Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KAYSERİ FİLM ATÖLYESİ İLE TANITILACAK
KAYSERİ FİLM ATÖLYESİ İLE TANITILACAK
Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Talas Yücel Çakmaklı Film Atölyesi’ni ziyaret etti. Önal, atölyenin çalışmaları ile Kayseri tanıtımının daha etkili biçimde yapılabileceğini söyledi.
Kültür-Sanat
COŞKULU ADAY TANITIMI
COŞKULU ADAY TANITIMI
AK Parti`de, 30 Mart yerel seçimler için adayların belirlenmesinin ardından belediye başkan adayları tanıtılırken, Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu`da düzenlenen coşkulu bir programla Talas halkı ile buluştu.
Siyasi
KILIÇDAROĞLU ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA GELİYOR
KILIÇDAROĞLU ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA GELİYOR
CHP İl başkanlığında İl ve İlçe örgütleri bir araya gelerek seçim startı verildi. CHP il başkanı Mustafa Ayan yaptığı açıklamada önümüzdeki hafta içerisinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun Kayseri`ye gelerek ilçe başkan adaylarının tanıtımının gerçekleştirileceğini belirtti
Siyasi
MHP GENEL BAŞKANI AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR
MHP GENEL BAŞKANI AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Mete Eke, düzenlediği basın toplantısında 2 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılacağı Milliyetçi Hareket Partisi 2. Etap aday tanıtım toplantısı ile ilgili olarak medya aracılığı ile kamuoyunu aydınlattı… Eke “2 Kasım Cumartesi günü de Kadir Has Kongre Merkezi`nde Bölgesel Aday Tanıtımı`nı gerçekleştireceğiz. Bu törende yaklaşık 200 civarında belediye başkan adayımızın tanıtılmasını bekliyoruz.” Diye konuştu…
Siyasi
ANNE AKADEMİSİ TANITILDI
ANNE AKADEMİSİ TANITILDI
Büyükşehir Belediyesi `Her anne bir okuldur` sözünden yola çıkarak daha sağlıklı aileler için Anne Akademisi kurdu. Huzur Çınarı Projesi çatısı altında faaliyet gösteren Anne Akademisi`nin tanıtımında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki her işin başının eğitim olduğunu belirterek, "Eğitimli ve donanımlı bir hanımefendinin aileye katacağı çok güzellikler var" dedi.
Eğitim
PANCAR FESTİVALİ’NİN 2. Sİ
PANCAR FESTİVALİ’NİN 2. Sİ
Kayseri Şeker Fabrikası tarafından, şeker pancarının tanıtımı, hak ettiği değere ulaştırılması, bölge insanlarının birlik ve beraberliğine vesile olması ve üreticilerin kampanya dönemlerindeki yorgunluklarının azaltılabilmesi adına tertiplenen Pancar Festivali’nin 2.’si, Sivas’ın Şarkışla İlçesi’nde yapıldı.
Güncel
'BÜYÜK DOĞU'LU   GÖNÜLDAŞLAR
'BÜYÜK DOĞU'LU GÖNÜLDAŞLAR
Kayseri Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından "Kayseri'den Maveraya Uğurladığımız Gönüldaşlarımıza Mersiye" adlı kitabın tanıtımı amacıyla tertiplenen gece , aralarında ilimizin bürokrat, siyaset, iş dünyasından çok sayıda tanınmış simanın yer aldığı eski 'Büyük Doğu' grubunun buluşmasına sahne oldu... Dostlukları yıllara meydan okuyan gönüldaşlar gecede geçmişi yaad edip, anılarını tazeleyerek tıpkı eski güzle günlerde olduğu gibi keyifli dakikalar yaşadılar...
Güncel
KTO BAŞKAN ADAYLARINDAN HİÇYILMAZ'DA GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ
KTO BAŞKAN ADAYLARINDAN HİÇYILMAZ'DA GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ
Ticaret Odası Başkan Adayı Mahmut Hiçyılmaz, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya'yı ziyaret etti. Tüm başkan adaylarının tanıtımında basının önemli rol üstlendiğini belirten Hiçyılmaz, desteklerinden dolayı Gazeteciler Cemiyeti nezdinde tüm basın kuruluşlarına teşekkür etti.
Güncel
‘BİR TENOR ARANIYOR’LA PERDE DİYORLAR
‘BİR TENOR ARANIYOR’LA PERDE DİYORLAR
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sanatçıları tarafından sahnelenecek olan ‘Bir Tenor Aranıyor’ isimli müzikli komedi oyununun tanıtımı yapıldı. Türkiye genilinde düzenlenen turnelerle oyunlarını sahnelediklerini belirten oyuncular tüm Kayserilileri Kültür müdürlüğü salonunda düzenlenecek oyunlarına davet etti.
Kültür-Sanat
KEMAL TEKDEN KİTABINI TANITTI ‘İNSANIN SIRRI’
KEMAL TEKDEN KİTABINI TANITTI ‘İNSANIN SIRRI’
Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tekden, kendi yazdığı ‘İnsanın Sırrı’ isimli kitabının tanıtımını yaptı. hedefinin yüz bin baskı olduğunu belirten Tekden, kitabın tüm gelirinin Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocukların Eğitimi Vakfına aktarılacağını söyledi.
Kültür-Sanat
EMNİYETTEN ÇOCUKLARA ''HAYAL'' PROJESİ
EMNİYETTEN ÇOCUKLARA ''HAYAL'' PROJESİ
Kayseri Emniyet Müdürlüğü, çocukların suç olgusu ile karşılaşmadan önce korunabilmesi ve hayatlarına belli ideallerle pozitif anlamda devam edebilmesi ve Emniyet Teşkilatının tanıtımının yapılarak polislik mesleğinin sevdirilmesi amacıyla hazırladığı “Her Çocuğun Hayali Olsun, Hayali Gerçek Olsun Projesi” kapsamında çocuklara çeşitli hediyeler vererek, emniyet birimlerini gezdiriyor.
Güncel
KAYSERİ DAVOS'A TALİP
KAYSERİ DAVOS'A TALİP
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres’e ‘one minute’ çıkışı ile hafızalara kazınan Davos’ta yapılan Dünya Ekonomik Forumu’na Kayseri talip oldu. Geçen hafta sonu Başbakan Erdoğan tarafından açılışı yapılan Erciyes’teki tesisler, Davos’u bile kıskandıracak türden. Erciyes’te yapılan yapay gölün etrafına inşa edilecek 5 yıldızlı ve butik otellerin yaz aylarında hizmete girmesiyle Erciyes, uluslararası kongrelere ev sahipliği yapmaya başlayacak. Belediye, uluslar arası arenada Erciyes’in tanıtımı için çalışmalara başladı.
Ekonomi
MELİKGAZİ   BELEDİYESİ’NDEN TEMEL ATMA VE GÖRSEL BRİFİNG
MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN TEMEL ATMA VE GÖRSEL BRİFİNG
Melikgazi Belediyesi Yıldırım Beyazıt semtinde yapımı tamamlanan Pazar yerinin ve Dadaloğlu Parkı’nın tanıtımı ile yeni inşa edilecek olan Sosyal Tesislerin temel atma töreni ihtişamlı bir görsel brifinge dönüştürülerek gerçekleştirildi. Törenlere Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’de iştirak etti.
Güncel
YILDIRIM BEYAZIT’A SPOR TESİSİ
YILDIRIM BEYAZIT’A SPOR TESİSİ
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yıldırım Beyazıt Mahallesine sosyal ve spor tesisi inşa edileceğini ve yeniden düzenlenen Dadaloğlu Parkı ile çok amaçlı Pazaryeri tanıtımının yapılacağını söyledi.
Spor
SULTAN  SAZLIĞI’NA AB DESTEKLİ TANITIM
SULTAN SAZLIĞI’NA AB DESTEKLİ TANITIM
Sultan Sazlığı'nın tanıtımına katkıda bulunmak üzere AB destekli hazırlanan proje kapsamında Develi’ye gelen yabancı öğrenciler ilçe protokolünü ziyaret etti.
Yaşam
''KADIN İSTİHDAMININ DESTEKLENMESİ OPERASYONU'' PROJESİ
''KADIN İSTİHDAMININ DESTEKLENMESİ OPERASYONU'' PROJESİ
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve AB tarafından finanse edilen ''Kadın İstihdamının Desteklenmesi Operasyonu'' projesinin tanıtımı yapıldı.
Eğitim
IVANA SERT KAYSERİLİ KADINLARI BEĞENDİ
IVANA SERT KAYSERİLİ KADINLARI BEĞENDİ
Kayseri'ye proje tanıtımı için gelen Ivana Sert, bir valiz pastırma ve mantıyla İstanbul'a döneceğini söyledi.
Yaşam
27 AB PROJESİNİN TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
27 AB PROJESİNİN TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen toplantıda kabul gören 27 Avrupa Birliği Projesi’nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Eğitim
KOCASİNAN FASULYE VE KEDİBACAĞINA HAZIRLANIYOR
KOCASİNAN FASULYE VE KEDİBACAĞINA HAZIRLANIYOR
Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Gömeç Fasulyesi, Erkilet Üzümü ve Kedibacağı’nın tanıtımı için düzenlenen programların hazırlıklarına başladıklarını söyledi.
Kültür-Sanat
64 ARSA İÇİN ÖZEL SERVİS
64 ARSA İÇİN ÖZEL SERVİS
Melikgazi İlçe sınırları içerisinde 12 ayrı bölgede 64 arsanın ihale ile satışa sunulacağını hatırlatan Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, arsaları almak isteyenler için belediye hizmet binası önünden belirli saatlerde bilgilendirme ve yerlerin tanıtımı için araç kaldırıldığını söyledi.
Yaşam
KADİM KENT KAYSERİ’ BULUŞMALARI
KADİM KENT KAYSERİ’ BULUŞMALARI
Kayseri’nin tarihi, sosyal ve kültürel açıdan tanıtımının amaçlandığı büyük organizasyon için ilk adım atıldı.
Kültür-Sanat
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
30 Mart 2017 Perşembe
Bugün
Parçalı bulutlu
17 °C
0 °C
Cuma
Sağanak
13 °C
6 °C
Cumartesi
Bulutlu
12 °C
3 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74