EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

“BÜYÜKŞEHİR KIŞA GÜNEŞ OLDU”

Spor A.Ş., “Kışıma Güneş Ol” kampanyası ile binlerce çocuğu soğuk kış günlerinde ısıtacak bir faaliyete imza attı.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BEREKET SERGİSİ’NDE

Başkan Büyükkılıç, KAYMEK tarafından açılan “ Bereket” temelı sergiyi gezdi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ AK KADINLARIN KERMESİNDE

Büyükkılıç, Hunat Kültür Merkezi’nde açılan “AK Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir Ekonomiye Destek Kermesi”ni ziyaret etti.

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 2020 BÜTÇESİNDE TÜBİTAK’I KONUŞTU

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, “TÜBİTAK çağın gerekleri ve dünyanın gidişatı göz önüne alındığında, esasında ülkemizin göz bebeği olması gereken bir kurum.”

MELİKGAZİ BELEDİYESİ İHALE İLE HİZMET ARACI KİRALADI

Başkan Palancıoğlu, hizmetlerin daha etkin, verimli ve seri sunulabilmesi için ihale ile 17 tane araç kiralandığını söyledi.

“GENÇLİK MERKEZİ İLE HAYALLER GERÇEK OLUYOR”

Başkan Çolakbayrakdar, “Bilim ve teknolojiye ayrı bir önem veriyoruz.”

MAZLUMLARIN SESİ VE ÇIĞLIĞI OLACAĞIZ

AGD KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI COŞKUN: “MÜSLÜMANLAR  ÖZGÜR OLUNCAYA KADAR MAZLUMLARIN SESİ OLACAĞIZ”

ADD’DEN 100. YIL KUTLAMASI

ADD ÜYELERİ ATATÜRK’ÜN KAYSERİ’YE GELİŞİNİN 100.YILINI KUTLADI

ULU ÇINARLAR YALNIZ DEĞİL

BÜYÜKKILIÇ, MUSTAFA KUMLU ULU ÇINARLAR YAŞLI YAŞAM VE DAYANIŞMA MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU:

"ERCİYES ÜNİVERSİTESİ VE ŞEHRİMİZ ADINA MUTLU OLUYOR VE GURUR DUYUYORUZ”

"İSTER OTUR, İSTER KİRAYA VER"

84 DAİRENİN SATIŞI 18 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK

HAZİNE VE MALİYE BAKANI ALBAYRAK KAYSERİ’DE

“KAMU BANKALARI FAZİLERİ TEK HANELİ RAKAMLARA ÇEKECEK”

BAKAN ALBAYRAK BÜYÜKŞEHİR’DE

Bir dizi temaslar için ilimize gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti

BAKAN ALBAYRAK, PASTIRMA DOĞRAYIP İKRAM ETTİ

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Kayseri programı kapsamında Bürüngüz Camii’nde Cuma namazı kılıp, namaz sonrası esnaf Kazancılar Çarşısı esnafını ziyaret etti.

PALANCIOĞLU YENİ ESNAFA İŞ YERİNDE RUHSAT VERDİ

“AHİLİK RUHU İLE ÇALIŞACAKLAR”

HEDEF, DAHA YEŞİL BİR MELİKGAZİ

PALANCIOĞLU: “DAHA YEŞİL MELİKGAZİ İÇİN AĞAÇLANDIRMADIK ALAN BIRAKMAYACAĞIZ”

Kayseri Haber Gazetesi Video Haber


(1 Ekim 2019) BU SESİ DUYUN
Kayseri Haber Gazetesi

Anahtar Kelimeler: SESİ DUYUN

BU SESİ DUYUN

KAYSO Başkanı Büyüksimitçi, yeni ekonomik programa destek verirken, özel bankaların faiz indirmemesi ve elektrik-doğalgaz zammından dert yandı

Kayseri Sanayii Odası Meclisi Eylül ayı toplantısını Kansere Karşı Birlikte Derneği ?KANKA Başkanı Prof. Dr. Musa Karakükcü´nün de iştiraki ile gerçekleştirildi? Toplantıda meclis üyelerine seslenen Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak´ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programı´nın Türkiye ekonomisine güç katacağın vurgulayıp, elektrik ve doğal gaz zamlarından dert yanıp ?Bu konuda sesimizi duyuramıyoruz? ifadesini kullandı.

Kayseri Sanayii Odası Meclisi Eylül ayı toplantısını gerçekleştirdi? Kansere Karşı Birlikte Derneği ?KANKA Başkanı Prof. Dr. Musa Karakükcü ve Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya´nın konuk olarak katılımı ile yapılan toplantıya KAYSO Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi ve Disiplin Kurulu Üyeleri ile birlikte Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri iştirak etti?

Toplantıda meclis üyelerine seslenen Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak´ın açıkladığı "2020-2022 Yeni Ekonomi Programı"nın Türkiye için önemli olduğunun altını kalın çizgilerle çizip, ekonomide çok olumlu hareketlerin görüldüğünü vurguladıktan sonra yıl sonu itibarıyla işsizlik rakamlarının azalacağına dikkat çekti.

Başkan Büyüksimitci sözlerinin devamında üretimin Türkiye açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak "Döviz düşüyor, enflasyon düşüyor, faiz düşüyor bunlar çok olumlu şeyler. Üretim olmazsa olmaz. Avrupa´da, Amerika´da üretim durgunluğu oldu. Bir para sıkılaştırmaya gittiler, baktılar ki ekonomi durgunluğu oluyor, şu anda yatırımların oluşması için çalışma yapıyorlar. Ben Yeni Ekonomi Programı ile ilgili ümitvarım. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak oldukça iyi tespitlerle Yeni Ekonomi Programı´nı açıkladı. Bu ekonomi programı ana unsurlarıyla ve güçlü hedefleriyle bizim ekonomimize güç katacak." ifadesini kullandı?

Konuşmasında sanayicilere düşen çok önemli görevler olduğuna da vurgu yapan Başkan Büyüksimitci, Türkiye´nin kalkınması için çaba harcayacaklarını kaydetti?

Başkan Büyüksimitci Türkiye´nin ekonomik büyümesi ile ilgili olumsuz tahminler yapıldığını da hatırlatıp ?Bütün bu olumsuz tablolara rağmen yüzde 0,5 de olsa bir büyüme öngörüsü yakalanmıştır? ifadesini kullandı.

Sözlerinin sonunda açıklanan büyüme rakamlarının sanayiciler için hayırlı haber olduğunu aktaran Büyüksimitci, Yeni Ekonomi Programı´yla iç piyasanın ve tüketimin hareketleneceğini belirtti.

Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ