KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

TEK GLÜTENSİZ KAFE ’YE İLGİ BÜYÜK

SULTAN SAZLIĞI’NDA 'SAZ HOROZU' GÖRÜLDÜ

HUZUR ÇINARI, HUZUR DAĞITIYOR

BAŞKAN AYDIN KORONA VİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

BAŞKAN YALÇIN FATMA TEYZE’ NİN DE DUASINI ALDI

VATANDAŞ PAHALILIK VE İŞSİZLİKTEN DERTLİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DİKTİĞİ ÇİÇEK SAYISI 10 MİLYONA ULAŞTI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, YANGIN ÇIKAN FABRİKADA İNCELEMELERDE BULUNDU

DÜŞÜK REKOLTE, YÜKSEK FİYAT ENDİŞESİ YARATTI

KADES BİLGİLENDİRMESİ

ÜNİVERSİTELİLERE SICAK ÇORBA HİZMETİ

DOLANDIRICILARA DİKKAT !

KOCASİNAN’DA SONBAHAR BAKIMI

KAYSERİ ŞEKER’E SOSYAL SORUMLULUK YÖNETİMİ BELGESİ

KAYSERİ’DE 2021 YILINDA 3 MİLYON 953 BİN AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞTURULACAK

BAŞKAN YALÇIN HAYVAN DOSTLARI ZİYARET ETTİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

63 YAŞINDAKİ KADININ BOTOKS ÇİLESİ

Kayseri`de geçen aylarda özel bir klinikte botoks yaptıran Semiha Akkaş, uygulamanın ardından başlayan rahatsızlıkların geçmediğini, kendisiyle ilgilenmediğini iddia ettiği doktoru ise mahkemeye vereceğini söyledi.

Ekim ayında botoks olmak için özel bir kliniğe giden 63 yaşındaki Semiha Akkaş, botoksu olduktan sonra yüzünde şişlikler olduğunu ve bu şişliklerin aylarca geçmediğini iddia etti. Yüzünde oluşan şişliklerin zamanla inip çıktığını belirten Akkaş, kliniğe dost tavsiyesi ile gittiğini belirterek, "Özel klinikte birkaç ay önce tahlillerimi yaptırdığım için sağlık sorunumun olmadığını bildiğimden ötürü rahatlıkla gittim. Gittiğim doktor bey bana hiçbir şey sormadan ben ne yaptırmak istediğimi söylediğimde hemen onayladı. Neyse işlem yapıldı. Yapıldıktan sonra çok ızdırap duydum. Botoksu olduktan sonra, `1 hafta 10 gün içerisinde bu kızarıklıklar geçer` dediler. İşlem yapıldı, ben çıktım ama çok kötü oldum. Asansöre binince baktım yüzümün bir tarafında eziklik vardı. Bunu doktorun yanına gidip söyledim, doktorda tekrar oraya müdahale etti. Yaptırdığım şeyden pişman oldum ama, ‘Sonuçta mutlaka güzellik olacak’ dedim" diye konuştu.
Botoksu yaptırmasının üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen yüzündeki şişliklerin geçmediğini ifade eden Akkaş, "Doktor bunların olabileceğini söylemişti. Ses çıkarmadım. Daha sonraki günlerde yüzüm şişmeye başladı. Doktora gidip durumu söyledim. Yüzüme bastırarak muayene etti. ‘Bastırmayın, canım çok yanıyor’ dedim. Buna rağmen yine neyse baktı. Doktor, `Antibiyotik kullanırsanız geçer` dedi. ‘Bu mümkün değil, ağrım var. Bu şişlikler botoks yaptığınız yerlerde değil. Bir çare gösterin’ dedim. ‘Sen problem etme geçer’ dedi. Aradan 15-20 gün gibi bir zaman geçti. Geçer gibi oldu fakat tekrar yüzümde şişlik oldu. Sonra yine gittim doktorun yanına, ‘Yüzümdeki şişlikler geçmiyor. Bir çare bulun, ben çok kötü durumdayım’ dedim. Doktor, ‘Ya sen gitsene, çok problem yapıyorsun’ falan dedi. En son gittiğimde üzerime yürüdü. ‘Defol git ne kadar terbiyesiz kadınsın. Çingenelik yapma’ dedi. Hakarete maruz kaldım. Daha sonra İl Sağlık Müdürlüğüne gidip durumumu gösterdim. Sonradan beni bilirkişi heyeti çağırdı fakat o arada yüzümdeki şişlik geçmişti. Bir çıkıyor, bir iniyor. Şişlik çıktığı zaman çok acı veriyor. Bilirkişi baktığında yüzümde şişlik yoktu. Şişlik olduğu zaman bilirkişi heyeti tekrardan gösterebileceğimi söyledi. Dün gidip yüzümdeki şişlikleri gösterdim. O da bana antibiyotik önerdi. Bu antibiyotik artık midemi bozdu. Türlü rahatsızlıklar başladı. Bu olay nedeniyle çok ızdırap duyuyorum. Benim yaşadıklarımı kimse yaşasın istemiyorum. Savcılığa başvuruda bulunmadım ama avukatımla görüştüm. Yasal işlemleri kendisi devam ettirecek" ifadelerini kullandı.