KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Karaman yönetimden transfer istedi

Nurettin Portekiz 2.ligi’ne transfer oldu

Beyza Basma Türkiye üçüncüsü

Melikgazi Belediye için tehlike çanları çalıyor

Kabakcı, 'Kar Fırtınaları' ile buluştu

Kayserispor’da Antalya kampı başladı

Kabakcı’dan kayak sporcularına malzeme dopingi

Bellona Kayseri’de hedef Hatay

BAL’a kar engeli

Kayserispor’da kamp zamanı

Bellona’nın gençleri Galatasaray’ı konuk edecek

Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü'nden bir başarı daha

Kabakcı TOHM sporcuları ile buluştu

Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı

Mustafa Pektemek ameliyat olacak

Kayserispor’da futbolcular izinli

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN YAĞMUR İSTİFA
Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÖMER YAĞMUR İSTİFA ETTİ

BELLONA KAYSERİ’DE BEKLENEN OLDUKadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden ve son haftalarda istenileni bir türlü veremeyen Bellona Kayseri Basketbol Kulübü’nde uzun süredir başkanlık koltuğunda oturan Ömer Yağmur maddi imkânsızlıkları öne sürerek istifa etti.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde bu sezon mali olarak krizi aşamayan ve yaşanan bu olaylar neticesinde İsrail’deki deplasmana dahi gidemeyecek olan takımın son geldiği noktayı değerlendiren Kulüp Başkanı Ömer Yağmur başkanlıktan istifa ettiğini açıkladı.

Kamuoyuna yayınladığı istifa dilekçesi ile olayı duyuran yönetim önümüzdeki günlerde olağanüstü genel kurul yaparak yeni bir yönetim belirlemeye çalışacak. Başkan Ömer Yağmur, istifasında şöyle açıklama yaptı: "16 senedir Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele eden takımımız, gelinen nokta itibariyle ligde tutunma savaşı vermekte fakat gerekli maddi desteği maalesef bulamamış durumdadır. Ligde üç büyükler dışında hemen hemen diğer bütün takımların belediye destekli takımlardan oluştuğunu hatırlatmak gerekirse, tek gençlik kulübü olarak rakiplerimizle mücadele etmek bu şartlarda bizleri fazlasıyla yıprattı. Son olarak Çarşamba günü gitmemiz gereken İsrail deplasmanı için gerekli parayı da bulamamamız, takımın önünü daha fazla kapatmamak için beni bu yola sevk etti. Yaptığımız bütün girişimlere rağmen takımı hayatta bırakma mücadelesinde çok yıprandığımı üzülerek belirtmek istiyorum. Sonuç olarak, takımın önünü açmak, bir 'Umut' takımın yaşaması için başkanlık görevinden ve yönetimin kurulundan istifa ettiğimi belirtir, kamuoyuna saygılarımı sunarım."