CHP MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. SEMA KARAOĞLU,
“MUTLU VE ÜRETEN BİR GENÇLİĞİ HEDEFLİYORUZ”
Tarih: 4.1.2019 17:04:07/ 555okunma / 0yorum

Cumhuriyet Halk Partisi Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu, gençliğe önem veren bir yönetim anlayışı ortaya koyacaklarını belirterek, “Biz gençleri yapacağımız projelere dahil edeceğiz. Onların da fikirlerini alacağız. Kısacası gençlerle başımıza icat çıkarma demeyeceğiz, aksine icat çıkar diye onları teşvik edeceğiz. Her açıdan gençleşen, katılımcı ve dinamik bir yönetim sergileyeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 7´den 70´e her kesime hitap eden projelerini hazırlayan Karaoğlu, özellikle gençlere yönelik projelere de ağırlık vereceklerini kaydetti.

Sosyal belediyecilikte gençlerin önemli yer tuttuğunu dile getiren Dr. Karaoğlu, “Projelerimizin önemli bir kısmında gençler var. Çünkü onlar bu ülkenin geleceği. İlçe belediyesi olarak üzerimize düşen önemli sorumluluklar var.  Projelerimizi ortaya koyarken, mutlaka onlarla da görüşeceğiz, fikir alacağız. Bu kapsamda projelerimizin oluştururken onlara da sorduk ve beklentilerini öğrendik. Ona göre de projelerimizi şekillendiriyoruz.  Adaylığımı açıkladığım ilk günden itibaren katılımcı demokrasiye önem vereceğimizi, bunun olmazsa olmazımız olduğunu söylüyorum ve vurguluyorum” diye konuştu.

Okuyan, okuyamayan, çalışan, işsiz olan gençlerin ayrı sorunlarla karşı karşıya kaldığını dile getiren CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr. Sema Karaoğlu sözlerini şöyle noktaladı;

“Öncelikle gençlerin soluk alacağı, huzur bulacağı çalışmalar yapacağız. Mutlu ve üreten bir gençliği hedefliyoruz. Biz,  sosyal belediyeciliği her alanda uygulayacağız. Çünkü yerel yönetim demek, sadece park, yol ya da çöp toplamak değil. Bu işler belediyenin yapması gereken işler. Biz farklı ne yapacağız ona bakıyoruz. Ufuk açacak, Melikgazimize, şehrimize, ülkemize fayda sağlayacak, geleceği inşa edecek fikirler üzerinde çalışıyoruz.  Biz, bir anne duyarlılığı ve kucaklayıcılığı ile gençlerle hep bir arada olacağız. Onlara icat çıkarma demeyip, aksine icat çıkar diye ısrar edeceğiz. Bu kapsamda ‘Gençler icat çıkarıyor´ projemizi hayata geçirip, gençlere hayallerini, projelerini anlatacakları, uygulayacakları, hayata geçirecekleri fırsatlar vereceğiz. Melikgazi´nin geleceğini gençler de şekillendirecek. Kısacası gençlerin fikirleri yönetime de damga vuracak. Onların istekleri bizim yol haritamızın belirlenmesinde her zaman önemli bir yer tutacak. Ben onların her zaman Sema ablası olacağım.”
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Ocak 2019 Çarşamba
Bugün
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Perşembe
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Cuma
yağmurlu
3 °C
-1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL