KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

HACILAR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU ARTIK DAHA GÜÇLÜ

ÖZDOĞAN, “EKSKAVATÖR İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

BÜYÜKKILIÇ’TAN “19. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ” MESAJI

TÜRKİYE SEVDALISIYIZ

BEYDEĞİRMENİ’NE TALEP TOPLANACAK

BÜYÜKKILIÇ, 3. GRUP TALEP TOPLAMAYA 14 AĞUSTOS’TA BAŞLANACAĞINI AÇIKLADI

PALANCIOĞLU, 500 GÜNLÜK ÇALIŞMASINI ÖZETLEDİ

DOLU DOLU 500 GÜN

VEKİL ÖZDEMİR SORDU, BAKAN CEVAP VERDİ

YURTLARIMIZIN %91’İ DOLUYMUŞ

TALAS'LI ÇOCUKLAR HEM GEZİYOR HEM ÖĞRENİYOR

BAŞKAN AMCA SÖZÜNÜ TUTTU

ALTUN, MASKE DİKİM KURSUNU ZİYARET ETTİ

3 BİN MASKE ÜRETİMİ YAPTIK

DEVELİ'YE TARIM VE HAYVANCILIK TESİSİ

TARIMA DAYALI İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İÇİN İNCELEMELER BAŞLADI

GÖLET İLE ÇAYIRÖZÜ ARASI GENİŞLEYECEK

AKSU’DAN DEVELİ’YE 2. MÜJDE

KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRÜ MUSTAFA USLU AÇIKLADI

KAYSERİ’DE EN FAZLA SİVAS'LI YAŞIYOR

KAYSERİLİLER METEOR YAĞMURUNU ERCİYES'TE İZLEDİ

ERCİYES’TE GÖRSEL ŞÖLEN

MİNİBÜS DUVARA ÇARPTI

KAZADA 2 KİŞİ YARALANDI

KARARSIZ KALDI KAZAYA NEDEN OLDU

KAZA ANI MOBESEYE YAKALANDI

DUYARLI MÜŞTERİDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

FAZLADAN VERİLEN 22 BİN 900 TL'Yİ İADE ETTİ

BÜYÜKSİMİTÇİ: ZORLUKLARA RAĞMEN SANAYİCİMİZ ÇALIŞIYOR

İSO İKİNCİ 500’DE 13 FİRMAMIZ VAR

“KAYSERİ TİCARETİNİ KARALAMAK KİMSENİN HADDİ DEĞİLDİR”

GÜLSOY’DAN ‘TÖVBELER OLSUN’ DİZİSİNE TEPKİ!

BOYDAK HOLDİNG ?ERCİYES ANADOLU HOLDİNG´ OLDU

2016´dan bu yana Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından yönetilen Boydak Holding´de isim değişikliğine gidildi.

Şirketin yeni isminin, düzenlenen törenle Erciyes Anadolu Holding olarak değiştirildi. Şirketin isim değişikliğiyle ilgili törende konuşan TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, ?´Yeni ismiyle Erciyes Anadolu Holding 8 ayrı sektörde 35 şirketiyle faaliyet gösteren ve neredeyse faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde liderliği taşıyan markalarıyla ulusal ve uluslararası alandaki güçlü büyümesine devem edecektir´´ ifadesini kullandı?

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından 2016´dan bu yana yönetilen Boydak Holding´de isim değişikliğine gidildi. Şirketin yeni isminin ?Erciyes Anadolu Holding´ olduğu duyuruldu.

TMSF Başkanı Muhittin Gülal, holding binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında holdingin istatistiki verilerini kamuoyu ile paylaştı. Holding´in TMSF kayyımlığına geçtiği 2016 yılından bu yana sürekli olarak yükselen bir büyüme ve başarı grafiği çizdiğinin altını çizen Gülal ?Bizler için öncelikli ve değişmeyen hedef ülke ekonomisine sağladığımız katkıdır´´ dedi ve ekledi:

?Erciyes Anadolu Holding, 2016 yılı Ağustos ayında TMSF kayyımlığı tarafından yönetilmeye başlanmıştır. 2016 yılının Ocak-Eylül döneminde 533 Milyon TL olan faaliyet karlılığı, 2019 yılı aynı döneminde Ocak-Eylül %90,8 büyümeyle 1 milyar 17 Milyon TL´ye yükselmiştir. Holding olarak ülkemizin geleceğine olan inancımız ve güçlü bilanço yapımızla faaliyet ve yatırımlarımıza kararlılıkla devam ettik. 2016 yılı Ocak-Eylül 4.7 milyar TL olan toplam ciromuz %83´lük artışla 2019 yılı Ocak-Eylül döneminde 8.6 milyar TL´ye yükselmiştir. Grubun 2016 yılındaki kombine vergi öncesi karı 615 milyon TL´den %80,3´lük artışla 2019 Ocak-Eylül döneminde 1 milyar 109 milyon TL´ye, yine aynı dönem içerisinde ödenen vergiler ise %81,6´lık artışla 305 milyon TL´den 554 milyon TL´ye ulaşmıştır. Bu rakamlar; yeni umutları, yeni hedefleri ve bu büyüklüğe yakışır bir isim değişikliğini de beraberinde getirdi. Bağrından çıktığımız Anadolu ve içinde olduğu coğrafyaya hakim olan Erciyes Dağı yeni ismini oluşturdu. Yeni ismiyle Erciyes Anadolu Holding; 8 ayrı sektörde 35 şirketle faaliyetle gösteren ve neredeyse faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde liderliği taşıyan markalarıyla ulusal ve uluslar arası alandaki güçlü büyümesine devam edecektir.´´

TMSF Başkanı Muhittin Gülal´ın açıklamasını tamamlamasının ardından adı ?Erciyes Anadolu Holding´ olarak değiştirilen holdingin yeni logolu bayrağı törenle bahçe de ki göndere çekilerek isim değişikliği sembolik olarak tamamlandı?


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ