KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kayseri’de

Başkan Büyükkılıç Gastronomi Şehri’nin Ustalarını Ağırladı

Büyükşehir ihale ile arsa satacak

Çolakbayrakdar kar temizleme çalışmalarını takip etti

86 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Melikgazi'de aralıksız kar mesaisi

Başkan Yalçın kar ve soğuğa rağmen Şeffaf Oda'da

Hayvanlara kışa özel bakım

Başkan Palancıoğlu Müsiad’ı ziyaret etti

Cırgalan Aile Sağlık Merkezi hizmete hazır

Oruçreis’de kura günü belli oldu

Kar kalınlığı 20 santime ulaştı

Büyükkılıç kar temizleme çalışmalarını denetledi

Hamile ve engelli çalışanlar izin yapıyor

Kayseri'de kapalı yol kalmadı

Erciyes'te kar kalınlığı 1.50 metreye ulaştı

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ENGELLİLERİN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hacı Mustafa Postaağası Özel Eğitim Meslek Okulu’nun 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla düzenlediği programa katıldı.

Okul bahçesinde çocukların yoğun sevgisiyle karşılaşan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,   onlarla yakından ilgilenip, keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Programda, birbirinden renkli gösteriler sergileyen çocukların performansları göz doldururken, çocukların gösterilerine eşlik edip, gönül köprüsü kuran Başkan Çolakbayrakdar ise öğrencilerle birlikte eğlenceli dakikalar geçirdi.

Onlarla birlikte olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Başkan Çolakbayrakdar, çocukların 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel düzenlenen programda çocukların mutluluklarına ortak olduklarını ifade ederek,  “Herkese sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu bir hayat diliyorum. Engellilerimizi sosyal hayatın içine daha fazla kattığımız zaman hem onlar hem de aileleri mutlu oluyor” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi açılışının ardından  Anadolu Ortopedik Engelliler Derneği Genel Başkanı Eftal Özkartal ile üyelerini dernek binasında ziyaret etti. Onlara çeşitli ikramlarda bulunan Başkan Çolakbayrakdar sözlerini şöyle sürdürdü  “Kocasinan Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın mutluluğu ve memnuniyeti için elimizden geldiğince yoğun çaba sarf ediyoruz. Özellikle yaptığımız hizmetlerle engelli kardeşlerimizin farklı branşlarda önemli başarılar elde etmesine katkı sunmaktayız. Onların güler yüzleri ve hayır duaları bizleri mutlu ediyor. Engelsiz bir yaşam için her zaman engellilerimizin yanındayız. Hizmetlerimizle sadece özel günlerde değil, her gün onlarla birlikte oluyoruz.”

Hizmetlerinden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür plaketi veren Anadolu Ortopedik Engelliler Derneği Genel Başkanı Eftal Özkartal ise engelliler için yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a şükranlarını  sundu.