EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

REKOR KIRDIK

487 BİN 500 ADET FİDAN DİKİLDİ

ÖZHASEKİ’DEN ÇOLAKBAYRAKDAR’A TAM DESTEK

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret etti.

YERALTI ÇARŞISI’NA ÖNEMLİ HİZMET

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak çalışmalarla çarşının tesisat ve bakımı ile ilgili eksiklikleri giderilecek

SAĞLIKLI TOPLUM BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Kansere Karşı Birlikte Derneği Başkanı Prof. Dr. Musa Karakürkçü ile yönetimi ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Kocasinan Belediyesi tarafından Kocasinan Gönüllüsü Platformu üyelerinin katılımıyla ‘Çevremizi Temiz Tutmaya Kapımızın Önünden Başlıyoruz’ sloganıyla temizlik etkinliği düzenlendi.

TALAS’TA ANTİKA GÜNLERİ

Talas Belediyesi tarafından Kayseri’de ilk defa geçen ay başlatılan Antika Günleri’nin ikincisi gerçekleştirildi.

ŞEKER’E 58,6 MİLYON TL CEZA

58,6 Milyon TL idari para cezasını, 2019 yılında şu andaki yönetim ödeyecek

FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU

‘GELECEĞE BİR NEFES’ KAPMASINA KAYSERİ’DEN TAM DESTEK

ULU ÖNDER ATATÜRK

ÖLÜMÜNÜN 81. YILINDA TÖRENLERLE ANILDI

ERCİYES ÜNİVERSİTESİNDE

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

AGÜ’DE ANILDI

KAZAKİSTAN BAŞBAKANI ASKAR MAMİN

ŞEHİR HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ

ÖNCE PARKTA SONRA İTFAİYEDE

GENÇ STK TEMSİLCİLERİ

GÜÇ BİRLİĞİ YAPMA KARARI ALDI

ERCİYES PLATFORMU BAŞKANI ALKAN:

“BİZ BU TOPRAKLARA OLAN BORCUMUZU ÖDEMENİN GAYRETİNDEYİZ”

ERCİYES PLATFORMU

HACILAR’DA BAŞKAN ÖZDOĞAN’I ZİYARET ETTİ

https://www.dailymotion.com/video/x7mkrfa Kayseri Haber Gazetesi Video Haber


(12 Ekim 2019)19 EKİM´DE
CUMHURİYET MEYDANI´NDA BULUŞALIM

Kayseri Haber Gazetesi

19 EKİM´DE CUMHURİYET MEYDANI´NDA BULUŞALIM

Ak Parti Milletvekili Karayel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti

Ak Parti Milletvekili Karayel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti

AK Parti İl Başkanlığınca uzun yıllardır başarı ile gerçekleştirilen ?Nöbetçi Vekil´ uygulamasının bir yenisi daha gerçekleştirildi. Milletvekili Emrah Karayel, nöbet tutup ilimiz sakinlerinin sorunlarına çözüm aradığı uygulama kapsamında gerçekleştirilen basın toplantısında medya mensuplarının sorularını cevaplarken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti?

AK Parti İl Başkanlığınca uzun yıllardır başarı ile gerçekleştirilen ?Nöbetçi Vekil´ uygulamasının bir yenisi daha gerçekleştirildi. Milletvekili Karayel nöbet tuttuğu uygulama kapsamında tertiplenen basın toplantısında medya mensuplarının ülke ve ilimiz gündemi ile ilgili sorularını cevapladı.

Milletvekili İsmail Emrah Karayel sözlerinin başında Barış Pınarı Harekâtı ile ilgili değerlendirmede bulunup ?Milletimiz topyekûn ve tek vücut halinde Barış Pınarı Harekâtına destek veriyor. İnşallah Barış Pınarı Harekâtı en az şehitle en hızlı şekilde amacına ulaşacaktır? dedi ve ekledi? ?Bugün partimizin nöbetçi vekil uygulamasında ben görevlendirildim. Medya mensupları haberlerin milletimize aktarılması için son derece önemli bir görev ifa ediyorlar. Özellikle içerisinde bulunduğumuz süreçte Barış Pınarı Harekâtında dün basın mensuplarına yapılan saldırıları da kınıyorum. Tabii en önemli gündemimiz Barış Pınarı Harekâtıdır. Öncelikle Barış Pınarı Harekâtında vatanı ve milleti için şehit düşen vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz. Barış Pınarı Harekâtı ülkemizin güney sınırında buluşturmaya çalışılan terör koridoruna karşı yapılan bir harekâttır. Fırat Nehrinin doğusundaki terör unsurlarının yok edilmesi, ortadan kaldırılması için ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için başlayan güvenlik güçlerimize başarılar diliyoruz. Allah onları muvaffak etsin, muzaffer eylesin. Ayaklarına taş değmesin diyoruz. Milletimiz topyekûn ve tek vücut halinde Barış Pınarı Harekâtına desteği gösteriyor. Özellikle Kayseri´mize sivil toplum kuruluşlarımıza gösterdikleri destekten, öğrencilerimizden destek amaçlı yaptığı faaliyetlerden dolayı teşekkür etmek istiyoruz. İnşallah Barış Pınarı Harekâtı en az şehitle en hızlı şekilde amacına ulaşacaktır. ?

Sözlerinin devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın 19 Ekim ?de ilimize gerçekleştireceği ziyarete ilişkinde açıklamalarda bulunan Vekil Karayel ilimiz sakinlerini Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek mitinge davet ederek şunları kaydetti? ?Cumhurbaşkanımızın Kayseri ziyaretleri kapsamında çeşitli açılışlar gerçekleştirecektir. Bunları ifade etmek gerekirse, Kalemizin açılışını gerçekleştireceğiz. Boğazköprüde yapılan çalışmalar tamamlanmış olacak ve açılışı gerçekleşecek. Daha sonra Derevenk Viyadüğü belki gözlerden uzak olabilir ama Kayseri´mizin doğu batı akslarından biri olacaktır. Güney çevreyolunun Mimarsinan bağlantısıyla bu viyadük 400 milyon Tl civarına mal olmuştur, onunda açılışı gerçekleşecektir. Bünyan köprülü kavşağı var yine tamamlandı, oradaki ulaşımı daha konforlu ve daha güvenli bir şekilde temin edilmesi bitti ve inşallah onun açılışını da cumhurbaşkanımız yapacaktır. Tomarza ilçemizin doğal gaz verme töreni gerçekleştirilecektir. Biliyorsunuz şu anda Tomarza ilçemize doğalgaz hattı çekildi ve kullanıma hazırdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle resmi açılışı da yapılacaktır. Dolayısıyla tüm halkımızı 19 Ekim Cumartesi günü saat 14:00´da Cumhuriyet Meydanına davet ediyoruz. ?

Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ