Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Üç Otel Bu Ay Açılıyor
Üç Otel Bu Ay Açılıyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Erciyes`te özel sektör tarafından yapılmakta olan konaklama tesisleri ve sosyal tesis inşaatlarında incelemelerde bulundu. Üç otel ile kayak merkezlerindeki en büyük sosyal tesislerden biri olacak olan tesisin bu ay sonuna kadar açılacağı belirtildi.
Güncel
TINAZTEPE SOSYAL TESİSLERİ HAYIRLI OLSUN
TINAZTEPE SOSYAL TESİSLERİ HAYIRLI OLSUN
Melikgazi Belediyesi tarafından Tınaztepe mahallesine yaptırılan Çok amaçlı Sosyal ve Spor Tesisi AK Parti milletvekillerince yerinde incelendi. Melikgazi belediye başkanı Memduh Büyükkılıç tesisin ocak ayı içerisinde açılacağını söyledi.
Güncel
HOLLANDA GÜBRE VE İLAÇ FİRMASI BOĞAZLIYAN ŞEKER’E ZİYARET
HOLLANDA GÜBRE VE İLAÇ FİRMASI BOĞAZLIYAN ŞEKER’E ZİYARET
Hollanda da çiftçi kooperatifi ve Tarım sektörünün önde kuruluşlarından olup 17.500 üyesi 3.400 çalışanı olan Agrifirm Gübre ve ilaç Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ton Loman ve beraberindeki heyet Boğazlıyan Şeker tesislerinde incelemelerde bulundu.
Güncel
KARDANADAM KIŞ SEZONUNU AÇTI
KARDANADAM KIŞ SEZONUNU AÇTI
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye`nin en büyük projelerinden biri olan Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, kayak pistleri ve mekanik tesislerin yanı sıra modern ve fonksiyonel sosyal tesisleriyle de dikkat çekiyor. İşte onlardan biri olan Kardanadam Cafe Restoran yeni sezonu açtı.
Güncel
MELİKGAZİ GERİ DÖNÜŞÜM TESİSLERİ EĞİTİM MERKEZİ GİBİ
MELİKGAZİ GERİ DÖNÜŞÜM TESİSLERİ EĞİTİM MERKEZİ GİBİ
Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Geri Dönüşüm tesislerin öğrenciler için adeta gezi alanı olduğunu çünkü çevre kirlenmesi ve atıkların değerlendirilmesi konusunda görerek öğrenmenin en güzel bu tesislerde örneğinin sergilendiğini söyledi.
Güncel
HAVA İKMAL’E 2 TEKLİF
HAVA İKMAL’E 2 TEKLİF
00- Gazetemizin bir süre önce gündeme getirdiği Hava İkmal Merkezi’nin tamamen taşınma haberi Başkan Özhaseki tarafından doğrulandı… Özhaseki; “daha önce Hava İkmal’in boş arazisi üzerine ‘Şehir Parkı’ kurma projemiz vardı. Şimdi Fabrika’nın tamamen taşınması gündeme geldi. Bu noktada Başbakan Davutoğlu’na ve diğer ilgililere iki teklif götürdük” dedi. Hava İkmal daha önce yazdığımız gibi Erkilet Fasbat tesislerinin devamı olan Elagöz sınırlarına taşınacak.
Güncel
ESENYURT SOSYAL VE SPOR TESİSLERİ
ESENYURT SOSYAL VE SPOR TESİSLERİ
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık ile birlikte Esenyurt Sosyal ve Spor Tesislerini gezerek MEL-MEK kursu çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Güncel
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KAYSERİ’DE BİR GÜN KALACAK
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU KAYSERİ’DE BİR GÜN KALACAK
00- Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kayseri programı belli oldu.Başbakan bu sıfatla ilkkez geleceği şehrimizden cumartesi günü geç saatlerde ayrılarak K.Maraş7a geçecek. Başbakan Davutoğlu Talas ‘da raylı sistem hattının ve diğer tesislerin açılışında halka hitap edecek.
Güncel
Kayseri`nin Harikası
Kayseri`nin Harikası
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilip hayata geçirilen, Türkiye`nin en büyük sosyal ve spor aktivite merkezi Anadolu Harikalar Diyarı, açıldığı günden bu yana ziyaretçi akınına uğruyor. Eğlence ve Oyun Parkı, Buz Pateni Pisti, Su Kayağı Parkı, Spor Tesisleri, Lazer Oyunları Merkezi, Hayvanat Bahçesi, Binicilik Tesisleri, Sosyal Tesisler, Hobi Bahçeleri ve Bilim Merkezi olmak üzere 10 farklı etkinlikle Türkiye`nin en büyük tematik parkı olan Harikalar Diyarı`nın ziyaretçi sayısı yaklaşık 3 milyon 200 bine ulaştı.
Yaşam
HAVA İKMAL MERKEZİ ELAGÖZ’E Mİ TAŞINACAK?
HAVA İKMAL MERKEZİ ELAGÖZ’E Mİ TAŞINACAK?
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki yerel seçimler öncesinde Hava İkmal Bakım Merkezi’nin boş bulunan 2 milyon m2’lik alanına Türkiye’nin en modern ve büyük “Şehir Parkı”nı yapacağını açıklamıştı. Özhaseki’nin yerel komutanlar, Milli Savunma Bakanı ve Hava Kuvvetleri Komutanı ile yaptığı görüşmeler çerçevesinde Hava İkmal Bakım Merkezi’nin mevcut tesisleri ile birlikte Erkilet Hava Üssü’nde bulunan Fasbat ünitesinin devamına, yani Elagöz sınırlarına taşınması gündeme geldi.Konu hakkında Genelkurmay Başkanı Özel’de bilgilendirildi.
Güncel
PANCARI ALIMLARI 19 EYLÜL`DE BAŞLIYOR
PANCARI ALIMLARI 19 EYLÜL`DE BAŞLIYOR
Kayseri Şekerde 2014 Yılı Şeker Pancarı alımlarına Boğazlıyan Şeker ve Mamulleri Entegre Tesislerinde 19 Eylül 2014 Cuma günü başlanıyor. Boğazlıyan Şeker ve Mamulleri entegre tesisinin 8. Kampanya dönemine merkez kantarı önünde sabah Saat:10.00’da açılış töreni sonrasında pancarların alımı ile başlanılacağı bildirildi.
Güncel
KAN BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ
KAN BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ
Kayseri Şeker Fabrikası ile Erciyes Üniversitesi Kan Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen Kan bağış kampanyasına Kayseri Şeker Fabrikası ve Boğazlıyan Entegre tesislerindeki personel yoğun ilgi gösterince bir hafta içerisinde Kayseri Şeker Fabrikasında ikinci kampanya düzenlenirken Boğazlıyan tesislerinde de bir günde 120 ünite kan bağışı yapıldı. Boğazlıyan entegre tesislerinde bir günde 120 ünite ile rekor bağış sağlanırken, Kayseri Şeker Fabrikasında Yönetim ve Şeker-İş Sendikasının da katkılarıyla daha önceden açık havada yapılan kan bağışı, yağmur nedeniyle İşletme binası önüne çadır kurularak yağış altında kampanya ya devam edildi.
Güncel
GÜL BAHÇE SOSYAL TESİSLERİ
GÜL BAHÇE SOSYAL TESİSLERİ
İlimizde hafta sonu ailece gidip kahvaltı yapabileceği ya da ailece gidip eğlenebilecek vakit geçirebilecek yerlerin az oluşundan sürekli şikayet ederiz. Bu anlamda Son zamanlarda Kayseri’de güzide mekanlar açıldı ulaşımında da sıkıntı yaşamayacağınız ‘Kumarlı’ tramvay durağının karşısında bulunan Gül Bahçe Sosyal Tesisleri, 7’den 70’e herkese hizmet vermeye başladı.
Yaşam
COCA COLA  SATIŞI YAPILMAMAKTADIR
COCA COLA SATIŞI YAPILMAMAKTADIR
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, twitter hesabından yazdığı mesajında, belediyenin tesislerinde Coca Cola ürünlerinin satışının yapılmadığını duyurdu.
Güncel
PARK VE BAHÇELERDEKİ MALZEMELERİ KORUMALIYIZ
PARK VE BAHÇELERDEKİ MALZEMELERİ KORUMALIYIZ
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, park, bahçe ile diğer sosyal ve spor tesislerinde yer alan kamelya, oturma bankları, aydınlatma lambaları, çöp kutuları gibi tüm malzeme ve ürünlerin aslında kamu malı olduğunu ve bu açıdan kullanımlarına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
Güncel
MELİKGAZİ  BELEDİYESİ  İFTARDA BELSİN HALKINI BULUŞTURDU
MELİKGAZİ BELEDİYESİ İFTARDA BELSİN HALKINI BULUŞTURDU
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çocuk Meclisi tarafından organize edilen mahallemde İftar Var etkinliğinin ikincisinde Belsin halkı ile Belsin Sosyal ve Spor Tesisleri önünde kurulan iftar sofrasında bir araya geldi. İftar saati öncesi ve sonrasında renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte özellikle mahalleli çocuklar Başkan Büyükkılıç’a yoğun ilgi gösterdi ve fotoğraf çektirebilmek için adeta yarıştı.
Güncel
‘SIRA GECESİ` SHOW...
‘SIRA GECESİ` SHOW...
İlimizin gözde mekanlarından Çare Restaurant Boğaz Köprü Pastırmacılar Parkı içinde konuşlu tesislerinde ilimiz sakinlerine yönelik `Sıra Gecesi` eğlencesi tertipledi. Şanlıurfa`dan davet edilen Halk Müziği ekiplerince gerçekleştirilen gecede davetliler türkü dinlemeye doydu...
Yaşam
KAYSERİ, ALABALIK ÜRETİMİNDE DE MARKA ŞEHİR
KAYSERİ, ALABALIK ÜRETİMİNDE DE MARKA ŞEHİR
Türkiye`de adı ticaretle anılan, sonra belediyecilik hizmetleri, sağlık ve spor tesisleri ile de ön plana çıkan Kayseri, alabalık üretimiyle de `Marka` şehir olma yolunda hızla ilerliyor.
Ekonomi
SOSYAL VE SPOR TESİSİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR
SOSYAL VE SPOR TESİSİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesince Tınaztepe Mahallesinde yapımına başlanılan Tınaztepe Sosyal ve Spor Tesisleri inşaat alanını gezerek ve incelemelerde bulundu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Güncel
MELİKGAZİ ÇOCUK MECLİSİ’NDEN ERKEN `ANNELER GÜNÜ`NÜ
MELİKGAZİ ÇOCUK MECLİSİ’NDEN ERKEN `ANNELER GÜNÜ`NÜ
Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisi her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü’ nü de unutmadı . Esenyurt Sosyal ve Kültür Tesislerinde Çocuk Meclisi üyesi çocukların annelerinin, Mahalle Halkının ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Üyelerin iştirak ettiği bir program gerçekleştirilerek , hem çocuk meclisi üyelerinin annelerinin hem de bütün annelerin Anneler Gününü kutladılar.
Güncel
GESİ - FATİH SOSYAL VE SPOR TESİSLERİ’Nİ HİZMETE AÇTI
GESİ - FATİH SOSYAL VE SPOR TESİSLERİ’Nİ HİZMETE AÇTI
Melikgazi Belediyesi tarafından Gesi- Fatih Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Sosyal Tesisin açılışı görkemli bir törenşe gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Memmet Özhaseki, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, Meclis üyeleri, Mahalle Muhtarları ile çok sayıda mahalle sakini açılış törenine iştirak etti.
Güncel
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
22 Şubat 2017 Çarşamba
Bugün
Bulutlu
8 °C
-2 °C
Perşembe
Parçalı bulutlu
8 °C
1 °C
Cuma
Güneşli
11 °C
0 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74