BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,
“ÇOCUKLARIMIZA DAHA SAĞLIKLI ORTAM SUNUYORUZ ”
Tarih: 3.11.2017 11:33:53/ 331okunma / 0yorum

“ÇOCUKLARIMIZA DAHA SAĞLIKLI ORTAM SUNUYORUZ” 

Sık sık okul ziyaretleri gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Sümer Osman Göksu İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Çocuklarla yakından ilgilenen ve okullardaki temizlik çalışmalarını takip eden Başkan Çolakbayrakdar, ‘Okul Temizlik Hijyen Ekibi´ uygulamasıyla okullarda virüse bağlı hastalıkların azaldığına dikkat çekti. 

Okulun girişinde öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Çolakbayrakdar´a, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sezai Çamdalı, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ve Sümer Fen Lisesi Müdürü Murat Şimşek eşlik etti. Okulu gezerek bazı sınıfları ziyaret eden Başkan Çolakbayrakdar, öğrencilerle yakından ilgilenip, onlarla sohbet etti.

Kocasinan Belediyesi olarak 7´den 70´e herkese hizmet götürdüklerini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, her zaman eğitimin ve eğitimcilerin yanında olduklarını vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar, “Çocuklarımız için 2016-2017 eğitim öğretim yılı açılışında başlattığımız ‘Okul Temizlik Hijyen Ekibi´ projesiyle, okullarda fiziki temizliğin yanında mekanların hijyenik temizliğini de yaptırarak dezenfekte ediyoruz. Her fırsatta okul ziyaretlerimizde veli ve öğretmenler özellikle temizlik hizmetimizden dolayı teşekkür ediyor. Veli ve öğretmenler ayrıca temizlik çalışmaları sayesinde bilimsel olmasa da yıl içerisinde virüse bağlı hastalıkların azaldığını belirtiyorlar. Bu da bizleri mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak bugüne kadar eğitim için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Bundan sonrada eğitim-öğretime desteği artırarak devam ettireceğiz.” diye sözlerini noktaladı.
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sezai Çamdalı ise Kocasinan bölgesinde okullardaki temizlik çalışmasının diğer ilçelere örnek olacağını vurgulayarak, eğitime ve öğretime yaptığı katkılarından dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür etti.

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´ı ‘Gönül adamı´ olarak niteleyip, “Belediye denildiği zaman park, bahçe, yol ve kaldırım çalışmaları akla geliyor. Ama Kocasinan Belediyesi, hizmetleriyle hem kendi faaliyetlerini yürütüyor hem de eğitim, öğretim, sosyal, kültür gibi hayatın her alanında her zaman projeler üreterek, eğitime destek sağlıyor. Desteklerinden dolayı başta Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sümer Fen Lisesi Müdürü Murat Şimşek ise okullara vermiş olduğu desteklerden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür ederek, “Kocasinan Belediyesi, hem eğitim-öğretimin geliştirilmesine katkı sağlıyor hem de fiziki anlamda çok ciddi destek veriyor. Hizmetlerinden dolayı tüm okullar adına Başkan Çolakbayrakdar´a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sümer Osman Göksu İlkokulu Okul Müdürü Ersel Türkmen de eğitim ve öğretime her zaman verdiği desteklerden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür etti.

Temizliği yapılan okullardan Gazipaşa İlkokulu Müdürü ise, hastalığın temelinde mikropların etkili olduğuna dikkat çekerek, “Mikropların en çok ürediği ve bulunduğu yerler ise lavabo ve tuvaletlerdir. Bu çerçevede problemi kaynağında çözme adına okullarımızı hijyenik bir şekilde temizleyen Kocasinan Belediyesi ekibine teşekkür ediyorum. Bu hizmetin yavrularımıza ulaşmasını sağlayan Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür ediyorum.” dedi.

Öğrenciler ise okulların temizlenmesinden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür etti.
Video Tarihi: 3.11.2017 11:33:53
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR
ELMALI´DAN EĞİTİM-BİR-SEN´E ZİYARET
ELMALI´DAN EĞİTİM-BİR-SEN´E ZİYARET
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, Eğitimciler Birliği Sendikası Kayseri 1 nolu Şubesine ziyarette bulundu.
AGÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. MUTLUGÜN´E TÜBA´DAN ÖDÜL
AGÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. MUTLUGÜN´E TÜBA´DAN ÖDÜL
ÜSTÜN BAŞARILI GENÇ BİLİM İNSANI ÖDÜLÜ ALMAYA HAK KAZANDI
MEL-MEK KURSİYERLERİNE
MEL-MEK KURSİYERLERİNE
“EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM SEMİNERİ”
ERÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ´NDE
ERÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ´NDE
“ÖNLÜK GİYME” TÖRENİ DÜZENLENDİ
ATEŞİ BUZ KULLANARAK YAKTI
ATEŞİ BUZ KULLANARAK YAKTI
Fen bilgisi öğretmeni İmdat Akgül´ün şeffaf buzu ince kenarlı merceğe dönüştürerek ateş yaktığı deney, Eğitim Bilişim Ağı tarafından Türkiye 2´nciliğine layık görüldü.
AGÜ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. BARAN´A
AGÜ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. BARAN´A
AB PARLAMENTOSU´NDAN DAVET
EMNİYET, ÖĞRENCİLERİ SİNEMA ŞENLİĞİ İLE MOTİVE ETTİ
EMNİYET, ÖĞRENCİLERİ SİNEMA ŞENLİĞİ İLE MOTİVE ETTİ
Kayseri polisi öğrencilerin dikkat, algılama gibi becerilerin gelişmesine katkı sunmak ve sinemaya olan ilgilerini arttırmak amacıyla şimdiye kadar 30 okuldan bin 650 öğrenciyi sinemaya götürdü.
AGÜ İLE HASÇELİK KABLO ARASINDA İŞBİRLİĞİ
AGÜ İLE HASÇELİK KABLO ARASINDA İŞBİRLİĞİ
Protokol kapsamında lisans ve lisansüstü öğrencilere, doktora ve lisansüstü tezleri ile lisans bitirme ödevlerini, Ar-Ge konularında ve Ar-Ge projeleri temelinde yapma imkanı sağlanacak.
ERÜ -  ÜROONKOLOJİ KONSEY TOPLANTISI
ERÜ - ÜROONKOLOJİ KONSEY TOPLANTISI
18 KASIM´DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK…
NNY ÜNİVERSİTESİ´NDEN
NNY ÜNİVERSİTESİ´NDEN
ÖĞRENCİ VE AİLELERİ OBEZİTEDEN KORUYAN PROJE…
PROF. DR. ARSLAN TOPAKKAYA,
PROF. DR. ARSLAN TOPAKKAYA,
“FELSEFE EĞİTİMİ DİĞER DERSLERDEKİ BAŞARIYI ARTIRIYOR”
‘GÜNDEM FİNAL´İN GÜNDEMİNDE
‘GÜNDEM FİNAL´İN GÜNDEMİNDE
Kayseri Final Okullarında Finalde Bilim-Kültür-Sanat buluşmaları devam ediyor.
NNYÜ´DE “KAMU-ÖZEL ORTAKLIĞI DENEYİMİ” KONFERANSI
NNYÜ´DE “KAMU-ÖZEL ORTAKLIĞI DENEYİMİ” KONFERANSI
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü tarafından “Kamu-Özel Ortaklığı: Türkiye Deneyimi” konulu konferans düzenlendi.
KOCASİNAN BELEDİYESİ
KOCASİNAN BELEDİYESİ
DAHA BİLİNÇLİ NESİLLER İÇİN ÇALIŞIYOR
EĞİTİM BİR SEN ŞUBE BAŞKANI KALKAN,
EĞİTİM BİR SEN ŞUBE BAŞKANI KALKAN,
“ÖĞRENCİLER ARASINDAKİ HİYERARŞİ ORTADAN KALKACAK”
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Kasım 2017 Perşembe
Bugün
Karlı - Yağmurlu
6 °C
0 °C
Cuma
Parçalı bulutlu
7 °C
-3 °C
Cumartesi
Güneşli
9 °C
-7 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

/resimler/2017-9/7/1139320060307.jpg
KANALIMIZA
ABONE OL