BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,
“PROJELERİMİZLE GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ”
Tarih: 15.3.2019 17:06:19/ 326okunma / 0yorum

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, toplumun her kesimini kucaklayacak projelerle esnafların ve vatandaşların gönüllerine dokunduklarını söyledi.

Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etmeye devam eden Başkan Çolakbayrakdar, ilk önce davet üzerine KAYTAŞ yumurta firmasını ziyaret etti. Firma sahibinden şirket hakkında bilgiler alan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan´ın farklı iş kollarının bulunduğu bir ilçe olduğunu ifade ederek, “Bunlardan birisi de tavukçuluk sektörüdür. Kayseri´de yumurta tavukçuluğunun üretiminin yüzde 80´ni Kocasinan´da yapılmaktadır ve üretimin çoğu ihracat olarak gerçekleşmektedir. Kocasinan Belediyesi olarak bizler de elimizden geldiğince yapılması gereken ne varsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, ardından Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir ve oda üyeleri´nin misafiri oldu. Oda Başkanı Altan Aydemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayseri´nin ekonomisine katkı sağlamak için çalıştıklarını söyledi ve destek sözü verdi.

Başkan Çolakbayrakdar da Kocasinan bölgesinin esnaf sitelerinin yoğun olduğu bir ilçe olduğunu hatırlatarak, “Toplumun her kesimini kucaklayacak projeler üreterek, esnafımızın da vatandaşlarımızın da gönüllerine dokunuyoruz. Özellikle gıda sektöründeki esnaf kardeşlerimiz, toplum sağlığı açısından hassas bir iş yapmaktadırlar. Yapmış olduğumuz hizmetlerle vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sonrasında ise Başkan Çolakbayrakdar, Gülük Mahallesi´nde faaliyet gösteren esnafları ve alışveriş yapan vatandaşları selamlayarak sohbet etti.
Video Tarihi: 15.3.2019 17:06:19
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
25 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL