Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KTO’DA 863 ÜYENİN ÜYELİĞİ SİLİNECEK
KTO’DA 863 ÜYENİN ÜYELİĞİ SİLİNECEK
Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Bekir Adıyaman, üyelik aidatını iki yıldır ödemeyen üyelere tebligat gönderildiğini belirterek, “Üyelik aidatlarını yatırmayanların üyelikleri odadan silinecek” dedi.
Güncel
KTO BAŞKAN ADAYLARINA UYARI
KTO BAŞKAN ADAYLARINA UYARI
Kayseri Ticaret Odası meclis toplantısını yaptı. Şubat ayının meclis toplantısına ise Erciyes Üniversitesi Rektörü Fahrettin Keleştemur konuk oldu. Meclis toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu, başkan adaylarından açıklamalarında hassa davranmalarını istedi.
Güncel
KALE İÇİNDEKİ DÜKKANLAR TAHLİYE EDİLİYOR
KALE İÇİNDEKİ DÜKKANLAR TAHLİYE EDİLİYOR
Kayseri Kalesi içerisinde bulunan dükkanlar tahliye ediliyor.
Güncel
E-TEBLİGAT  UYGULAMASI  YAKINDA BAŞLIYOR
E-TEBLİGAT UYGULAMASI YAKINDA BAŞLIYOR
Teknoloji ve bilişim alanında yaşanan gelişmeler sonucu ortaya çıkan yenilikler, hayatın bütün alanlarına yayıldı. Son olarak Başbakanlık'a gönderilen Elektronik Tebligat Yönetmeliği Taslağı, tebligatların elektronik ortamda yapılabilmesine imkân sağlıyor. Böylece tebligatın, mümkün olan en kısa sürede, ucuz, güvenli ve basit şekilde yapılması amaçlanıyor. Trafik cezalarından dava dilekçelerine kadar yüzlerce tebligat, artık vatandaşa eposta yolu ile ulaştırılacak.
Yaşam
2012 MİLLİ PUL SERGİSİ AÇILDI
2012 MİLLİ PUL SERGİSİ AÇILDI
PTT Genel Müdürü Osman Tural, ''Biz ne zaman 'PTT'lerde para kazanıyoruz, PTT'lerde para var' dedik, birileri gelip, PTT'yi soymaya çalıştı. Artık gelsinler, gelmeleri bir şeyi değiştirmiyor'' dedi.
Kültür-Sanat
ELEKTRONİK POSTA’DA BEN ALMADIM DEVRİ SONA ERİYOR
ELEKTRONİK POSTA’DA BEN ALMADIM DEVRİ SONA ERİYOR
Kayıtlı Elektronik Posta projesi kapsamında, kamu kurumlarınca yapılan tebligatlar e-posta yoluyla sahibine ulaştırılacak.
Teknoloji
ODALARDA SEÇİM STARTI VERİLDİ
ODALARDA SEÇİM STARTI VERİLDİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı odalarda seçim startı resmen verildi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın daha önce aldığı karara göre seçimler, 1 Ocak -31 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacak. TOBB’a bağlı Kayseri’de üç meslek örgütü var. Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası...
Güncel
OKUMA YAZMA BİLMEYEN VATANDAŞI 30 BİN TL DOLANDIRDILAR
OKUMA YAZMA BİLMEYEN VATANDAŞI 30 BİN TL DOLANDIRDILAR
Kayseri’de, okuma yazma bilmeyen 44 yaşındaki Fikret Bozkurt, dolandırıcılar tarafından, üzerine 3 farklı GSM hattından 8 hat alınarak, 30 bin TL tutarında dolandırıldı. Bozkurt, “19 Ekim’de evime haciz gelecek. Bir an önce yetkililerden yardım bekliyorum. Bu faturalı hatları ben almadım.” dedi.
Asayiş
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
21 Nisan 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL