KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

VEKİL ATAŞ İNTİHAR VE CİNAYETLERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

YAŞANANLAR VAHİM DURUMU ORTAYA KOYMAKTADIR

BAŞKAN ÇOPUROĞLU MAZBATASINI ALDI

“ESKİSİNDEN DAHA GÜÇLÜYÜZ”

CHP’Lİ ARIK’TAN, KAMU YATIRIM TEPKİSİ

AÇIKLAMASINDA ‘KANDIRILDI’ SÖZÜ İLE ELEŞTİRDİ

AK PARTİ'DE ÇOPUROĞLU'NDAN YENİ YÖNETİM İLE İLK FOTOĞRAF

AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde güven tazeleyen Başkan Şaban Çopuroğlu, yeni yönetim ile birlikte ilk toplantıyı yaptı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KAYSERİ’DE

“KAYSERİ 2023 VİZYONUMUZUN BAYRAKTARLIĞINI YAPACAK”

AK PARTİ KAYSERİ 7. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

AK PARTİ KAYSERİ’DE ÇOPUROĞLU İLE YOLA DEVAM EDİYOR

MİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR

"S-400 SİSTEM VE KONTROLLER NATO’DAN UZAKLAŞMAK ANLAMINA GELMİYOR"

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DR. İSMAİL EMRAH KARAYEL

NEŞTER PROGRAMINDA CEYHUN ÜSTEN’İN SORULARINI YANITLADI

CHP KAYSERİ’DEN OYUNCAK TRENLİ PROTESTO

ARIK: HIZLI TREN GELECEK DENDİ, AMA GELMEDİ

KAYSERİ, CUMHURBAŞKANI’NI AĞIRLAMAYA HAZIR

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iştiraki ile 24 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirecek.

MHP İL BAŞKANI TOK AKŞENER’E TEPKİ GÖSTERDİ

“İPLİLERİN TOPLANMA YERİ KANDİL DAĞI OLMALIYDI”

AKŞENER İNCESU’DAN SESLENDİ

“AKLA KARA BİRBİRİNDEN AYRILACAK”

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ’TAN DİKKAT ÇEKEN TEPKİ

“DOLANDIRICILIK YAPIYORLAR”

KAYSERİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I KADİR HAS STADYUMU'NDA AĞIRLAYACAK

ÇOPUROĞLU: CUMHURBAŞKANIMIZIN KAYSERİ'YE GÖSTERDİĞİ İLGİ VE ALAKA İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

ARIK KAYSERİ’NİN KABUSUNU MECLİSE TAŞIDI

“39 GÜNDE 7 KİŞİ CANINA KIYDI”

CHP İL YÖNETİMİNDEN KAYSERİ OSB’YE ZİYARET

NİTELİKLİ ELEMAN İHTİYACI VE MESLEKİ EĞİTİM GİBİ MUHTELİF KONULAR ELE ALINDI

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ
Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ,

"ESNAFIMIZIN KADİR KIYMETİNİ BİLİRİZ"

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Mermerciler Odası tarafından düzenlenen programa katıldı. Başkan Büyükkılıç, ?Geçmişte toptan bakkaliye yapmış bir babanın evladı, esnaf çocuğu olarak esnaflığın ve esnafımızın kadir kıymetini bilirim.? dedi.

Mermerciler Odası Başkanı Halit Suvar´ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Başkan Memduh Büyükkılıç ve Mustafa Palancıoğlu´nun yanı sıra Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ve Mermerciler Odasının üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Mermerciler Odası Başkanı Halit Suvar yaptığı konuşmada ? Şehrimiz mermer ustası yetiştirmekle ünlüdür. İlimizde traverter, bazalt ve Kayseri taşı diye bilinen andezit taşı, sarı ve siyah taş mamulleri üretilmektedir. Ülkemizin ve dünyanın birçok yerinde Kayseri taşları başarı ile kullanılmak, dünyanın birçok yerinde talep görmektedir. Memduh Başkanımızın sitelerin hayata geçirilmesini ne kadar önemsediğini inşaat malzemeciler için yapılan tesisten biliyoruz. Mermerciler Odası olarak yeni dönemde üyelerimizle birlikte siteleşme mantığı içerisinde hareket etme gibi bir çalışmamız olacak. İnanıyorum ki, başta Memduh Başkanımız olmak üzere tüm başkanlarımız ve ilgili kurumlar destek olacaktır. Katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.?dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç´da yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;

?Bir seçim arifesinde bulunuyoruz. Yapılacak seçimlerin ülkemiz ve şehrimiz için hayırlar getirmesini diliyorum. Kayserimiz çok şükür iyi bir konum ve marka şehir haline geldi. Bundan sonra markaları üreterek şehrimizi daha da ön plana çıkartmak için gayret göstereceğiz. Bizim birliğimiz, beraberliğimiz bereketimizdir. Kamu kurum kuruluşlarının dayanışması şehrimizin en büyük kazanımıdır. Biz sizleri seviyoruz, minnettarız. Sizlerin desteği olmasa bizler buralarda bulunmayız. Buralar önce kulların tabii ki sonrasında Allah´ın rızasını kazanma yerleri. Kulun gönlüne gireceksin ki, Allah´ta seni sevecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Gönül Belediyeciliği derken ?Mazeretlere sığınmadan, Hizmet üretin? ve gönüllerde yer edinin diyor. Biz de bu mantık içerisinde ortak akıl ile şehrimizi birlikte yönetmeye talibiz. Kayseri´mizde siteleşmeyi hepimiz önemsiyoruz. Mermerci kardeşlerimiz bizim olmazsa olmazımız. Mermercilik alanında hem ülkemiz de hem de dünyanın birçok yerinde Kayseri mermerinin tercih edilmesi şehrimiz adına çok önemli bir kazanımdır. Biz işte yeni dönemde bu değerleri daha ön plana çıkartacak gayretin içerisinde olacağız. Mermerci esnafı kardeşlerimizin daha tertipli, düzenli, Ar-Ge mantığını önemsemelerine fırsat verme anlayışı içerisinde yapılan işi daha nitelikli hale getirmek ve en önemlisi mermerimizi işlenmiş olarak ihraç etmeyi asli görevimiz olarak göreceğiz. Biz sizlerin yanındayız. Siteleşme konusundaki makul taleplerinizi hayata geçirmek için üzerimize ne düşüyorsa yapacak, el birliği ile çalışacağız. Bu toplantıyı tertip eden başta Başkan Halit Suvar olmak üzere katılım sağlayan tüm mermerci esnafımıza teşekkür ediyorum.? dedi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ