BAŞKAN GÜLCÜOĞLU
MUSAŞEYH HEMŞEHRİ BULUŞMASINA KATILDI
Tarih: 12.9.2018 15:49:36/ 367okunma / 0yorum

Belediye Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu, Bünyan AK Parti İlçe Başkanı Özkan Altun ile Musaşeyh mahallemizde düzenlenen Pilav Şenliği ve hemşehri buluşmasına katıldı.

Etkinliğe katılan vatandaşlarla tek tek yakından ilgilenen Başkan Gülcüoğlu; Etkinlik vesilesiyle Musaşeyhli hemşehrilerimizle bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirterek;” Toplumların her geçen gün biraz daha materyalist bir yapıya büründüğü günümüzde, bir araya gelerek akrabalık bağlarını güçlü tutma adına yapılan bu ve benzeri etkinlikleri oldukça önemsiyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde her geçen yıl daha da geliştirilmesi için elimizden gelen desteği sunuyoruz. Mahallemizde ve etkinlik alanımızda bazı çalışmaları hayat geçirdik. Musaşeyh Türbemiz de düzenlemeler yaptık. İnşallah her geldiğinizde farklı bir yenilik ile sizleri karşılamaya devam edeceğiz. Sağ olsun muhtarımız mahallemizin her ihtiyacında kapımızı çalıyor. Bizde elimizden geleni yapıyoruz. Bu etkinliğin yapılmasında emeği geçen sayın muhtarımıza ve katılımlarıyla renk katan sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle Muhtarı Ahmet Berrahi Sarıkaya ve mahalle sakinleri ise mahallede gerçekleştirilen çalışmalar için Başkan Gülcüoğlu´na teşekkürlerini ilettiler.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN GÜLCÜOĞLU
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Ocak 2019 Çarşamba
Bugün
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Perşembe
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Cuma
yağmurlu
3 °C
-1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL