KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKAN PALANCIOĞLU, ALPARSLAN PARKI YENİLEME ÇALIŞMASI HAKKINDA BİLGİLER ALDI

Palancıoğlu: “Yürüyüş ile bisiklet alanı, tartan pist ve koşu alanından çimlerine kadar parkımızı yeniliyoruz, güzelleştiriyoruz”

TALAS'TA 'MASKE-MESAFE-TEMİZLİK' DENETİMİ

YALÇIN, MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK UYARISINDA BULUNDU

HACILAR KIZILTEPE MİLLET BAHÇESİ'NİN İHALESİ YAPILDI

İHALEYE 7 FİRMA KATILDI

OSB’DE COVİD-19 DENETİMİ

KAYSO BAŞKANI BÜYÜKSİMİTÇİ: KAYSO OLARAK PANDEMİ KURALLARI İLE İLGİLİ SANAYİCİLERİMİZE HATIRLATMALARDA BULUNDUK

BÜYÜKER İLE ESKİCİ, MASKE DENETİMİ YAPTI

İL JANDARMA KOMUTAN YARDIMCISI İLE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ MASKE DENETİMİ YAPTI

COVİD-19 PİK YAPTI

ÇOCUK PARKLARI KAPATILDI

VALİ GÜNAYDIN VE BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ COVİD-19 DENETİMİNDE

“FİLYASYON EKİPLERİNE DOĞRU BİLGİ VERİN”

BAŞKAN YALÇIN’DAN, TARLADA ÇALIŞAN ÇOCUKLARA TALAS GEZİSİ

“BAŞKAN AMCA SÖZÜNÜ TUTTU, ÇOK MUTLUYUZ”

GEMEREKLİ TAŞIYICILAR’DAN BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

“ÇİFTÇİLERİN VE TAŞIYICI ESNAFIN TAKDİRİNİ KAZANMAK, ÇALIŞMA AZMİMİZİ ARTIRIYOR“

KOCASİNAN, PANDEMİDE BAŞARILI ÇALIŞMALARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

KOCASİNAN’IN PAZAR YERLERİNDE TÜM ÖNLEMLER EN ÜST SEVİYEDE

YAHYALI’DA YAMAÇ PARAŞÜTÜ HEYECANI

BAŞKAN ÖZTÜRK: CESARETİNİZ KADAR ÖZGÜRSÜNÜZ”

BOR İÇERİKLİ MİAFERT, BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRECEK

MİAFERT İLAÇ SANAYİ YETKİLİLERİ PİYASAYA SÜRDÜKLERİ ÜRÜNÜ KAMUOYUNA TANITTILAR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, PANDEMİ KURULU’NDA ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ

“NEREDE, NE ZAMAN, NE İHTİYAÇ VARSA BİZ BU İŞ İÇİN AMADEYİZ”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ‘TAN YOL DENETİMİ

“YENİ YOL BÖLGEYİ RAHATLATACAK”

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI DUYURDU

BİNBAŞI COVİD-19’A YENİK DÜŞTÜ

KOCASİNAN İHALELERİNE İLGİ YOĞUN OLDU

19 MİLYON 362 BİN TÜRK LİRASI GELİR ELDE ETTİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKKILIÇ BAYRAMDA YAŞLILARI UNUTMADI

ALINAN TEDBİRLER SAYESİNDE TEK BİR VAKANIN BİLE GÖRÜLMEDİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Huzurevi’nde kalan yaşlılarla video konferans yöntemi ile görüşerek, bayramlarını tebrik etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yaşanan pandemi nedeniyle uzun süredir ziyaretçi kabul edilmeyen Huzurevi sakinleri ile görüntülü konuşarak, Kurban Bayramlarını kutlayan Başkan Büyükkılıç, şunları kaydetti:

“Değerli büyüklerim, bizim dua kaynaklarımız. Kurban Bayramınızı tebrik ediyor huzur içerisinde, sağlıklı bir şekilde daha nice bayramlara yakınlarınızla, eşlerinizle, dostlarınızla ulaşmanızı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Şükürler olsun ki bir bayrama daha hep beraber eriştik. Gönlümüz isterdi ki sizleri bire bir görüp, ellerinizi öpüp dualarınızı almak. Ancak Ramazan Bayramı’nda da görüntülü bir şekilde konuşarak gönlünüzde yer etmeye, dualarınızı almaya gayret gösterdik. Bununda sebebi pandemi süreci diye bilinen süreçte birinci derece yakınlarınız dahil kimsenin huzurevine girmesine izin vermedik. Ama beş aylık süre içerisinde de bir tane pozitif vakamız olmadı. Öyle olunca içimiz rahat, gönlümüz rahat, sizlere hizmet etmenin, sizlerin duasını almanın ekibimizle birlikte elbette ki huzuru içerisindeyiz. İnşallah bugünler de geçecek. Birebir yakınlarınızla görüşeceksiniz, daha sonra sağlıklı bir şekilde sizleri ziyarete gelecekleri toplu bir şekilde kabul edecek, toplum içerisinde yer alacaksınız. O açıdan bu şekilde de olsa gönlünüze yer etmek, dualarınızı almak ve sizlere hizmet eden bizim bu dualarımızı almaya vesile olan Büyükşehir Belediyemizin çalışanlarına teşekkür ederek bir bakıma görüntülü de olsa sizlerin karşısına çıkmış bulunuyoruz. Cenab-ı Allah sizlerden razı olsun, hayırlı uzun ömürler versin Ay yıldızlı Türk Bayrağı’nın altında birliğimizi, beraberliğimizi korumayı, inancımıza, vatanımıza, milletimize, devletimize sahip çıkmayı nasip eylesin.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizim elbette ki her zaman medarı iftiharımız. Ayasofya’nın açılmasıyla bizlere bir bayram sevinci yaşattı. Ayrıca Kurban Bayramı’nın başlangıcının Cuma gününe denk gelmesiyle bayramı da aynı sevinçle yaşamış olduk. Sizlere tekrar dua ediyor, teşekkür ediyor, ellerinizden öpüyor, var ise bir kusurumuz affınıza sığınıyor, talepleriniz varsa onları dinlemek istiyoruz. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sizlere layık olma yönünde ekibimizle birlikte bu dualara muhtaç olduğumuzu belirtiyor, şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyor, huzurlu sağlıklı günler temenni ediyorum”  dedi.

Başkan Büyükkılıç, konuşmasının ardından Huzurevi sakinleri ile tek tek bayramlaşarak bir ihtiyaçları olup olmadıklarını sordu. Huzurevi’nde kalan yaşlılar da verilen hizmetten dolayı çok memnun olduklarını ve bir ihtiyaçlarının olmadığını dile getirerek Huzurevi çalışanlarına ve Başkan Büyükkılıç’a teşekkürlerini iletti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ