KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ERDOĞAN, MEDENİYETLERİN BEŞİĞİ KAYSERİ’Yİ DE ÖRNEK GÖSTERDİ

BÜYÜKKILIÇ: “KAYSERİ 6 BİN YILLIK TARİHİYLE ADETA AÇIK HAVA MÜZESİDİR”

ÖZHASEKİ’DEN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİNDE HAYIRSEVERLERİN DE KATILIMIYLA KAPSAMLI BİR TOPLANTI YAPILDI.

MELİKGAZİ NİKÂHTA 21. YÜZYILIN 21. YILININ 21. GÜNÜ YOĞUNLUĞU

28 NİKAH KIYILDI

KOCASİNAN’DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN SOĞUK KIŞ GÜNÜNDE GÖNÜLLERİ ISINDI

GÖNÜLLERE DOKUNAN HİZMETLER

‘SPORCU FABRİKASI’ ADIM ADIM İLERLİYOR

“GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

BAŞKAN ÖZDOĞAN İLÇE PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

SIRAYA GİRMEYE GEREK YOK

BAŞKAN PALANCIOĞLU, 2020 YILI HİZMETLERİ HAKKINDA İYİ PARTİ YÖNETİM KURULU BİLGİLENDİRDİ

2020 YILINDA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER REKOR SEVİYESİNDEYDİ

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA’YA ÇANTANIZI ALIN GELİN!

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA YÖN. KUR. BŞK. DURAN: “SEYİR EVLERİ, HER ANINIZDA SİZLERİ BEKLİYOR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şubat ayı sonunda il kongrelerimizin hepsini bitirmeyi planlıyoruz”

CABBAR BAŞKAN’DAN KİMSESİZ KADINA EV TAŞIMA DESTEĞİ

HEMŞERİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ KAYSERİ KADIN KOLLARI’NIN YENİ YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

“CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ DEDİĞİ BU OLSA GEREK”

BAŞKAN-HAYIRSEVERLER EL ELE, HİZMET ŞAHANE

HAYIRSEVERLER İŞBİRLİĞİYLE KOCASİNAN’A 3 YENİ OKUL

HACILAR’DA ZABITA EKİPLERİ FIRIN VE BAKKALLARDA DENETİM YAPTI

ÖZDOĞAN: HALKIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

YALÇIN: “ÇALIŞMALARIMIZA KATKI KOYANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BİZE BİLDİRİN!

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘MEZARLIK VE DEFİN’ AÇIKLAMASI

“KAMUOYUNUN ZİHNİNİ BULANDIRMAK DOĞRU VE ANLAMLI DEĞİL”

BAŞKAN PALANCIOĞLU, MHP YÖNETİM KURULUNA 2020 YILINDA YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

“MELİKGAZİ BELEDİYESİ OLARAK PANDEMİYİ FIRSATA ÇEVİRDİK”

https://www.dailymotion.com/video/x7mkrfa Kayseri Haber Gazetesi Video Haber


(12 Ekim 2019)19 EKİM´DE
CUMHURİYET MEYDANI´NDA BULUŞALIM

Kayseri Haber Gazetesi

Gürkan Ofis Mobilyaları

19 EKİM´DE CUMHURİYET MEYDANI´NDA BULUŞALIM

Ak Parti Milletvekili Karayel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti

Ak Parti Milletvekili Karayel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti

AK Parti İl Başkanlığınca uzun yıllardır başarı ile gerçekleştirilen ?Nöbetçi Vekil´ uygulamasının bir yenisi daha gerçekleştirildi. Milletvekili Emrah Karayel, nöbet tutup ilimiz sakinlerinin sorunlarına çözüm aradığı uygulama kapsamında gerçekleştirilen basın toplantısında medya mensuplarının sorularını cevaplarken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti?

AK Parti İl Başkanlığınca uzun yıllardır başarı ile gerçekleştirilen ?Nöbetçi Vekil´ uygulamasının bir yenisi daha gerçekleştirildi. Milletvekili Karayel nöbet tuttuğu uygulama kapsamında tertiplenen basın toplantısında medya mensuplarının ülke ve ilimiz gündemi ile ilgili sorularını cevapladı.

Milletvekili İsmail Emrah Karayel sözlerinin başında Barış Pınarı Harekâtı ile ilgili değerlendirmede bulunup ?Milletimiz topyekûn ve tek vücut halinde Barış Pınarı Harekâtına destek veriyor. İnşallah Barış Pınarı Harekâtı en az şehitle en hızlı şekilde amacına ulaşacaktır? dedi ve ekledi? ?Bugün partimizin nöbetçi vekil uygulamasında ben görevlendirildim. Medya mensupları haberlerin milletimize aktarılması için son derece önemli bir görev ifa ediyorlar. Özellikle içerisinde bulunduğumuz süreçte Barış Pınarı Harekâtında dün basın mensuplarına yapılan saldırıları da kınıyorum. Tabii en önemli gündemimiz Barış Pınarı Harekâtıdır. Öncelikle Barış Pınarı Harekâtında vatanı ve milleti için şehit düşen vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz. Barış Pınarı Harekâtı ülkemizin güney sınırında buluşturmaya çalışılan terör koridoruna karşı yapılan bir harekâttır. Fırat Nehrinin doğusundaki terör unsurlarının yok edilmesi, ortadan kaldırılması için ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için başlayan güvenlik güçlerimize başarılar diliyoruz. Allah onları muvaffak etsin, muzaffer eylesin. Ayaklarına taş değmesin diyoruz. Milletimiz topyekûn ve tek vücut halinde Barış Pınarı Harekâtına desteği gösteriyor. Özellikle Kayseri´mize sivil toplum kuruluşlarımıza gösterdikleri destekten, öğrencilerimizden destek amaçlı yaptığı faaliyetlerden dolayı teşekkür etmek istiyoruz. İnşallah Barış Pınarı Harekâtı en az şehitle en hızlı şekilde amacına ulaşacaktır. ?

Sözlerinin devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın 19 Ekim ?de ilimize gerçekleştireceği ziyarete ilişkinde açıklamalarda bulunan Vekil Karayel ilimiz sakinlerini Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek mitinge davet ederek şunları kaydetti? ?Cumhurbaşkanımızın Kayseri ziyaretleri kapsamında çeşitli açılışlar gerçekleştirecektir. Bunları ifade etmek gerekirse, Kalemizin açılışını gerçekleştireceğiz. Boğazköprüde yapılan çalışmalar tamamlanmış olacak ve açılışı gerçekleşecek. Daha sonra Derevenk Viyadüğü belki gözlerden uzak olabilir ama Kayseri´mizin doğu batı akslarından biri olacaktır. Güney çevreyolunun Mimarsinan bağlantısıyla bu viyadük 400 milyon Tl civarına mal olmuştur, onunda açılışı gerçekleşecektir. Bünyan köprülü kavşağı var yine tamamlandı, oradaki ulaşımı daha konforlu ve daha güvenli bir şekilde temin edilmesi bitti ve inşallah onun açılışını da cumhurbaşkanımız yapacaktır. Tomarza ilçemizin doğal gaz verme töreni gerçekleştirilecektir. Biliyorsunuz şu anda Tomarza ilçemize doğalgaz hattı çekildi ve kullanıma hazırdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle resmi açılışı da yapılacaktır. Dolayısıyla tüm halkımızı 19 Ekim Cumartesi günü saat 14:00´da Cumhuriyet Meydanına davet ediyoruz. ?


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ