BAKAN ÖZHASEKİ´DEN
KILIÇDAROĞLUNA CEVAP: “EDEP YA HU ”
Tarih: 29.10.2017 17:32:48/ 542okunma / 0yorum

KILIÇDAROĞLUNA CEVAP: “EDEP YA HU”

Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Kayseri  Milletvekili  Mehmet Özhaseki  geçtiğimiz günlerde  kendisi  hakkında  ‘Onun Kayseri´de neler yaptığını  biliyorum´ şeklinde  manidar konuşan CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu´na sert bir dille cevap vererek,  21 yılık  Belediye Başkanlığı süresinde hayata geçirdiği  projeleri ve çalışmaları sıralayıp “Edep Yahu” diye seslendi…

Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki;   CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´ na sert bir dille verdiği cevapta şunları kaydetti: “CHP Genel Başkanı, benim için; ‘Kayseri´de Belediye Başkanlığı yaparken neler yaptığını ben gayet iyi biliyorum´  demiş. Neler yaptığımı söylememiş ama sadece birkaç tanesini ben sıralayayım:  Kayseri´de 21 yıl Belediye Başkanlığı yaptım. Sizin hayal edemeyeceğiniz oy oranlarını 5 kez üst üste alarak aziz milletimizin teveccühüne mazhar olduk.

CHP´den Kayseri´yi devraldığımızda borç batağında, 50´den fazla mahallesi kaçak yapılarla doldurulmuş, hizmetin sıfır olduğu, partizanca tavrın zirve yaptığı, kaderine terk edilen bir şehir vardı.

Hamdolsun, görev yaptığımız süre boyunca altyapı, üst yapı sorunlarını çözdüğümüz gibi Kayseri´yi; Erciyes Kayak Merkezi, Yamula Barajı, Türkiye´nin ilk modern stadyumlarından Kadir Has Stadyumu gibi devasa projelerle, taraflı tarafsız herkesin takdir ettiği, ülkemizin en güzel şehirlerinden biri haline getirdik.

Meclis´te attığınız iftiralardan sonra aslında çok önceden görülüp kesinleşmiş davalar bir kez daha yeniden görülmeye başlanmış ve yine lehimize kararlar çıkmıştır. Bu mahkemeler sonucunda bir kez daha şahsımın masumiyeti, sizin de müfteri olduğunuz tescillenmiştir.

Sizinle aramızdaki kırat farkı Türk Hukuku önünde bir daha tartışılamayacak şekilde ispatlanmıştır. Bunları tekrarlamamın sebebi, size hakikatleri tekrar hatırlatmak, eski günleri yeniden anmak değil, mesai arkadaşlarımla birlikte kazandığımız tazminatlarla Kayseri´de dağıttığımız sucukları ikram ettiğimiz vatandaşlarımıza yıllar sonra tekrar afiyet olsun demek içindir. Bu kadar gerçeğin üzerine hala şahsıma dil uzatmaya devam edecekseniz, orası sizin kararınızdır. Ancak her büyüğün, gençlere nasihat ettiği o kadim nasihatle sizi uyarıyorum. “Edep ya hu!”
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: BAKAN ÖZHASEKİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
20 Ekim 2018 Cumartesi
Bugün
Fırtına
22 °C
8 °C
Pazar
Sağanak
18 °C
7 °C
Pazartesi
Bulutlu
20 °C
9 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74