AKİF EMRE ANILDI
AKİF EMRE ADINA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS SALONU´NDA SEMPOZYUM DÜZENLENDİ
Tarih: 30.5.2018 18:40:37/ 934okunma / 0yorum

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi, geçen yıl hayatını kaybeden Akif Emre´yi unutmadı. Akif Emre adına Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu´nda sempozyum düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesi Stratejik Araştırma Merkezi bünyesindeki Şehir Akademi tarafından gerçekleştirilen sempozyumda Akif Emre´nin kişiliği ve düşünceleri vurgulandı.

Sempozyumun açılışında konuşan Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Daire Başkanı ve BÜSAM Genel Koordinatörü Yusuf Yerli, Akif Emre´nin karşısındakine güven veren bir kişiliğe sahip olduğunu söyledi. Akif Emre´ye herkesin itimat beslediğini ifade eden Yerli, “Onun onayından geçen bir işin, bir duruşun ya da bir görüşün sahiplenilmesinde tereddüt göstermezdik. Bir itimat duygusu vardı. Onun nezaket ölçüsünde hesapsız ve çıkarsız tavrına hayran olmuştuk” dedi.

İki oturum halinde gerçekleştirilen sempozyumun ilk oturumuna İbrahim Çelik, Dursun Çiçek, Mustafa Şahin ve Hasan Ali Yıldırım katıldı. Konuşmacılar Akif Emre´nin anlayışı, farkı ve duruşu hakkında bilgiler verdiler. Sempozyumun ikinci oturumuna ise Yücel Bulut, Alev Erkilet, Semih Kaplanoğlu ve Faruk Karaarslan katıldı.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: AKİF EMRE ANILDI
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL