EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

“2020 YATIRIM YILI OLACAK”

BÜYÜKKILIÇ, ÖNÜMÜZDEKİ YIL YATIRIM PROGRAMINI DEĞERLENDİRDİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN ÇİFTE KUTLAMA

HEM KADINLAR HEMDE MÜHENDİSLER GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN PALANCIOĞLU, ÇARŞI ESNAFIYLA

KENT HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

KOCASİNANLI ÇOCUKLAR, GELECEĞE DAHA DONANIMLI HAZIRLANIYOR

ÇOLAKBAYRAKDAR:”TEKNOLOJİ YILDIZLARI YETİŞTİRECEĞİZ”

TALAS’A DİŞ POLİKLİNİĞİ MÜJDESİ

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Ahmet Kuzu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret etti.

YALÇIN, ELEKTRİKLİ ARAÇLARI İNCELEDİ

TEKNİK İNSANA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

KAYMAKAM DURU, SOYSALLI’YI ZİYARET ETTİ

Kaymakam Duru Cuma namazını Soysallı Camiinde mahalle sakinleriyle beraber kıldı

VİRANE BİNA ÖĞRENCİLERE TEHLİKE SAÇIYOR

VELİLER, OKULUN YANINDAKİ ATIL BİNANIN YIKILMASINI İSTİYOR

NURSAÇAN’A ÖNEMLİ GÖREV

KAYSERİ OSB BAŞKANI TAHİR NURSAÇAN, 21 OSB’NİN BÖLGE KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖREVLENDİRİLDİ

BENLİ’DEN ANONSLU KUTLAMA

BENLİ, 112 PERSONELİ'NİN 1-7 ARALIK ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ HAFTASI'NI TELSİZ ANONSU İLE KUTLADI

ATAŞ, MECLİS’TE İŞÇİLERİN SESİ OLDU

AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI SELÇUK’A, İŞÇİLERİN YAŞADIĞI EKONOMİK SIKINTILARI SORDU

DEVELİ ÜLKÜ OCAKLARI HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR

‘NUTUK’ VERİP TRAŞ ETTİLER

CHP MİLLETVEKİLLERİ YÖRTÜRK VAKFI’NDA

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Bursa Milletvekili Yüksel Özkan ve Antalya Milletvekili Rafet Zeybek’den oluşan CHP Heyeti Yörük- Türkmen Vakfını ziyaret etti.

CHP İL TEŞİKİLATINDAN MAZLUMDER’E ZİYARET

CHP Kayseri il Teşkilatı, milletvekilleri ile birlikte 5 Aralık 2019 Perşembe günü MAZLUMDER Kayseri Şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

BÜYÜKŞEHİR KIŞA HAZIR

15 ARAÇLA 269 KİŞİLİK EKİP YOLLARDA

MELİKGAZİ KARLA MÜCADELEYE BAŞLADI

Palancıoğlu: “Melikgazi belediyesi olarak yoğun kar ve buzlanmaya karşı hazırız”

Anahtar Kelimeler: CEPHEYE GİTMEYE HAZIRIZ

CEPHEYE GİTMEYE HAZIRIZ

KOCASİNAN MUHTARLARINDAN BARIŞ PINARI OPERASYONU´NDA GÖREV YAPAN ASKERLERE DESTEK

Kocasinan İlçesinin çeşitli mahallelerinde görev yapan muhtarlar gerçekleştirdikleri  basın açıklaması  ile Türk Silahlı Kuvvetleri´nin Barış Pınarı Operasyonu´nda görev yapan askerlere destek verip, başarı ve selametleri için dua ettiler. Gerek duyulduğu takdirde tüm muhtarlar olarak cepheye koşmaya, devletimizin vereceği tüm görevleri yapmaya hazır olduklarını haykıran Kocasinanlı Muhtarlar Kartal Şehitliği´ni ziyaret etmeyi de ihmal etmediler.

Türk Silahlı Kuvvetleri´nin Barış Pınarı Operasyonu´nda görev yapan askerler için bir destek de Kocasinan ilçesi mahalle muhtarlarından geldi. Cumhuriyet Meydanında bir araya gelen mahalle  muhtarlarMehmetçiklerimizin başarı ve selametleri için dua ettiler?   

Muhtarlar adına basın açıklaması  yapan Barbaros Mahallesi Muhtarı Levent Karakaya;  Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat´ın Doğusunda başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekâtını desteklediklerini belirterek, gerek duyulduğu takdirde tüm muhtarlar olarak cepheye koşmaya, devletimizin vereceği tüm görevlere hazır olduklarını  vurgulayarak şunları kaydetti?"Türk Silahlı Kuvvetleri vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğine yönelik tehdit ve tehlike oluşturan tüm terör örgütlerine karşı her zaman mücadele ettiği gibi, güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu önlemek amacıyla asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı güçle ve Ölürsem şehit, kalırsam gazi anlayışıyla ´Barış Pınarı Harekâtı´na başlamıştır. Türkiye´de ve bölgemizde maalesef emperyal güçlerin ve ayrılıkçı unsurların oyun ve planları var. Bunu çok iyi biliyor ve farkındayız. Farklıklarımızı zenginlik olarak gören bir milletiz. Bu ülkeyi bölmeye çalışanlara, alçaklara, teröristlere fırsat vermeyeceğiz. Türkiye´de, Türk, Kürt, Çerkes, Laz, Alevi ne olursak olalım sevincimiz bir, üzüntümüz bir, kıblemiz bir devletimiz birdir. Bu bölgede hep beraber olduk, terörü birlikte yendik. Birliktede yeneceğiz ve fırsat vermeyeceğiz. Millet olarak bu toprakların mayasına güveniyoruz. Bir ve beraber olduğumuzu biliyoruz. Irak ve Suriye´nin kuzeyinde oluşturulmak istenen yapıyla bu birlik ve beraberliğimizin hedef alındığının da bilincinde ve farkındayız. Dolayısıyla bir noktada bütün bölgenin hafızası konumundaki ülkemizin birliği ve beraberliği, herkes için bir umuttur. Şimdi her zamankinden daha fazla birlik olmanın, diri olmanın, bir ve beraber olmanın zamanıdır. Bir yumruk gibi düşmanın sinesine vurmanın günüdür. Muhtarlar olarak bu umudun korunması adına yapılan Barış Pınarı Harekâtı´nı destekliyor, şanlı ve kahraman ordumuzun yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Gerek duyulduğu takdirde tüm muhtarlar olarak cepheye koşmaya, devletimizin vereceği tüm görevlere hazırız. Bu duygu ve düşüncelerle, cephede savaşan kahraman Mehmetçiklerimize Allah´tan yardım diliyoruz. Şehitlerimize Allah´tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyoruz."

Kocasinanlı muhtarlar daha sonra askerlerimiz için dualar okuyarak Kartal Şehitliğini ziyaret ettiler.

Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ