KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR, ARTVİN HAZIRLIKLARI SONA ERDİ

BELLONA KAYSERİ, EUROCUP MAÇINA HAZIR

KASK AKADEMİ, KARAMAN’I RAHAT GEÇTİ

BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KAYSERİ’DE GÖZLER KUPAYA ÇEVRİLDİ

BELLONA KAYSERİ İKİNCİ MAĞLUBİYETİNİ ALDI

CERASTYLE OSB TEKNİK KOLEJİ DEPLASMANDA KAZANDI

DÜNYA İKİNCİSİ HAYRİYE, COŞKUYLA VE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

KOCASİNAN’IN MASA TENİSİ TAKIMLARI, HEP TÜRKİYE ŞAMPİYONU

KAYSERİSPOR’A, KONYA’DA ÇARPTI 

KAYSERİSPOR PARÇALANDI ALANYA 6-3 KAYSERİSPOR

KAYSERİSPOR-SEYİT ARASINDAKİ ANLAŞMA

BELLONA KAYSERİ, İLK MAÇTA MAĞLUP

KOCASİNAN’IN MASA TENİSİ TAKIMLARI

MELİKGAZİ FUTBOL OKULU KAPANIŞ TURNUVASIYLA SONA ERDİ

KAYSERİSPOR’DA ALANYA MESAİSİ DEVAM EDİYOR

Gürkan Ofis Mobilyaları

AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAYSERİ'DE BAŞLADI

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı: "İnşallah önümüzdeki yıllarda Kayserimizde birçok branşta sporcularımızı göreceğiz"

Kayseri'de; geleneksel olarak düzenlenen, çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getirerek hareket bilincini arttıran Avrupa Spor Haftası etkinlikleri düzenlenen törenle açıldı.

Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı başlayan Avrupa Spor Haftası, Kayseri'de de düzenlenen törenle başladı. Atatürk Spor Kompleksi Açık Saha'da düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra jimnastik, karate, güreş ve okçuluk gösterileriyle devam eden törenin açılış konuşmasını Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı yaptı. Kabakçı konuşmasında; olimpik sporcuların yetişmesi için çalışmalara devam edeceklerini kaydederek; "Şehrimizde ve ülkemizde sporun tabana yayılması olgusunu hem spor kültürünün yayılması adına yapılacak çalışmaları kurumumuz olarak bu hafta içerisinde toplumumuza daha net koymak için ortaya koyduğumuz bir çalışma. Gerçekten çok iyi bir kadroyla çalışıyoruz. Aynı zamanda çok yetenekli sporcularımız var. Bizler bu yeteneklerimizi ve aynı zamanda devletimizin yapmış olduğu spora olan yatırımları en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Son 15 yılda tesisleşme hamlelerinin de öne çıkmasıyla birlikte sporun tabana yayılması, branş çeşitliliğinin artması aynı zamanda tüm yetenekli çocuklarımızı da çeşitli organizasyonlarla spora kazandırmanın mücadelesini veriyoruz. Bizler; hiçbir zamanımızı boşa geçirmeden devletimizin, milletimizin bize bahşettiği ortamları en iyi şekilde değerlendirerek başta spor kültürü ve aynı zamanda sağlıklı yaşam adına spor yaptırabilmeyi en iyi yapacak kurumlardanız. Branşlardaki gelişmeleri ve elde ettiğimiz başarıları gördükçe üstüne koyarak devam edeceğimizi düşünerek aynı zamanda da olimpik yolda ilerleyecek sporcular yetiştirecek çalışmalarla inşallah önümüzdeki yıllarda Kayserimizde birçok branşta sporcularımızı göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Avrupa Spor Haftası etkinlikleri, kesilen kurdele ile açıldı.