BAŞKAN BEDİR, AGÜ SPOR İÇİN NET KONUŞTU
“AGÜ SPOR İÇİN BİR GİRİŞİMİMİZ YOK”
Tarih: 7.7.2018 15:58:43/ 647okunma / 0yorum

AGÜ Spor ile Kayserispor´un birleşmesi gündemden düşmezken, Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, birleşme konusunda net konuştu. Bedir, ‘Bugüne kadar hiç kimse bana Kayserispor ile AGÜ´yi birleştirelim gibi bir talepte bulunmadı´ dedi.

Geride kalan sezonu mali ve yönetimsel kriz ile tamamlayan AGÜ Spor´un Kayserispor ile birleşeceği konuşuluyordu. Dedikodulara son noktayı Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir koydu.

 ‘Bugüne kadar hiç kimse bana Kayserispor ile AGÜ´yi birleştirelim gibi bir talepte bulunmadı´ diyen Bedir, şunları kaydetti: “Bugüne kadar hiç kimse bana Kayserispor ile AGÜ´yi birleştirelim gibi bir talepte bulunmadı. Ancak bizim geçtiğimiz yıl genel kurulda aldığımız bir karar var. Çeşitli amatör şubeleri açmak için yönetim kuruluna yetki verdik. Basketbol, jimnastik, atletizm, güreş, masa tenisi gibi spor dallarını. Biz bunu daha çok kendi bünyemiz de Kayseri´nin gençlerine yaptırabileceğimiz bir spor olarak algıladık. Ama hali hazırda olan bir basketbol takımını biz almak istemişiz, almak da geç kalmışız gibi bir takım cümleler duyuyoruz. Bizim AGÜ basketbol takımıyla ilgili ne bir talebimiz var ne de kimsenin bize bu konuda bir ricası var. Eğer konu takımın isim hakkı ise, isminin Kayserispor olması isteniyorsa bize müracat etsinler bizde yönetim kurulu ile görüşelim, sizlerle istişare edelim Kayseripor adını versinler devam etsinler. Yok değil ise Kayserispor´a bu konuyu bir şekilde irtibatlandırmak, olmayınca da bunu eleştiri konusu yapmak doğru değil.”

Haber: Şevket Tekin
Kaynak: SPOR SERVİSİ

Anahtar Kelimeler: SPOR BAŞKAN BEDİR İÇİN KONUŞTU
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL