KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Karaman yönetimden transfer istedi

Nurettin Portekiz 2.ligi’ne transfer oldu

Beyza Basma Türkiye üçüncüsü

Melikgazi Belediye için tehlike çanları çalıyor

Kabakcı, 'Kar Fırtınaları' ile buluştu

Kayserispor’da Antalya kampı başladı

Kabakcı’dan kayak sporcularına malzeme dopingi

Bellona Kayseri’de hedef Hatay

BAL’a kar engeli

Kayserispor’da kamp zamanı

Bellona’nın gençleri Galatasaray’ı konuk edecek

Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü'nden bir başarı daha

Kabakcı TOHM sporcuları ile buluştu

Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı

Mustafa Pektemek ameliyat olacak

Kayserispor’da futbolcular izinli

Anahtar Kelimeler: ATLETİZMDE DERECELER TALAS'
Gürkan Ofis Mobilyaları

ATLETİZMDE TÜM DERECELER TALAS'IN

Talas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Sporcu Fabrikası, meyvelerini vermeye devam ediyor. Sporcu Fabrikası ve Talasgücü Belediyespor atletizm sporcuları, Muzaffer Bayram Antrenörlüğünde ülke çapında gerçekleştirilen yarışmalarda takım halinde şampiyonu oldu.

Geçtiğimiz hafta Burdur’da düzenlenen Bölgesel Kros Şampiyonasında büyük başarı elde eden Talas Sporcu Fabrikası sporcuları, takım halinde şampiyon olurken bireysel kategoride de 1.’lik, 2.’lik ve 3.’lük dereceleri elde etti. Böylece, 1 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya Talas’ın oldu.

Elde edilen başarının Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın katkıları sonucu sağlandığının altını çizen Antrenör Muzaffer Bayram, “Bu çocuklarımızın hepsi Talasgücü Belediyespor ve Sporcu Fabrikası sporcularıdır. Geçen hafta Burdur’da yapılan Bölgesel Kros Şampiyonasında takım halinde birinci olduk. Bireysel olarak da 1.lik, 2.lik ve 3.lük aldık. U-16 Erkeklerde Abdülkadir Aslan 2.’lik elde etti. U-18 Kadınlarda da Merve Karakaya 1. olurken Dilan Çukurçam da 3.lük madalyasını aldı” dedi.

Aldıkları galibiyetin mutluluğu yüzlerinden okunan genç sporcular da sağladığı desteklerden dolayı Başkan Yalçın’a teşekkür etti. Sporcu Fabrikası’nın bünyesinde bulunmaktan memnun olduklarını ifade eden genç sporcular, her türlü desteğin kendilerine sağlandığını ifade etti.