KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÖĞRENCİLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den Açıklama

MHP VE OSB’DEN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ BALIKESİR'DE

BAŞKAN ÇOPUROĞLU: "TÜM DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ"

ÖZHASEKİ HAFTA SONU MESAİSİNİ MEMLEKETİNDE DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ YILDIZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

ÖZHASEKİ: "BİZİM SİYASETİMİZİN TEMELİ HİZMET SİYASETİDİR”

CHP 98 YAŞINI KUTLADI

KIRSAL MAHALLELER İÇİN DSİ'YE ZİYARET

Özhaseki: "Beş benzemezi bir araya getirip nasıl bir medeniyet inşa edeceksiniz, bir felaket doğar Allah korusun"

KARAYEL’DEN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN İNCETOPRAK'A TEBRİK

AK PARTİ'DEN İNCETOPRAK'A ZİYARET

İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ TALAS İLÇE SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Talas’ta ilçe sakinleri ile bir araya gelip bayramlarını tebrik etti.

Vatandaşlara dondurma dağıtıp sohbet ederken bir yandan da talepleri dinleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, tek tek herkesle bayramlaştı ve hatıra fotoğrafı çekildi. Ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki bayrama yönelik yaptığı değerlendirmede “Bayramlar dostluğun ve paylaşmanın da bir sembolüdür. Biz iki dini bayramımızı ve aynı zamanda milli bayramlarımızı da coşkuyla kutluyoruz. Allah bu güzel adetlerimizi elimizden almasın” ifadesini kullandı.

Talas paraşüt inme alanını vatandaşın sevdiğinin de altını çizen Özhaseki sözlerini şöyle sürdürdü “Burası özellikle akşamları çok keyifli oluyor. Herkes buraya gelip serinliyor, dinleniyor, rahat ediyor. Biz de gelip burada hemşehrilerimizle bayramlaşalım, hasbihal edelim dedik. Doğrusu insanlarla bir araya gelmeyi, sohbet etmeyi, eğer sorunları varsa onları dinlemeyi, çözüm bulmayı da özledik. Pandeminin kendine has getirmiş olduğu bazı kurallar var. Bu kurallar hepimizi yordu. Ama birlikte aşabilmenin yolu da bir taraftan aşı olmak, bir taraftan korunmak, bir taraftan da tedbirlere uymak. Biz de bu sebeplerden çoğu yerde toplantılarımızı yapamadık, sık sık halkla beraber olamadık. Şimdi yavaş yavaş hasret gideriyoruz, konuşup muhabbet ediyoruz. Allah bu güzel günleri çok etsin, milletimizi var etsin, ümmeti Muhammed’in başındaki tüm sıkıntıları da defetsin diye dua ediyorum.”

Sözlerinin sonunda “Milli meselelerde önemli olan Türkiye’nin ve Türk insanının menfaatidir. Ama ne yazık ki muhalefette bunu göremiyorum” diyen Özhaseki dış meselelerle ilgili muhalefet edilirken de önceliğin milli menfaatler olması gerektiğine vurgu yaptı.

Talas’taki buluşmaya Özhaseki’nin beraberinde; Milletvekili Hülya Atçı Nergis, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, İlçe Başkanı Hasan Nuri Kuş ve partililer de katıldı.