EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

HACILARA MODERN PARK

ÖZDOĞAN: İLÇEMİZE MODERN BİR PARK DAHA KAZANDIRIYORUZ

BÜNYAN, FİDAN DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Bünyan Belediyesi ağaçlandırma kampanyası kapsamında Yeni Süksün Mahallesinde fidan dağıtımında bulundu.

REKOR KIRDIK

487 BİN 500 ADET FİDAN DİKİLDİ

ÖZHASEKİ’DEN ÇOLAKBAYRAKDAR’A TAM DESTEK

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret etti.

YERALTI ÇARŞISI’NA ÖNEMLİ HİZMET

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak çalışmalarla çarşının tesisat ve bakımı ile ilgili eksiklikleri giderilecek

SAĞLIKLI TOPLUM BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Kansere Karşı Birlikte Derneği Başkanı Prof. Dr. Musa Karakürkçü ile yönetimi ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Kocasinan Belediyesi tarafından Kocasinan Gönüllüsü Platformu üyelerinin katılımıyla ‘Çevremizi Temiz Tutmaya Kapımızın Önünden Başlıyoruz’ sloganıyla temizlik etkinliği düzenlendi.

TALAS’TA ANTİKA GÜNLERİ

Talas Belediyesi tarafından Kayseri’de ilk defa geçen ay başlatılan Antika Günleri’nin ikincisi gerçekleştirildi.

ŞEKER’E 58,6 MİLYON TL CEZA

58,6 Milyon TL idari para cezasını, 2019 yılında şu andaki yönetim ödeyecek

FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU

‘GELECEĞE BİR NEFES’ KAPMASINA KAYSERİ’DEN TAM DESTEK

ULU ÖNDER ATATÜRK

ÖLÜMÜNÜN 81. YILINDA TÖRENLERLE ANILDI

ERCİYES ÜNİVERSİTESİNDE

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

AGÜ’DE ANILDI

KAZAKİSTAN BAŞBAKANI ASKAR MAMİN

ŞEHİR HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ

ÖNCE PARKTA SONRA İTFAİYEDE

GENÇ STK TEMSİLCİLERİ

GÜÇ BİRLİĞİ YAPMA KARARI ALDI

Anahtar Kelimeler: PARTİ MİLLETVEKİLİ TANER YILDIZ:

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ TANER YILDIZ:

“BİZ BAŞKANIMIZI SOKAKTA BULMADIK”

Ak Parti milletvekili Taner Yıldız Ak pParti il danışma meclisi toplantısında isim vermeden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç hakkında yapılan olumsuz eleştirilere tepki gösterdi. Yıldız, biz başkanımızı sokakta bulmadık, kısır çekişmelere hiçbir zaman müsaade etmeyiz dedi.

İl danışma meclisinde söz alan Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı, Kayseri milletvekili Taner Yıldız isim vermeden son günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile ilgili olumsuz konuşmalara ve eleştirilere tepki göstererek Başkan Büyükkılıç’ın teşkilat olarak yanında olduklarını beyan etti. Yıldız biz başkanımızı sokakta bulmadık diyerek şöyle konuştu.

Biz doğru yaptığımız kadar güçlendiğimizi 18 yıldan beri hamd olsun gördük ve denedik. Burada bütün dünya karşımızda olsa da Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği ile inşallah bunları hep beraber aşacağız. Ben bütün bunlar devam ederken Kayseri’de ki ister Kayserispor ister icraatlar isterse yapılanlar hangi gerekçeyle olursa olsun, Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve AK Parti’yi zayıflatmaya çalışanlar kim ve nerede olursa olsun buna müsaade etmeyiz, buna müsaade etmeyeceğiz. Biz başkanımızı sokakta bulmadık. Seçimlerde sandıklarda hep beraber atom karınca sıfatıyla beraber gösterdiği çabayla birlikte bulduk. O yüzden burada falan proje üzerinden filan iş üzerinden acaba şöyle mi yaptı böyle mi yaptı gibi cümlelere  kısır çekişmelere hiçbir zaman müsaade etmeyiz. Biz iş yapacağız iş, biz laf yapmayacağız. Biz icraatlarımıza devam edeceğiz. Kayseri’nin güzelleşmesine hep beraber inşallah gayret edeceğiz. Bugün burada Develi, Bünyan, Tomarza, Hacılar, Yahyalı ve birçok ilçe belediye başkanlarımızla beraber Kocasinan ve Melikgazi Belediye Başkanlarımızla beraber sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın etrafında dimdik duruyoruz, ve o çalışmaları devam ettiriyoruz. Bu tür kısık seslere hiçbir zaman için kulak verecek değiliz. Biz ilimizi güzelleştirmeyle ilgili Ankara’da onlarda inşallah burada çalışmalarını devam ettiriyorlar.

HABER: SÜLEYMAN ERDOĞAN

Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ