AK PARTİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZHASEKİ´DEN AÇIKLAMA
“GÜZEL ANKARA İÇİN FİKRİ OLAN, SÖYLEYECEĞİ OLAN, VİZYON ORTAYA KOYAN KİM VARSA BAŞIMIZA TAÇ EDEREK BİRLİKTE YÜRÜMEYE NİYETLİYİZ”
Tarih: 28.11.2018 17:20:13/ 758okunma / 0yorum

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, “Ankara´nın değerlerini öne çıkaracak projeleri önümüzdeki günlerde açıklayacağım. Yönetim tarzı itibariyle bütün bunları yaparken ben değil, biz duygusuyla hareket edeceğiz” dedi.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Özhaseki, AK Parti TBMM Grup Toplantısının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığını değerlendiren Özhaseki, “Dünyada devletlerin yarıştığı kadar artık şehirler de yarışıyor. Elde bulunan sınırlı imkanlardan maksimum pay alabilmek adına bütün şehirler kendi değerlerini öne çıkartıyorlar. Ankara bu ülkenin kalbidir, başşehir, maneviyat dolu ve Ankara başşehir olduğu gibi birçok işte de başşehir olması lazım. Burası ticaret, sanayi, kültür-sanat, spor şehri. Bütün bu özelliklerin olduğu Başkentin bütün bu konularda da mutlaka başşehire layık şekilde en önde olması lazım. Ankara´nın değerlerini öne çıkaracak projeleri önümüzdeki günlerde açıklayacağım. Yönetim tarzı itibariyle bütün bunları yaparken ben değil, biz duygusuyla hareket edeceğiz. Katkı vermek isteyen kim varsa, bu işte ben de varım diyen kim varsa fikrini önemseyip, onları ciddiye alıp birlikte değerlendireceğiz. Geçmişte emek veren herkese teşekkür ederiz. Bundan sonra da güzel Ankara için fikri olan, söyleyeceği olan, vizyon ortaya koyan kim varsa başımıza taç ederek birlikte yürümeye niyetliyiz” açıklamasında bulundu.

Açıklamaların ardından Özhaseki, ailesiyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kaynak: İHA

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
20 Şubat 2019 Çarşamba
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL