Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
İÇME  SUYU  SIKINTISI YAŞIYORUZ
İÇME SUYU SIKINTISI YAŞIYORUZ
KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan yaz ayları ile birlikte ortaya çıkan içme suyu sıkıntısına dair haber ekibimizin sorularını cevapladı. Mevsim olarak bu senenin kurak geçtiğini hatırlatan Batukan, "Sadece içme su kaynakları değil, sulama kaynaklarının da kuraklıktan olumsuz etkilendiğine dikkat çekerek, insanların içme suyu kaynağından sulama hizmetine su aktarması nedeniyle ilimizde su sıkıntısı yaşanmaktadır" değerlendirmesinde bulundu...
Güncel
ÜÇ İLÇEYLE NOKTAYI KOYDU
ÜÇ İLÇEYLE NOKTAYI KOYDU
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir`e bağlanan 11 ilçeye yapılacak yatırımlarla ilgili toplantılarını Felahiye, Özvatan ve Sarıoğlan ilçeleriyle tamamladı. Her üç ilçede de sorunlar tespit edilerek yatırım programına alındı.
Güncel
TOMARZA`DA YATIRIM TOPLANTISI YAPTI
TOMARZA`DA YATIRIM TOPLANTISI YAPTI
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki bu kez Tomarza`daydı. "Şimdi iş yapma zamanı" diye konuşan Başkan Özhaseki, verilen sözlerin yerine getirileceğini vurguladı… Tomarza Belediyesi Meclis Salonu`nda yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki`nin yanı sıra Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık ile her iki belediyeden yöneticiler ve meclis üyeleri katıldı.
Güncel
``BÜTÜN ATIK SULAR, SORUNSUZ BİR  ŞEKİLDE  ARITILACAK
``BÜTÜN ATIK SULAR, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ARITILACAK
Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı olarak faaliyetine devam eden Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi, 1 Nisan`dan itibaren hizmet alanının genişleterek, Kayseri`nin tüm ilçe, belde ve köylerine hizmet götürebilmenin hazırlıklarını yapıyor... KASKİ, hizmet alanının genişleyecek olması nedeniyle birtakım çalışmalara şimdiden başladı. Bunlardan birisi de yeni bağlanacak yerlerdeki atık suların arıtılması.
Teknoloji
BAŞKAN ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT`İ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN ÖZHASEKİ TEKSTİLKENT`İ ZİYARET ETTİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, geçtiğimiz aylarda hizmete giren Tekstilciler Sitesi esnafı ile yeni yerlerinde bir araya geldi.
Siyasi
SON OLAYLAR, TURİZMİ DE ETKİLEDİ
SON OLAYLAR, TURİZMİ DE ETKİLEDİ
Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği (KAYTİD) Başkanı Enver Sungur, ``Bu olaylar ülkemiz üzerinde olumsuz etkisi olmuştur. Başta ekonomik olarak döviz artışlarına neden oldu. Dövizdeki artış, ülkemizdeki turizm sektöründe hizmet veren firmalar bir sıkıntı yaşayacaktır`` dedi. KAYTİD Başkanı Sungur, son gelişmeler ışığında dövizde meydana gelen artış ve kredi kartlarıyla ilgili yeni düzenlemeler konusunda açıklamalarda bulundu.
Yaşam
İFTARLIK ZEMZEMLERE YOĞUN İLGİ
İFTARLIK ZEMZEMLERE YOĞUN İLGİ
Müslümanların Kıblesi Kabe`nin yakınında çıkan Zemzem suyu, Ramazan`da iftar sofralarındaki yerini aldı.
Yaşam
CUMHURBAŞKANI GÜL'ÜN 'GİLABURU YOĞURDU' HAZIR
CUMHURBAŞKANI GÜL'ÜN 'GİLABURU YOĞURDU' HAZIR
KAYSERİLİ İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİSİ İKİZ KIZ KARDEŞLER, KAYSERİ'YE HAS 'GİLABURU'DAN YAPTIKLARI YOĞURDU, HAFTA SONU KAYSERİ'YE GELECEK OLAN CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL'E TATTIRMAK İSTİYOR
Güncel
YÖK BAŞKANI  ÇETİNSAYA ERCİYES’TE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ.
YÖK BAŞKANI ÇETİNSAYA ERCİYES’TE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ.
Çetinsaya Erciyes’te gündemi değerlendirdi. Sevgili mizleyiciler; Tatil için ilimizi seçen Yüksek Öğretim Kurumu Başkanı Gökhan Çetinsaya Erciyes Dağında yaptığı değerlendirmede özel üniversitelerin, üniversite sistemine yeni bir çeşitlilik ve farklılık getirdiğini vurguladı….
Eğitim
KÖYLÜ VALİ’DEN SAĞLIK OCAĞI VE YOL İSTEDİ
KÖYLÜ VALİ’DEN SAĞLIK OCAĞI VE YOL İSTEDİ
Vali Şerif Yılmaz, ilçe gezilerine devam ediyor. Vali Yılmaz, Bu hafta Yahyalı’da bulunan doğa harikası Kapuzbaşı takım şelaleleri, Aladağlar ve Sultan Sazlığı’nda incelemelerde bulundu.
Yaşam
TÜRK BİLİM İNSANI PEYNİR SUYUNDAN ŞALGAM VE KETÇAP ÜRETTİ
TÜRK BİLİM İNSANI PEYNİR SUYUNDAN ŞALGAM VE KETÇAP ÜRETTİ
Erciyes Üniversitesi Safiye Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Hasan Cankurt, peynir altı suyundan şalgam ve ketçap üretti.
Güncel
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ AÇ KALMAZ SOKAK’DA  İFTAR  AÇTI
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ AÇ KALMAZ SOKAK’DA İFTAR AÇTI
Eskişehir Gecekondu Önleme Bölgesi Selçuklu Mahallesi Açkalmaz Sokağında 5.si düzenlenen Geleneksel İftar Yemeğin konuğu olan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, toplumsal dayanışmanın en güzel örneğini gerçekleştiren mahalle sakinlerini gönülden kutladığını söyledi.
Güncel
ANKARA TEMSİLCİLERİNE ERCİYES BRİFİNGİ
ANKARA TEMSİLCİLERİNE ERCİYES BRİFİNGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, çeşitli yayın gruplarının Ankara Temsilcileri'ne Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Projesi'ni anlattı.
Güncel
"DERNEĞİMİZE TEHDİT MEKTUBU GÖNDERİLDİ"
"DERNEĞİMİZE TEHDİT MEKTUBU GÖNDERİLDİ"
Kayseri Hacı Bektaşi Veli Kültürünü Araştırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Kenan Akpınar, Adıyaman'da Alevilerin kapılarına işaret konulması olayının kendilerini kaygılandırdığını belirterek, geçen ay derneklerine tehdit mektubu gönderildiğini açıkladı.
Asayiş
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Haziran 2018 Cumartesi
Bugün
Parçalı bulutlu
27 °C
13 °C
Pazar
Fırtına
26 °C
13 °C
Pazartesi
Güneşli
28 °C
13 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74