KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI

SOKAKLARI BOŞ BIRAKTI

BÜYÜKŞEHİR’E DURMAK YOK

KISITLAMA SÜRESİNCE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ESENYURT MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “BU YAZI DOLU DOLU GEÇİRECEĞİZ ”

CAMİLER CEMAATİNE KAVUŞTU

İLİMİZDE 660 CAMİ İBADETE AÇILDI

BÜYÜKKILIÇ, ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’Nİ İNCELEDİ

EĞİTİM VE YAŞAM MERKEZİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ CUMA NAMAZINDA TEK KULLANIMLIK SECCADE VE MASKE DAĞITTI

Cuma namazı öncesi ilçe genelinde cemaate tek kullanımlık seccade ve maske dağıtıldı.

TALAS BELEDİYESİ CUMA ÖNCESİ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Talas Belediyesi, 29 Mayıs’tan itibaren yeniden kılınmaya başlanacak olan Cuma Namazı öncesi, namaz için belirlenen alanlarda düzenleme ve dezenfeksiyon çalışmalarını tamamladı.

KOCASİNAN BELEDİYESİ CUMA NAMAZI ÖNCESİ MASKE VE SECCADE DAĞITTI

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların huzurlu bir şekilde ibadet edebilmeleri için yoğun gayret gösterdiklerini bildirdi

BÜNYAN'DA  SOSYAL MESAFELİ CUMA NAMAZI

Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta cemaatle namaza kapatılan camilerde  uzun aranın ardından ilk cuma namazı kılındı.

REKTÖR KARAMUSTAFA, FETİH’İN 567. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

REKTÖR KARAMUSTAFA, FETİH’İN 567. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI

SİVAS-KAYSERİ GARLARI ARASINDA İLAÇMA ÇALIŞMASI YAPACAK

ASKON’DAN 1 MİLYON MASKE DAĞITIMI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Kayseri Şubesi maske dağıtım faaliyetlerini sürdürdü. Dernek yetkilileri Orman Bölge Müdürü İsa Çapkın’ı ziyaret etti.

VALİLİKTEN SINAV AÇIKLAMASI

YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLER VELİLERİ İLE OLMAK ŞARTI İLE İZİN ALABİLECEKLER

BESLENME VE DİYETETİK UZMANI UÇAN:

RAMAZANDAN SONRA DAHA SAĞLIKLI ŞEKİLDE BESLENMELİYİZ

VALİ GÜNAYDIN UYARDI

“MEVCUT TABLO BİZİ REHAVETE SÜRÜKLEMESİN”

VALİLİK CUMA NAMAZI KILINACAK OLAN CAMİLERİN LİSTESİNİ YAYINLADI

CAMİ İSİMLERİ VE KAPASİTELERİ TAM LİSTESİ

Anahtar Kelimeler: PARTİ MİLLETVEKİLİ TANER YILDIZ:

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ TANER YILDIZ:

“BİZ BAŞKANIMIZI SOKAKTA BULMADIK”

Ak Parti milletvekili Taner Yıldız Ak pParti il danışma meclisi toplantısında isim vermeden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç hakkında yapılan olumsuz eleştirilere tepki gösterdi. Yıldız, biz başkanımızı sokakta bulmadık, kısır çekişmelere hiçbir zaman müsaade etmeyiz dedi.

İl danışma meclisinde söz alan Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı, Kayseri milletvekili Taner Yıldız isim vermeden son günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile ilgili olumsuz konuşmalara ve eleştirilere tepki göstererek Başkan Büyükkılıç’ın teşkilat olarak yanında olduklarını beyan etti. Yıldız biz başkanımızı sokakta bulmadık diyerek şöyle konuştu.

Biz doğru yaptığımız kadar güçlendiğimizi 18 yıldan beri hamd olsun gördük ve denedik. Burada bütün dünya karşımızda olsa da Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği ile inşallah bunları hep beraber aşacağız. Ben bütün bunlar devam ederken Kayseri’de ki ister Kayserispor ister icraatlar isterse yapılanlar hangi gerekçeyle olursa olsun, Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve AK Parti’yi zayıflatmaya çalışanlar kim ve nerede olursa olsun buna müsaade etmeyiz, buna müsaade etmeyeceğiz. Biz başkanımızı sokakta bulmadık. Seçimlerde sandıklarda hep beraber atom karınca sıfatıyla beraber gösterdiği çabayla birlikte bulduk. O yüzden burada falan proje üzerinden filan iş üzerinden acaba şöyle mi yaptı böyle mi yaptı gibi cümlelere  kısır çekişmelere hiçbir zaman müsaade etmeyiz. Biz iş yapacağız iş, biz laf yapmayacağız. Biz icraatlarımıza devam edeceğiz. Kayseri’nin güzelleşmesine hep beraber inşallah gayret edeceğiz. Bugün burada Develi, Bünyan, Tomarza, Hacılar, Yahyalı ve birçok ilçe belediye başkanlarımızla beraber Kocasinan ve Melikgazi Belediye Başkanlarımızla beraber sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın etrafında dimdik duruyoruz, ve o çalışmaları devam ettiriyoruz. Bu tür kısık seslere hiçbir zaman için kulak verecek değiliz. Biz ilimizi güzelleştirmeyle ilgili Ankara’da onlarda inşallah burada çalışmalarını devam ettiriyorlar.

HABER: SÜLEYMAN ERDOĞAN

Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ