KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÖĞRENCİLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den Açıklama

MHP VE OSB’DEN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ BALIKESİR'DE

BAŞKAN ÇOPUROĞLU: "TÜM DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ"

ÖZHASEKİ HAFTA SONU MESAİSİNİ MEMLEKETİNDE DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ YILDIZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

ÖZHASEKİ: "BİZİM SİYASETİMİZİN TEMELİ HİZMET SİYASETİDİR”

CHP 98 YAŞINI KUTLADI

KIRSAL MAHALLELER İÇİN DSİ'YE ZİYARET

Özhaseki: "Beş benzemezi bir araya getirip nasıl bir medeniyet inşa edeceksiniz, bir felaket doğar Allah korusun"

KARAYEL’DEN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN İNCETOPRAK'A TEBRİK

AK PARTİ'DEN İNCETOPRAK'A ZİYARET

İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

Anahtar Kelimeler: PARTİ . . ÖZHASEKİ RADYOLARDA
Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ GEN. BŞK. ÖZHASEKİ RADYOLARDA

AK PARTİ GEN. BŞK.YRD. ÖZHASEKİ: “KENDİMİZDEN EMİN ŞEKİLDE SEÇİMLERE GİRECEĞİZ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri radyolarında ortak yayınlanan ‘Şehrin Gündemi’ programında Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ın sorularını cevapladı.

Kayseri radyolarında ortak yayınlanan ‘Şehrin Gündemi’ programında Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ın sorularını cevaplayan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ilk olarak Suriyeliler meselesi ilgili soruya cevap verip Türkiye’nin güçlü olduğu sürece tüm dünya mazlumlarını kucaklayacağını vurgulayarak şöyle konuştu “Geçtiğimiz gün canlı yayında Suriyelilerle ilgili birtakım şeyler söyledim ve bunlar CHP’li trollerce gündem edildi, hakaretler edildi. Ben hala sözlerimde ısrarcıyım. Gerek insani gerekse inanç boyutunda bakıldığında da yaratılmış mahlukatın hepsine şefkat ve merhametle yaklaşmaktan başka bir bakış açısına sahip olamayız. Zulüm altında kalmış, vatanından olmuş gariban insanlara kapıyı kapatmak hiçbir vicdanın eseri olamaz. Üzerinde yaşadığımız Anadolu toprakları son yüzyılda mazlumlarının sığınma coğrafyası olmuştur. Türkiye güçlü oldukça dünyanın vicdanı olmaya, anaların göz yaşlarını dindirmeye ve tüm dünya mazlumlarını kucaklamaya devam edecek.”

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki bir diğer soruda yeni kurulan siyasi partilerle ilgilenmediğini ifade edip “Kendimizden emin şekilde seçimlere gireceğiz” dedi ve ekledi “19 yıldır ülkede devrim niteliğinde işler yapan, hükümet etme noktasında aklınıza gelebilecek her türlü güzel işleri yapan ve geçmiş iktidarlarla kıyaslandığında hepsinden daha başarılı olan bir hükümetimiz var çok şükür. Sonra yıllardır Türkiye’de milletin başına bela olan bir vesayet rejimi vardı, bu bitti. Bunu da Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sağladı. Bundan dolayı da çok şükür diyoruz. Artık kimse ihtilal korkusu taşımıyor. Bu arada inançlar üzerinde baskı vardı. Özgürlükleri genişletme noktasında AK Parti yine son derece hassas davrandı. AK Parti, inançlı insanlar için de, Alevi, Kürt vatandaşlar için de son derede özgürlükleri açan bir ortam sağladı. Ve dünyaya Türk milletinin onurunu, dik duruşunu gösteren bir cumhurbaşkanımız var. Pandemi döneminde yani şu bir buçuk yılda bile onlarca büyük ve güzel işi başardık. Şimdi tüm bu güzellikleri yapan bir grup olarak kendimizden emin şekilde seçimlere gireceğiz. Kerameti kendinden menkul adamlar istedikleri kadar konuşsunlar, hiç ilgilenmiyoruz bile.”

Özhaseki programın sonunda “Biz çok çalışacağız, çok gayet edeceğiz ve nihayetinde de Allah’ın izniyle tüm zorlukları yendiğimiz gibi gönül coğrafyamızın da lideri olmaya devam edeceğiz. İmam-ı Şafi hazretlerine sorarlar, ‘ahir zamanda fitne doğduğunda hak ehli kimdir, nasıl buluruz bize bunu lütfen söyler misiniz?’ Cevap aynen şöyle, ‘düşman oklarını takip edin, kime gidiyosa hak ehli odur.’ Bizi dinleyen kardeşlerim ellerini vicdanlarına koysunlar. Düşman okları kime gidiyor? ABD’nin, AB’nin, FETÖ’cü hainlerin, IŞİD’ci ahlaksızlar tiplerin, PKK’lı bölücülerin yani bu milletin iyiliğini istemeyen kim varsa hepsinin hedefinde kim var? Düşman okları kime gidiyor? İşte onu bi düşünsünler hak ehlinin o olduğuna da kanaat getirsinler.” İfadesini kullanarak sözlerini noktaladı.