KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞECEK OLAN PROJELERİ KONUŞTU

BÜYÜKKILIÇ: KAYSERİ İŞİNİ BİLİR; AMA İŞİNİ TAKİP ETMESİNİ DE BİLİR

BAŞKAN YALÇIN’DAN ‘SEREBRENİTSA’ ZİYARETİ

YALÇIN: ACILARINIZI PAYLAŞIYORUZ

AGD KAYSERİ ŞUBESİ'NDEN DANIŞTAYIN ‘AYASOFYA’ KARARINA DESTEK

AYASOFYA, TARİHİN ÖZÜDÜR

MELİKGAZİ BELEDİYESİ 3 AYRI MAHALLEYE ŞADIRVAN YAPACAK

PALANCIOĞLU: ŞADIRVANLAR KÜLTÜRÜMÜZE VE GELENEKLERİMİZ MİMARINI YANSITACAKTIR

YAHYALI SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN YÜRÜDÜ

ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI

18 YAŞ ALTI ÇOCUK VE GENÇLER TEK BAŞLARINA YOLCULUK YAPABİLCEK

18 YAŞ ALTI ÇOCUK VE GENÇLERİN YOLCULUKLARDA VELİ BULUNMASI ŞARTI KALDIRILDI

BÜNYAN BELEDİYESİ İŞ YERLERİNİ DEZENFEKTE ETMEYE DEVAM EDİYOR

HALK SAĞLIĞI ADINA ÇALIŞMALARIN ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

817 YEME İÇME MEKÂNININ SERTİFİKA PROTOKOLÜ YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi ve Lokantacılar ve Pastacılar Odasının iş birliği ile yeme-içme mekanlarına yönelik eğitimlerin ardından 817 iş yeri temsilcisine  törenle sertifika verildi.

TÜRK- İŞ ÜYELERİ BİLDİRİ VE MASKE DAĞITTI

Türk-İş Kayseri İl temsilciliği üyeleri hükümetin kıdem tazminatı ile ilgili düzenlemelerini protesto ederek vatandaşlara bildiri dağıttı.

BÜYÜKKILIÇ ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

HACILAR’DA İNCELEME YAPTI

BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, ANKARA’DA

BAKAN KURUM KAYSERİ’NİN PROJELERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

KAYSERİ’YE YENİ BİR TIP FAKÜLTESİ GELİYOR

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞLI YENİ BİR TIP FAKÜLTESİ

ARABALI SİNEMADA BU HAFTA “3 İDİOTS” FİLMİ VAR

PALANCIOĞLU: ETKİNLİĞİMİZ ÇOK SEVİLDİ

MELİKGAZİ'DEN GENÇLERE 3 FUTBOL SAHASI

PALANCIOĞLU: GENÇLERİMİZ YENİ TESİSLERİ HAK EDİYOR

TARIMIN MERKEZİ KOCASİNAN’DAN

KAYSERİ’YE YENİ BİR KAZANÇ KAPISI

KOCASİNAN’DA KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN İHALE VAKTİ

72 DAİRENİN İHALESİ 14 TEMMUZ’DA YAPILACAK

Anahtar Kelimeler: CEPHEYE GİTMEYE HAZIRIZ

CEPHEYE GİTMEYE HAZIRIZ

KOCASİNAN MUHTARLARINDAN BARIŞ PINARI OPERASYONU´NDA GÖREV YAPAN ASKERLERE DESTEK

Kocasinan İlçesinin çeşitli mahallelerinde görev yapan muhtarlar gerçekleştirdikleri  basın açıklaması  ile Türk Silahlı Kuvvetleri´nin Barış Pınarı Operasyonu´nda görev yapan askerlere destek verip, başarı ve selametleri için dua ettiler. Gerek duyulduğu takdirde tüm muhtarlar olarak cepheye koşmaya, devletimizin vereceği tüm görevleri yapmaya hazır olduklarını haykıran Kocasinanlı Muhtarlar Kartal Şehitliği´ni ziyaret etmeyi de ihmal etmediler.

Türk Silahlı Kuvvetleri´nin Barış Pınarı Operasyonu´nda görev yapan askerler için bir destek de Kocasinan ilçesi mahalle muhtarlarından geldi. Cumhuriyet Meydanında bir araya gelen mahalle  muhtarlarMehmetçiklerimizin başarı ve selametleri için dua ettiler?   

Muhtarlar adına basın açıklaması  yapan Barbaros Mahallesi Muhtarı Levent Karakaya;  Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat´ın Doğusunda başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekâtını desteklediklerini belirterek, gerek duyulduğu takdirde tüm muhtarlar olarak cepheye koşmaya, devletimizin vereceği tüm görevlere hazır olduklarını  vurgulayarak şunları kaydetti?"Türk Silahlı Kuvvetleri vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğine yönelik tehdit ve tehlike oluşturan tüm terör örgütlerine karşı her zaman mücadele ettiği gibi, güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu önlemek amacıyla asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı güçle ve Ölürsem şehit, kalırsam gazi anlayışıyla ´Barış Pınarı Harekâtı´na başlamıştır. Türkiye´de ve bölgemizde maalesef emperyal güçlerin ve ayrılıkçı unsurların oyun ve planları var. Bunu çok iyi biliyor ve farkındayız. Farklıklarımızı zenginlik olarak gören bir milletiz. Bu ülkeyi bölmeye çalışanlara, alçaklara, teröristlere fırsat vermeyeceğiz. Türkiye´de, Türk, Kürt, Çerkes, Laz, Alevi ne olursak olalım sevincimiz bir, üzüntümüz bir, kıblemiz bir devletimiz birdir. Bu bölgede hep beraber olduk, terörü birlikte yendik. Birliktede yeneceğiz ve fırsat vermeyeceğiz. Millet olarak bu toprakların mayasına güveniyoruz. Bir ve beraber olduğumuzu biliyoruz. Irak ve Suriye´nin kuzeyinde oluşturulmak istenen yapıyla bu birlik ve beraberliğimizin hedef alındığının da bilincinde ve farkındayız. Dolayısıyla bir noktada bütün bölgenin hafızası konumundaki ülkemizin birliği ve beraberliği, herkes için bir umuttur. Şimdi her zamankinden daha fazla birlik olmanın, diri olmanın, bir ve beraber olmanın zamanıdır. Bir yumruk gibi düşmanın sinesine vurmanın günüdür. Muhtarlar olarak bu umudun korunması adına yapılan Barış Pınarı Harekâtı´nı destekliyor, şanlı ve kahraman ordumuzun yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Gerek duyulduğu takdirde tüm muhtarlar olarak cepheye koşmaya, devletimizin vereceği tüm görevlere hazırız. Bu duygu ve düşüncelerle, cephede savaşan kahraman Mehmetçiklerimize Allah´tan yardım diliyoruz. Şehitlerimize Allah´tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyoruz."

Kocasinanlı muhtarlar daha sonra askerlerimiz için dualar okuyarak Kartal Şehitliğini ziyaret ettiler.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ