AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU´NDAN
HAFTALIK DEĞERLENDİRME
Tarih: 2.10.2018 17:37:59/ 616okunma / 0yorum

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu geçen hafta programlarını değerlendirdi. Çopuroğlu, “Hep beraber büyük bir gayretle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

İl Başkanı Çopuroğlu AK Parti İl Başkanlığında yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz hafta itibarı ile diğer haftalarda olduğu gibi ziyaretlerimiz devam etti. Özellikle temel atma ve açılış programlarımız cumartesi günü ağırlıklı idi. Bunlarda ilki Şeyhi Odakır başkanımızın temel atmasına iştirak ettik. 200 ticarethanenin temel atma törenine iştirak ettik Yeşilyurt bölgesinde. Devamında İncesu´da bir açılışımız vardı. Millet Kıraathanesi açılışımız. Oraya iştirak ettik. Kocasinan Belediyemizin kedi bacağı diye tabir edilen pekmez sucuğu imalatı ile alakalı bir organizasyon vardı ona katıldık. Ardından yine Kocasinan Belediyemizin güzel bir gözlem evi Erkilet´in yukarısında yoğun bir katılımla bir program yaptık. Devamında Talas Belediyemizin Tablakaya Mahallesinde programımız vardı ki vatandaşlarımızın özellikle gezip görmesini istiyorum. Doğal bir yapıda insanın kendi içinde olan güzel duyguları ortaya çıkartacak bir atmosfer. Daha sonra Kocasinan İlçe Danışma programına katıldık.

Bizler AK Parti olarak Kayseri´de birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Bizim katıldığımız programlarda şehrimizin Milletvekillerinin tamamının katılımları ile güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. İl teşkilatındaki arkadaşlarımız gayretli. İlçe teşkilatındaki arkadaşlarımız gayretli. Sayın Milletvekillerimiz ve eski bakanlarımızın da bu gayrete katkı vermeleri bizi ziyadesi ile memnun ediyor.

Biz arkadaşlarımızla yaptığımız toplantılarda üzerinde durduğumuz birkaç konu var. Bunlardan en önemlisi malum önümüzde bir yerel seçim var. Partimize ilçelerimizden henüz daha açıklanmamasına rağmen belediye başkanlığı adaylığı için müracaatlar oluyor. Biz bu müracaatlarda sadece cv alabiliyoruz. Dosyasına koymak adına. Genel merkezimiz müracaatları alabilirsiniz dediği andan itibaren bunu açıklayacağız. Gözüken o ki “bereketli bir müracaat olacak´´ gibi gözüküyor. İnşallah önümüzdeki yerel seçimler için biz saha pres sahadayız. Tüm arkadaşlarımızla birlikte tüm ilçeleri sürekli geziyoruz. İstişare ediyoruz. Halkımızın yanında oluyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz” dedi.
Video Tarihi: 2.10.2018 17:37:59
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: PARTİ BAŞKANI ÇOPUROĞLU NDAN
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
19 Şubat 2019 Salı
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL