BAYRAMLIKLAR
KOCASİNAN BELEDİYESİ´NDEN
Tarih: 14.6.2018 14:54:07/ 469okunma / 0yorum

Sosyal belediyeciliğin en iyi örneğini sergileyen Kocasinan Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü. Geçen yıl başlattığı ´Kocasinan Gönüllüsü´ projesiyle ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan Kocasinan Belediyesi, Ramazan Ayı´nda da Sosyal Market ve İkinci El Mağazası uygulamalarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüreğine dokundu.

Yardımsever vatandaşlardan gelen giysi, ev eşyası gibi bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak alan el ile veren eli buluşturan ve 11 ayda 16 bin 250 ihtiyaç sahibine ulaşan Kocasinan Gönüllüsü Projesi sayesinde bayram öncesi yine tatlı bir heyecan yaşandı. Vatandaşlar tarafından güzel bir hizmet olarak takdir toplayan projenin uygulandığı Sosyal Market ile İkinci El Eşya Toplama ve Dağıtım Merkezi´ne uğrayan ihtiyaç sahipleri, mağazadan alışveriş konforunda, bedenlere göre ayrılan kıyafetleri reyonlardan seçerek, ücretsiz alışveriş keyfi yaşadı. İhtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olan ve ‘insan odaklı hizmet´ anlayışı ile takdir toplayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediyecilik yatırımlarının yanı sıra vatandaşların her türlü sorunlarıyla da yakından ilgilendiklerini vurgulayarak, “İhtiyaç sahibi ailelere gıda ve giyim başta olmak üzere, pek çok konuda yardımda bulunuyoruz. Uygulamamızla özellikle Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi olan vatandaşların bayramlıklarını ve diğer ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hep birlikte huzur, dayanışma ve kardeşlik içerisinde geçirebileceğimiz güzel günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, ‘Halka hizmet; Hakka hizmet´ anlayışıyla hareket ederek dar gelirli ailelere gıda ve giyim başta olmak üzere pek çok konuda yardımcı olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAYRAMLIKLAR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Ocak 2019 Çarşamba
Bugün
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Perşembe
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Cuma
yağmurlu
3 °C
-1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL