KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kayseri’de

Başkan Büyükkılıç Gastronomi Şehri’nin Ustalarını Ağırladı

Büyükşehir ihale ile arsa satacak

Çolakbayrakdar kar temizleme çalışmalarını takip etti

86 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Melikgazi'de aralıksız kar mesaisi

Başkan Yalçın kar ve soğuğa rağmen Şeffaf Oda'da

Hayvanlara kışa özel bakım

Başkan Palancıoğlu Müsiad’ı ziyaret etti

Cırgalan Aile Sağlık Merkezi hizmete hazır

Oruçreis’de kura günü belli oldu

Kar kalınlığı 20 santime ulaştı

Büyükkılıç kar temizleme çalışmalarını denetledi

Hamile ve engelli çalışanlar izin yapıyor

Kayseri'de kapalı yol kalmadı

Erciyes'te kar kalınlığı 1.50 metreye ulaştı

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÖZTÜRK REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile özel rehabilitasyon merkezlerini ziyaret edip, merkezinde tedavi gören engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Yahyalı İlçesinde faaliyet  gösteren özel bir rehabilitasyon merkezlerini ziyaret edip, merkezinde tedavi gören engelli öğrencilerle bir araya gelen Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk  engelli insanların bir gün değil, her gün yanlarında olduklarını vurgulayıp, engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına belediyelere çok iş düştüğünün altını çizerek şunları kaydetti “ 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile bugün Sıla Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi ve Vefalı Yaşam Fizik Tedavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki öğrencilerimizi ziyarete geldik. Belediyeler ve belediye başkanları olarak, bir gün değil her gün engelli dostu olmalıyız.. Ben özellikle bu eğitim merkezlerinde nefes tüketen hocalarımızı ve velilerimizi tebrik etmek istiyorum. Cenabı Allah engel verebilir. Yarın bizim engelli olacağımızın hiç bir garantisi yoktur. Allah hiç birimize basiret engeli vermesin. Ben ayrıca ilçemizdeki iki özel eğitim merkezimize teşekkür ediyorum. Buradaki yavrularımıza ilgi ve alaka göstererek bizleri gururlandırıyorlar. Gerek rehabilitasyon merkezlerimizin, gerekse belediyelerin verdiği katkıyla bedensel engeller aşılır diye düşünüyorum. Biz, bir gün değil 365 gün engelli dostu belediye olmaya kararlıyız.”

Ziyarette engelli velileriyle de görüşen, onların sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Başkan Öztürk şu ifadeleri  kullandı “Çocuklarınızı Allah’ın bir nimeti, Allah’ın bir lütfu olarak görün. Onlar evimizin bereketi, canımızın bir parçası. Biz belediye olarak her zaman yanınızdayız.”