KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Çopuroğlu: “Yht’nin 2025'te hizmete açılması planlanıyor”

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'terörist' tepkisi

Bakan Yrd. Gürcan : “Kur korumalı mevduat toplamı 96.7 milyara yükseldi”

Büyükşehir Belediyesi 2021’e Damga Vurdu

Özhaseki “Yht’nin Maliyeti 1 Milyar 100 Milyon Dolar”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ NİĞDE’DE

ÖZHASEKİ’DEN MİMSİNLİLERE MÜJDE

ÖZHASEKİ: “AK BELEDİYELER, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ MHPLİLERİ AĞIRLADI

CUMHURBAŞKANI İLE ‘KAYSERİ’ SOHBETİ

AK KURMAYLAR KIZILCAHAMAM KAMPINDA BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 533 MUHTAR İLE GÖRÜŞTÜ

ÖZHASEKİ: “KEMAL BEY SABRETSİN"

AK PARTİ İL TEŞKİLATI’NDAN HACILAR İLÇESİNE ZİYARET

AK KURMAYLAR DANIŞMA MECLİSİ’ NDE BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ  ÖZVATAN’DA

Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

AK Parti AR-GE ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, AK Parti Genel Merkez Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Başkanlığınca ilimizde gerçekleştirilen ‘Teşkilat Akademisi’ eğitim programında yaptığı konuşmada 2023 seçimlerine çok az kaldığını hatırlatıp “Sürekli taarruz halinde olmalıyız” ifadesini kullandı.

AK Parti Genel Merkez Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Başkanlığınca Kadir Has Kongre Merkezi’nde  gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi’ eğitim programına AK Parti AR-GE ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’in yanı sıra Ak Parti Kayseri Milletvekilleri  Taner Yıldız,  Hülya Atçı Nergis, , AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.                               

Toplantıda katılımcılara seslenen AK Parti AR-GE ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şen 2023 seçimlerine az kaldığını ve bu seçimlerde de Cumhurbaşkanı’nın yeniden Recep Tayyip Erdoğan seçilmesi gerektiğinin vurgulayarak "Büyük bir coşkuyla, heyecanla savunma hatlarına çekilerek değil, sürekli taarruz da bulunmamız gerekiyor. Sürekli sefer ve sürekli zafer olması lazım. 2023 seçimleri burnumuzun dibinde. Yeni Cumhurbaşkanımızın adı aynı ad olarak devam etmelidir. Başka türlü olmaz. Bazıları diyebilir ‘bu demokrasi’ diye. Halkı seçerse tamam, başımız üzerinde fakat ben biliyorum ki bu memlekette birileri uçak fabrikalarını iflas ettirdi. Uçakları gömdü, silah fabrikalarını içerisindeki mühendisleri ve çalışanları ile havaya uçurdu. Diyorlar ki, 'biz iktidara gelirsek, sizin dış politikanızı olduğu gibi 180 derece geri çevireceğiz' Dış politikayı 180 derece geri çevirip ne yapacaksınız? Mavi vatandan vaz mı geçeceksiniz? Doğu Akdeniz’den vaz mı geçeceksiniz? Karadeniz’deki doğalgazdan vaz mı geçeceksiniz? Kırım’ı bırakacak mısınız? Doğu Türkistan’ı bırakacak mısınız? Orta Asya’yı bırakacak mısınız? Suriye’deki terör koridorunu yok etmişiz, oradan geri mi çekileceksiniz? Karabağ’ı Ermenistan’a geri mi vereceksiniz? Siz kimsiniz? Böyle insanlara memleket teslim edilir mi? Halkımız zaten onları seçmiyor. Oy vermiyor ama biz vazgeçersek verir. Biz vazgeçmemeliyiz. Vazgeçmeyeceğimizi, sürekli taarruz halinde olduğumuzu, savunma hattından asla çekilmeyeceğimizi, tam zamanında burada olarak göstereceğiz” değerlendirmesinde  bulundu.