AK PARTİ GENEL BAŞ. YRD. ÖZHASEKİ:
“‘BİZ´ KÜLTÜRÜ İLE ANKARA´YI YÖNETECEĞİZ”
Tarih: 1.1.2019 16:19:21/ 658okunma / 0yorum

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki´yi aday gösteren AK Parti, ilçe belediye başkan adaylarını da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın da iştirak ettiği törenle kamuoyuna tanıttı. Tanıtım töreninde Ankaralılara seslenen Özhseki, tecrübelerini Ankara´ya taşıyacağını vurgulayıp “Ankara´yı biz kültürü ile yöneteceğiz. AK Belediyeciliğin ne olduğunu bir kez daha ispatlayacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki´yi aday gösteren AK Parti, ilçe belediye başkan adaylarını da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın da iştirak ettiği törenle kamuoyuna tanıttı.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Ankara´nın ilçelerinden belediye başkan adaylarının açıklandığı aday tanıtım töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte salona giren Özhaseki, kürsüden salonda bulunan partilileri Erdoğan ile birlikte selamladı.

Kendisi ile ilgili hazırlanan videonun izlenmesinden sonra kürsüye çıkan Özhaseki, Ankara´nın ilçelerinden aday gösterilen AK Partili ve MHP´li adaylara başarılar dileyerek "Ankara´yı şehirciliğin her alanında ve her anlamda başkent yapacağız. 21 yıllık büyükşehir belediye başkanlığı, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı ve yine Çevre ve Şehircilik Bakanlığında geçirdiğimiz süreç boyunca önemli bir birikim ve tecrübe elde edinme imkanımız oldu. Şimdi bu birikimi Ankara´ya, ebedi başkentimize aktarmak, tecrübemizi gazi şehrimize sunmak için kutlu bir yola çıkıyoruz. Hizmet anlayışımızın merkezinde yalnızca insan yer alacak. Çalışmalarımızı Ankara´yı gelecek nesillere daha yaşanabilir bir halde bırakma fikriyle yürüteceğiz. Projelerimizi Perşembe günü kamuoyu ile paylaşacağız. 11 ana başlık altında yüzlerce proje ve hizmet. Hepsi de insanımıza dokunan çalışmalar. Ulaşımdan park ve yeşil alanlara, gençlik hizmetlerinden kadın ve aileye yönelik çalışmalara kadar Ankara´da yaşayan herkes için yaşam kalitesini artırmaya yönelik projeler hazırladık. Herkesin beklediği, keşke şu hizmetler de Ankara´da yapılsa denilen ne varsa. Bu hizmetleri ancak biz yaparız. Tüm hizmet hayatım boyunca elde ettiğim bilgim, tecrübem ve birikimim ile Ankara için seferber olacağız" diye konuştu.
Video Tarihi: 1.1.2019 16:19:21
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: PARTİ GENEL ÖZHASEKİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Ocak 2019 Salı
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL