin haberini veriyorlar.. İşte bu gelişmelerden bir yenisi karanlığa gömülmüş bir çok göze umut oldu. Nedir bu yöntem diye merak ettiyseniz hemen açıklayalım "Kornea nakli"… Bu operasyon, ilimizde, oldukça hijyenik, güvenli ortamda ve uzman hekimler tarafından uygulanabiliyor. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kuddusi Erkılıç konuyla ilgili açıklamalarında;" Vefat etmiş bir vatandaşımızın korneaları kullanılarak, iki vatandaşımız sağlık bulabilir," ifadelerini kullanıp kamuoyuna konuyla ilgili duyarlılık çağrısı yaprak yeşeren umutlra adeta su serpti…
Sağlık
SIK BİLGİSAYAR KULLANIMI GÖZ KURULUĞUNA NEDEN OLUYOR
SIK BİLGİSAYAR KULLANIMI GÖZ KURULUĞUNA NEDEN OLUYOR
Memorial Kayseri Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Varol Şen, sık bilgisayar kullanımının göz kuruluğuna neden olduğunu söyledi.
Sağlık
GÖZÜNÜZÜ KORUMAK İSTERKEN GÖZÜNÜZDEN OLMAYIN
GÖZÜNÜZÜ KORUMAK İSTERKEN GÖZÜNÜZDEN OLMAYIN
Gözlükçüler ve Optisyenler Derneği Başkanı Vural Çakır, yaz aylarında artan güneş gözlüğü satışlarına dikkat çekerek, vatandaşları göz sağlıklarını ön planda tutmaları konusunda uyardı.
Sağlık
KIŞIN YAŞANAN KAR KÖRLÜĞÜNE DİKKAT
KIŞIN YAŞANAN KAR KÖRLÜĞÜNE DİKKAT
Özel Avrupa Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Halil Bayer, kışın kardan yansıyan ışınların kar körlüğüne yol açabileceğine dikkat çekti.
Sağlık
BASIN MENSUPLARI ORGANLARINI BAĞIŞLADI
BASIN MENSUPLARI ORGANLARINI BAĞIŞLADI
ORGAN BAĞIŞINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN DÜZENLENEN BASIN TOPLANTISINDA, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ VE BASIN MENSUPLARI ORGANLARINI BAĞIŞLADI KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ GENEL CERRAHİ ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. ZEKİ YILMAZ: “ ÖLÜMÜZE DİRİMİZDEN DAHA FAZLA DEĞER VERİYORUZ ”
Güncel
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Mart 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL