KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

SP İL BAŞKANI COŞKUN:

“ERBAKAN HOCA ANLAŞILMADI”

ÖZHASEKİ AĞRI 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

"HDP, PKK'NIN SİYASİ SÖZCÜSÜ VE UZANTISI"

ÖZHASEKİ’DEN ELEŞTİRİLERE CEVAP

"SEÇMENİN HER BİR OYU KUTSALDIR”

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK:

“ASGARİ ÜCRETLİ NEFES DE ALIYOR, ALMASIN MI?”

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:

“ŞEHRİN PARALARI POPÜLİST PROJELERE KULLANILMIŞTIR”

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“KAYSERİ’DE BİR SENEDE YAKLAŞIK BİN ESNAF KEPENK KAPATTI!”

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ:

“BU TOPRAKLARDA FİTNE BİTENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

AK PARTİ’DE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MELİKGAZİ, KOCASİNAN VE TALAS İLÇELERİNDE YAPILAN VE YAPILACAK HİZMETLER MASAYA YATIRILDI

ÖZHASEKİ, ŞANLIURFA 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

“ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN’DAN YAZILI AÇIKLAMA

“ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SİSTEMİ YANLIŞ BİR UYGULAMADIR”

ÖZHASEKİ: BİZİM 'MİLLET, ÜMMET, BAYRAK VE EZAN' DİYE BİR DERDİMİZ VAR

“VATANDAŞLARIMIZLA BİR OLDUK, BİRLİKTE KAZANDIK"

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“ÇİFTÇİLERİMİZ BORÇ BATAĞINDA VE ZOR DURUMDA”

TANER YILDIZ'DAN 'JÜBİLE' DEĞERLENDİRMESİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız: "Biz koltuk, masa ve sandalyeler ile alakalı kaygımızın olmadığı bir dönemi hep beraber geçiriyoruz”

ARIK, ODYOMETRİ TEKNİKERLERİNİN SORUNUNU TBMM’DE DİLE GETİRDİ

“BU GENÇLERİN FERYADINI DUYUN”

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ’TAN İKTİDARA ‘GÖÇÜ DURDURUN’ ÇAĞRISI

KAYSERİ’DEKİ GÖÇÜN SEBEPLERİ ARAŞTIRILMALIDIR

ÖZHASEKİ AK PARTİ NİĞDE 7. OLAĞAN İL KONGRESİ'NDE KONUŞTU

“CHP’Lİ BELEDİYELER 15 BİN ÇALIŞANI İŞTEN ATTI”

Anahtar Kelimeler: PARTİ . . . ÖZHASEKİ:
Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ:

“BU TOPRAKLARDA FİTNE BİTENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki bu topraklarda fitne bitene kadar mücadele etmeye devam edeceklerini vurgulayarak “Ülke toprakları terör örgütünden temizlenene kadar mücadele etmeye söz verdik. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu konuda çok kararlı. Devlet Bey'in kararlığı da böyle. Bu konuda kendi aralarında müthiş bir samimiyetle büyük Türkiye davası için, bu millet için hem anlaşarak hem omuz omuza vererek mücadeleye devam ediyorlar” değerlendirmesinde bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki Melikgazi Belediyesince gerçekleştirilen Dr. Sami İpek Bulvarı açılış töreninde yaptığı konuşmada terör örgütü ile mücadelede büyük başarılara imza atıldığına vurgu yaparak şunları kaydetti. "Dost görünen ülkeler ABD'den başlayarak Avrupa Birliği'ni de kastediyorum, her türlü fitne odaklarına destek vermeye devam ediyorlar. Onlara karşı 50 yıldır mücadele ediyoruz. O günden bu yana süregelen mücadelede devlet bütün unsurlarıyla mücadele etmiştir. Gelmiş, geçmiş cumhurbaşkanları, başbakanlar bu fitneyi söndürmek için elinden geleni yapmıştır. Hiçbirini suçlayamayız. Son dönemde de artık bunların iflah olmayacağı, iyilikten almadığı, yurt dışından destekleyen babalarının elinde maşa olduğu, böyle bir şerefsiz grup olduğu belli olduğu için sertçe bunların üstüne gidiyoruz. Şehirleri teröristlerden temizledik dağlara kaçtılar. Dağlarda temizledik, mağaralara kaçtılar, takip ettik mağaralarda temizledik. Bu ülke sınırları içinde sağda, solda, böcek gibi yer altında yaşayan 300-350 civarında PKK'lı şerefsiz kaldı. Onları da bulup Allah'ın izniyle tertemiz edeceğiz bu toprakları. Sonra yurt dışına doğru çıktık, Suriye topraklarında takip ediyoruz. O topraklarda da artık bunlar yaşam hakkı bulamıyor, haberleşemiyorlar bile. Beslendikleri yerler, yani bunlara para verip satın alanlar orada bir devlet kurulmasını istiyorlar. Türkiye, Suriye, Irak, biraz da İran topraklarını alarak bir terör devleti kurmak istiyorlar. O terör devleti başımıza bela olacak, bunu biliyoruz, onun içindir ki bu mücadeleyi veriyoruz. Bu mücadele kahraman Mehmetçiklerimiz bu kış günü 24 saat arazideler. O yavrularımızın hepsine dua etmeliyiz. “

Sözlerinin devamında HDP'nin terör örgütü PKK'nın sözcülüğünü yaptığını vurgulayan Özhaseki, HDP'ye karşı açıkça tavır alınması ve bunun her fırsatta söylenmesini gerektiğinin altını çizerek şöyle konuştu "Arada diyoruz ki 'Burada katiller sürüsü var, bunun adı da PKK, söyleyin hadi'. Şöyle söylüyorlar, 'Biz teröre karşıyız, iki tarafta silah bırakmalı.' Adi adamlar, kim o iki taraf dediğiniz. Bir tarafta bizim Mehmetçiğimiz, polisimiz var, sizlerin, bizlerin güvenliğini sağlayan yavrularımız var. Karşıda da katiller sürüsü var. Elbette bunları biliyoruz. Üzülerek söylüyorum, ana muhalefetimiz de bunların sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Beyefendi, Genel Başkanları beyanat veriyor, 13 yavrumuzun katili, sorumlusu Cumhurbaşkanımızmış. Allah seni ıslah etsin. Ne olur, bir gün olsun PKK'yı kınasan, ne olur üç tane lanet olasıca oy alacağım diye bu adamlara yaltakçılık yapmasan. Yağ çekerek güya HDP'yi yanında tutup seçimlerde 4 tane oy almak için olmadık kalıba giriyorsunuz, yazık günah değil midir? Lanet olsun onların oylarına."

Özhaseki sözlerinin sonunda bu topraklarda fitne bitene kadar, ülke toprakları terör örgütünden temizlenene kadar mücadele etmeye söz verdiklerini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu kararlılıkta olduğunu aktaran Özhaseki "Devlet Bey'in kararlığı da böyle. Bu konuda kendi aralarında müthiş bir samimiyetle büyük Türkiye davası için, bu millet için hem anlaşarak hem omuz omuza vererek mücadeleye devam ediyorlar. Gelecek bizlerin, onlar yaşamayacaklar. Yurt dışındakiler istedikleri kadar oyun kursunlar, bu oyunlarını bozacağız. Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmıyor. Bu coğrafyada bağımsız yaşayacaksanız, bu coğrafyada ezan okunsun istiyorsanız, bayraklarımız inmesin istiyorsanız güçlü olacaksınız, başka çaremiz yok." ifadesini kullandı.