KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

MENSAH YUVAYA DÖNÜYOR

BEŞİTAŞ, SATIN ALMA OPSİYONUNU KULLANMAYACAK

BEŞİKTAŞ’TAN KAYSERİ MAÇI İÇİN TFF’YE FLAŞ BAŞVURU

SİYAH-BEYAZLILAR, MAÇIN CUMARTESİ OYNANMASINI İSTİYOR

BELLONA KAYSERİ’NIN GENÇLERİ BOLU’YA GİTTİ

GENÇLER LİGİ MÜSABAKALARI, 20-21-22’NİSAN’DA

KONYASPOR-KAYSERİSPOR MAÇININ ARDINDAN

HAMZAOĞLU: “KAZANABİLSEYDİK ÇOK ŞEY KAZANMIŞ OLACAKTIK”

KAYSERİSPOR’UN GALİBİYET HASRETİ 6 MAÇA ÇIKTI

SARI-KIRMIZILI EKİP, SON OLARAK HATAY’I YENMİŞTİ

KONYA’DA DA KAZANAMADIK

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0–0 HES KABLO KAYSERİSPOR

ÖZGE YILMAZ’DAN DÜNYA SIRALAMASI REKORU

YILMAZ, FERDİ SIRALAMADA TÜM ZAMANLARIN REKORUNU KIRDI

GÜREŞ’TE GELENEK BOZULMADI

GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ, TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

KAYSERİSPOR, KONYA MAÇINA HAZIR

KONYA-KAYSERİ MAÇI, CUMA SAAT 16:00’DA

TENİS HEYECANI SONA ERDİ

MÜSABAKALARA 140 SPORCU KATILDI

ZEHRA YILMAZ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

KİCK BOKS AVRUPA KUPASI MÜSABAKALARI SONA ERDİ

SÜPER LİG’DE 35.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

KONYA-KAYSERİ MAÇINI ALİ ŞANSALAN YÖNETECEK

KAYSERİSPOR’UN HEDEFİNDE KONYA VAR

KARŞILAŞMA CUMA GÜNÜ SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

KAYSERİSPOR’A KAPTANDAN KÖTÜ HABER

İLHAN PARLAK İKİ HAFTA SAHALARDAN UZAK KALACAK

VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE BEKLENMEDİK AYRILIK

HALİL DİCLE, 5 YILDIR GÖREVİ YÜRÜTÜYORDU

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ, TESTTEN GEÇTİ

TEMSİLCİMİZİN İLK MAÇI, 18 NİSAN’DA

Anahtar Kelimeler: . HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI
Gürkan Ofis Mobilyaları

28. HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

KAYSERİ-RİZE MAÇINDA HÜSEYİN GÖÇEK GÖREV YAPACAK

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 28. hafta maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı. HES Kablo Kayserispor-Çaykur Rizespor karşılaşmasında Hüseyin Göçek görev yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler şu şekilde;

2 MART SALI

16.00 Gaziantep FK-Gençlerbirliği: Bahattin Şimşek

19.00 Yeni Malatyaspor - Beşiktaş: Halis Özkahya

3 MART ÇARŞAMBA

13.30 BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük: Ali Şansalan

16.00 DG Sivasspor - Atakaş Hatayspor: Mustafa Öğretmenoğlu

16.00 Medipol Başakşehir - İttifak Holding Konyaspor: Ali Palabıyık

19.00 Hes Kablu Kayserispor - Çaykur Rizespor: Hüseyin Göçek

19.00 MKE Ankaragücü - Galatasaray: Halil Umut Meler

4 MART PERŞEMBE

Aytemiz Alanyaspor - Göztepe: Tugay Kaan Numanoğlu

16.00 Kasımpaşa - Trabzonspor: Abdulkadir Bitigen

19.00 Fenerbahçe - Antalyaspor: Ümit Öztürk

Haber: Şevket Tekin