KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÖĞRENCİLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den Açıklama

MHP VE OSB’DEN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ BALIKESİR'DE

BAŞKAN ÇOPUROĞLU: "TÜM DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ"

ÖZHASEKİ HAFTA SONU MESAİSİNİ MEMLEKETİNDE DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ YILDIZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

ÖZHASEKİ: "BİZİM SİYASETİMİZİN TEMELİ HİZMET SİYASETİDİR”

CHP 98 YAŞINI KUTLADI

KIRSAL MAHALLELER İÇİN DSİ'YE ZİYARET

Özhaseki: "Beş benzemezi bir araya getirip nasıl bir medeniyet inşa edeceksiniz, bir felaket doğar Allah korusun"

KARAYEL’DEN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN İNCETOPRAK'A TEBRİK

AK PARTİ'DEN İNCETOPRAK'A ZİYARET

İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ VE BAŞKAN ÇOPUROĞLU ANKARA’DA

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ VE BAŞKAN ÇOPUROĞLU AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISI'NA KATILDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Ankara gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın da iştirak ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldılar.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da iştirak ettiği Ak Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na ilimizi temsilen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Mert Şimşek katıldı.

Başkan Büyükkılıç toplantıda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeme dair önemli konuları ele aldığının altını çizerek “AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile başkentimizde gerçekleştirdik. Çok önemli konulara değinen kıymetli liderimiz Sayın Erdoğan’ın hitaplarını dinledik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Başkan Büyükkılıç ve Çopuroğlu toplantının yapıldığı salonda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile de bir süre sohbet etme fırsatı yakaladılar.

Ayrıca, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, başkentte bir dizi ziyaretler de gerçekleştirdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kayseri zirvesi yaparak, bakanlarla ve milletvekilleriyle görüş alışverişinde bulunan Büyükkılıç, ayrıca AK Parti Genel Başkan Yardımcı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yi de ziyaret edip, istişareler gerçekleştirdi.

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in başkanlığında yapılan toplantıya da katıldı. 81 il başkanı, kadın kolları başkanı ve gençlik kolları başkanlarının katıldığı toplantıda Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, 19 bin yeni üye kaydı nedeniyle İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'na şükranlarını iletti.