KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

BÜYÜKŞEHİR YENİ NORMALE HAZIR

HAYVANAT BAHÇESİ VE KAYSERİ KALESİ'NİN KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI

DÜNYADAKİ TEK ALTERNATİF; KAYSERİ

KAYSERİ, A400M’LER KONUSUNDA EN STRATEJİK ŞEHİR OLDU

MELİKGAZİ PANDEMİ SÜRECİNİ FIRSATINI ÇEVİRDİ

PALANCIOĞLU: 28 BİN TON ASFALT SERDİ

MELİKGAZİ'DE KAPALI İŞYERLERİNDEN 3 AYLIK KİRA ALINMAYACAK

BAŞKAN PALANCIOĞLU’NDAN ESNAFA DUYURU

SAKLI CENNET KORAMAZ VADİSİ’NDE BİLİMSEL ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

KORAMAZ VADİSİ BİYOÇEŞİTLİLİK AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR YER

LOKANTA VE CAFELER “AHİ DUASI” İLE YENİ BAŞLANGIÇ YAPTI

“Bundan sonrası için daha dikkatli olmak kaydıyla işletmelerimizi yeniden açıyoruz”

“YENİ NORMAL HAYATIN” İLK GÜNÜNDE

KAFE VE RESTORANLAR TEDBİRLİ OLARAK YENİDEN AÇILDI

KARAKAYA MEZARLIĞINDA YENİ DÜZENLEME ÇALIŞMASI YAPILIYOR

BAŞKAN ALTUN’DAN İNCELEME

DAHA YEŞİL KOCASİNAN İÇİN

15-20 YAŞ ARASI AĞAÇLAR TOPRAKLA BULUŞTU

KAYSERİ’YE COVİD-19 TEST MERKEZİ KURULUYOR

KAYSO MAYIS AYI TOPLANTISI YAPILDI

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVANAT BAHÇESİ’NDE

YENİ NORMAL SÜRECİNE GEÇİŞTE TÜM HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI MELİKGAZİ'YE HİZMET OLARAK YANSIDI

MELİKGAZİ 9 AYRI MAHALLEDE ÇALIŞMA YAPIYOR

YAZ GELDİ, ASFALT YOLA SERİLDİ

TALAS’TA HUMMALI ÇALIŞMA

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR:

YOLLARI, ALT YAPISIYLA BİRLİKTE MODERN BİÇİMDE YENİLİYORUZ

KAYSERİ’NİN TESCİLLİ MARKASI KAFE SİNAN, HİZMETE HAZIR

ÇOLAKBAYRAKDAR: TÜM ÖNLEMLER ÜST DÜZEYDE

AİLESİYLE TARTIŞTI İNTİHARA GİRİŞTİ

KENDİNİ BANYOYA KİLİTLEDİ

https://www.dailymotion.com/video/x7mkrfa Kayseri Haber Gazetesi Video Haber


(12 Ekim 2019)19 EKİM´DE
CUMHURİYET MEYDANI´NDA BULUŞALIM

Kayseri Haber Gazetesi

19 EKİM´DE CUMHURİYET MEYDANI´NDA BULUŞALIM

Ak Parti Milletvekili Karayel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti

Ak Parti Milletvekili Karayel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti

AK Parti İl Başkanlığınca uzun yıllardır başarı ile gerçekleştirilen ?Nöbetçi Vekil´ uygulamasının bir yenisi daha gerçekleştirildi. Milletvekili Emrah Karayel, nöbet tutup ilimiz sakinlerinin sorunlarına çözüm aradığı uygulama kapsamında gerçekleştirilen basın toplantısında medya mensuplarının sorularını cevaplarken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımları ile 19 Ekim Cumartesi günü saat 14.00´da Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek olan mitinge tüm vatandaşları davet etti?

AK Parti İl Başkanlığınca uzun yıllardır başarı ile gerçekleştirilen ?Nöbetçi Vekil´ uygulamasının bir yenisi daha gerçekleştirildi. Milletvekili Karayel nöbet tuttuğu uygulama kapsamında tertiplenen basın toplantısında medya mensuplarının ülke ve ilimiz gündemi ile ilgili sorularını cevapladı.

Milletvekili İsmail Emrah Karayel sözlerinin başında Barış Pınarı Harekâtı ile ilgili değerlendirmede bulunup ?Milletimiz topyekûn ve tek vücut halinde Barış Pınarı Harekâtına destek veriyor. İnşallah Barış Pınarı Harekâtı en az şehitle en hızlı şekilde amacına ulaşacaktır? dedi ve ekledi? ?Bugün partimizin nöbetçi vekil uygulamasında ben görevlendirildim. Medya mensupları haberlerin milletimize aktarılması için son derece önemli bir görev ifa ediyorlar. Özellikle içerisinde bulunduğumuz süreçte Barış Pınarı Harekâtında dün basın mensuplarına yapılan saldırıları da kınıyorum. Tabii en önemli gündemimiz Barış Pınarı Harekâtıdır. Öncelikle Barış Pınarı Harekâtında vatanı ve milleti için şehit düşen vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz. Barış Pınarı Harekâtı ülkemizin güney sınırında buluşturmaya çalışılan terör koridoruna karşı yapılan bir harekâttır. Fırat Nehrinin doğusundaki terör unsurlarının yok edilmesi, ortadan kaldırılması için ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için başlayan güvenlik güçlerimize başarılar diliyoruz. Allah onları muvaffak etsin, muzaffer eylesin. Ayaklarına taş değmesin diyoruz. Milletimiz topyekûn ve tek vücut halinde Barış Pınarı Harekâtına desteği gösteriyor. Özellikle Kayseri´mize sivil toplum kuruluşlarımıza gösterdikleri destekten, öğrencilerimizden destek amaçlı yaptığı faaliyetlerden dolayı teşekkür etmek istiyoruz. İnşallah Barış Pınarı Harekâtı en az şehitle en hızlı şekilde amacına ulaşacaktır. ?

Sözlerinin devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın 19 Ekim ?de ilimize gerçekleştireceği ziyarete ilişkinde açıklamalarda bulunan Vekil Karayel ilimiz sakinlerini Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilecek mitinge davet ederek şunları kaydetti? ?Cumhurbaşkanımızın Kayseri ziyaretleri kapsamında çeşitli açılışlar gerçekleştirecektir. Bunları ifade etmek gerekirse, Kalemizin açılışını gerçekleştireceğiz. Boğazköprüde yapılan çalışmalar tamamlanmış olacak ve açılışı gerçekleşecek. Daha sonra Derevenk Viyadüğü belki gözlerden uzak olabilir ama Kayseri´mizin doğu batı akslarından biri olacaktır. Güney çevreyolunun Mimarsinan bağlantısıyla bu viyadük 400 milyon Tl civarına mal olmuştur, onunda açılışı gerçekleşecektir. Bünyan köprülü kavşağı var yine tamamlandı, oradaki ulaşımı daha konforlu ve daha güvenli bir şekilde temin edilmesi bitti ve inşallah onun açılışını da cumhurbaşkanımız yapacaktır. Tomarza ilçemizin doğal gaz verme töreni gerçekleştirilecektir. Biliyorsunuz şu anda Tomarza ilçemize doğalgaz hattı çekildi ve kullanıma hazırdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle resmi açılışı da yapılacaktır. Dolayısıyla tüm halkımızı 19 Ekim Cumartesi günü saat 14:00´da Cumhuriyet Meydanına davet ediyoruz. ?

Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ