KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ENGELLİ ARAÇLARININ BAKIM VE ONARIMI TALAS BELEDİYESİ’NDEN

BUGÜNE KADAR 153 ARACIN BAKIMI YAPILDI

OSB YÖNETİMİ’NDEN ÇOPUROĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

SANAYİNİN İHTİYAÇLARI/BEKLENTİLERİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUŞULDU

KÜRESEL İŞ BİRLİĞİ GİRİŞİMİ GSI’DAN ULUSLARARASI PANEL

PANELDE, AGÜ’YÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MEZUNU HATİCE ZEHRA DOĞRU TEMSİL ETTİ

REKTÖR KARAMUSTAFA’DAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

“KAYSERİ’Yİ GELİŞTİRMEYE VE GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

KOCASİNAN’IN HER BİR KÖŞESİNDE KESİNTİSİZ HİZMET

“HİZMET GİTMEYEN CADDE VE SOKAK KALMAYACAK”

KAMULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN YAPILAR YIKILDI

“AÇTIĞIMIZ BU ANA ARTERLER HAYATİ PROJELERİMİZDİR”

KAYSO EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI VİDEOKONFERANSLA YAPILDI

BÜYÜKSİMİTCİ: SANAYİDE V TİPİ TOPARLANMA YAŞIYORUZ

BÜYÜKKILIÇ’IN YOĞUN ANKARA GÜNDEMİ

3 AYRI PROGRAM VE TOPLANTIYA KATILARAK KAYSERİ’Yİ TEMSİL ETTİ

TALAS BELEDİYESİ’NE ‘SIFIR ATIK FİKİR’ ÖDÜLÜ

ORGANİK ATIKLARDAN KOLAY ÇÖZÜNEBİLEN POŞET ÜRETİLECEK

MELİKGAZİ’YE ÖDÜL

SIFIR ATIK PROJESİ VE ÇALIŞMALAR TBB TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

GÜL BAHÇESİNE GİRENLER  GÜL OLMASA DA GÜL KOKARLAR,  KAİNATIN EN GÜZEL GÜLÜNÜN KOKUSU ÜZERİNİZDE OLSUN

ALİ DAĞI YOLLARINDA YAĞIŞ TEDBİRLERİ

YOL DÜZENLEME VE SU TAHLİYE KANALI ÇALIŞMASI YAPILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ORAN KALKINMA AJANSI TOPLANTISINA KATILDI

Büyükkılıç, alınan kararların bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu

KENTİN DOĞUSUNU VE BATISINI BİRLEŞTİREN ÜÇÜNCÜ ALTERNATİF YOL

BEKİR YILDIZ BULVARI’NIN DEVAMI NİTELİĞİNDE

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN PARK ATAĞI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLAR İÇİN YENİ PARKLAR

BU HAFTA SONBAHAR TEMİZLİK ÇALIŞMASI ANBAR MAHALLESİ'NDE

Palancıoğlu, “Sonbahar temizliği ile inşallah ilçemizi çok daha güze hale getireceğiz.”

Gürkan Ofis Mobilyaları

75 YATAKLI HASTANENİN TEMEL ATMA TÖRENİ

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARD. ÖZHASEKİ: ?AVRUPALILAR BÜKEMEDİKLERİ ELİ ÖPTÜLER?

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki hafta sonu mesaisini değerlendirmek üzere geldiği seçim bölgesi Kayseri´de güne Yahyalı İlçesi´ne yapılacak olan 75 yataklı hastanenin temel atma törenine katılarak başladı? Törende Yahyalı ilçe sakinlerine ve partililere seslenen Özhaseki Avrupa ülkelerinin Genel Seçimden önce Türkiye´ye olan tavrını hatırlatıp,?Avrupalılar bükemedikleri eli öptüler? değerlendirmesinde bulundu? Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı´nın ölümünü de değerlendiren Özhaseki: "Cemal Kaşıkçı vahşi düzen bitsin diye konuşmalar yapıyordu, tahammül edemediler" ifadesini kullandı?

Sağlık Bakanlığınca Yahyalı ilçesine yaptırılacak olan 75 yataklı Devlet Hastanesi´nin temeli AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki´nin de iştirak ettiği törenle atıldı? Temel töreninde Vali Süleyman Kamçı , Enerji ve Tabii Kaynaklar eski bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Ekonomi Eski Bakanı Mustafa Elitaş, Ak parti Milletvekilleri İsmail Tamer , Hülya Atçı Nergis ,AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İlçe belediye başkanları ve partililer ile ilçe sakinleri de hazır bulundu?

İlimiz protokol mensuplarının yoğun katılım gösterdiği temel atma töreninde ilçe sakinlerine ve partililerine seslenen Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Avrupa ülkelerinin Genel Seçimler öncesi Türkiye´ye olan tavrının seçimlerden sonra değiştiğine dikkat çekip Avrupa´nın bükemediği eli öptüğünü vurgulayarak şunları kaydetti?"Seçim öncesinde bizim milletvekillerimizin, bakanlarımızın konuşma yapmasını bile yasakladılar. Bizi milletvekillerimiz gitse, oradaki kardeşlerimizle kucaklaşıp onların sorunlarını dinlese ne var bunda? Avrupa´nın başkentinde teröristler konuşuyor. Teröristler orada Cumhurbaşkanımızın resmine silah dayamış şekilde o çirkin pankartı bile açıyorlar, siz buna göz yumuyorsunuz. Güya şiddete karşısınız, demokratik bir ortamda herkes yaşasın istiyorsunuz ama terör örgütlerine sonuna kadar bağrınızı açıyorsunuz. Bizim arkadaşlarımız da geldiği zaman kapıları kapatıp ?konuşamazsınız´ diyorsunuz. Bütün bunları yaptınız. Peki şimdi ne oldu? Bükemedikleri bileği şimdi öptüler. Bu sizin sayenizde oldu. Siz oyunu gördünüz ve yeniden bu milletin evladına, dimdik duran lidere destek verdiniz, Recep Tayyip Erdoğan´ı yeniden başkan yaptınız. Siz bütün dünyadaki oyunları bozdunuz. Şimdi hepsi geliyorlar. Hepsi davet ediyorlar. Ortadoğu´da oynanan oyunlar karşısında Türkiye´nin en büyük oyun kurucu olduğunu dünya kabul etti. En sonunda Putin, Merkel ve Fransa´nın devlet başkanı Türkiye´ye geldiler 4´lü zirve yaptılar".

Sözlerinin devamında Suudi Arabistan konsolosluğunda öldürülen Gazeteci Cemal Kaşıkçı´nın Kayserili olduğunu hatırlatan Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Kaşıkçı´nın hafızlar yetiştiren, hocalar yetiştiren, güzel seslerinden dolayı müezzinler yetiştiren bir ailenin çocuğu olduğunu belirtip, Bu olayla ilgili Türkiye´nin başına çorap örülmek istendiğini vurgulayarak şöyle konuştu?"Cemal Kaşıkçı vahşi düzen bitsin diye konuşmalar yapıyordu, tahammül edemediler. Cemal Kaşıkçı Demokrat bir adam. Mümin kimlikli bir adam, öyle biliyoruz. Konuşmalarını dinledim, öyle birisi. Arap coğrafyasında bu krallıklar ve monarşi olmasın. İnsanlar hür iradeyle başlarına geleni seçsinler, İslami kimliklerini korusunlar, inançlarını yaşasınlar ama en azından vahşi düzen bitsin diye dili döndüğünce konuşmalar yapıyordu. Kalemi oynadığınca yazılar yazıyordu. Böyle bir insan tahammül edemediler, oyun oynadılar. Oyun çok büyük, oyunun neticesinde yine Türkiye´nin başına çorap örmeye kalkışıyorlar.?

Konuşmaların ardından törene iştirak eden protokol mensupları temele ilk harcı koyarak 75 yatak kapasiteli Yahyalı Devlet Hastanesinin yapımı için start verdiler?


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ