KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Çopuroğlu: “Yht’nin 2025'te hizmete açılması planlanıyor”

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'terörist' tepkisi

Bakan Yrd. Gürcan : “Kur korumalı mevduat toplamı 96.7 milyara yükseldi”

Büyükşehir Belediyesi 2021’e Damga Vurdu

Özhaseki “Yht’nin Maliyeti 1 Milyar 100 Milyon Dolar”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ NİĞDE’DE

ÖZHASEKİ’DEN MİMSİNLİLERE MÜJDE

ÖZHASEKİ: “AK BELEDİYELER, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ MHPLİLERİ AĞIRLADI

CUMHURBAŞKANI İLE ‘KAYSERİ’ SOHBETİ

AK KURMAYLAR KIZILCAHAMAM KAMPINDA BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 533 MUHTAR İLE GÖRÜŞTÜ

ÖZHASEKİ: “KEMAL BEY SABRETSİN"

AK PARTİ İL TEŞKİLATI’NDAN HACILAR İLÇESİNE ZİYARET

AK KURMAYLAR DANIŞMA MECLİSİ’ NDE BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ  ÖZVATAN’DA

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ UHSAŞ HEYETİ’Nİ AĞIRLADI

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Mehmet Ali Kılıçkaya’yı makamında ağırlayarak bir süre sohbet etti.

Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Mehmet Ali Kılıçkaya’yı makamında ağırlayarak bir süre sohbet EDEN Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç  Kayseri’nin bir sağlık merkezi olduğunu, USHAŞ ile bu potansiyeli ortaya çıkaracak çalışmalar yaptıklarını dile getirerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kayseri’nin sağlık alanında çevre şehirlere de hizmet verdiğini ve kamu ile özel hastaneleri ile kaliteli sağlık hizmeti sunduğunu hatırlatan Başkan Büyükkılıç  sözlerini şöyle sürdürdü. “Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize en büyük armağanlarından Kayseri Şehir Hastanesi ile sağlık alanındaki gelişmişliğimiz zirve yapmıştır. Bu alandaki kalitemizi sağlık turizminde de değerlendirmek istiyoruz”             

Sağlık turizmine yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren USHAŞ Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Kılıçkaya’ da, Kayseri’nin ve Kayseri Şehir Hastanesi’nin her zaman gündemlerinde olduğunu dile getirerek şunları kaydetti “Yeni bir iş akışı tasarladık. Kayseri Şehir Hastanesi zaten başından beri bizim gündemimizdeydi, Kayseri gündemimizdeydi. Hastanedeki yapılanmadan ödeme sistemlerine kadar, ortak pazarlama stratejilerine kadar yepyeni bir strateji oluştu. Kamu hastaneleri ile de anlaştık. Aslında orda da pilot çalışmalar oldu, Bilkent’te, Başakşehir’de oldu. O pilot çalışmalarında bize öğrettiği bir takım şeyler oldu”

Ziyaret sonunda, USHAŞ Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Kılıçkaya, Başkan Büyükkılıç’a, günün anısına hediye takdim etti.                                      

Ziyarette  İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’ de Uhsaş heyetine eşlik etti.