CHP TALAS´A YENİ BAŞKAN ADAYI
SERDAR ALTUNER “BEN DE VARIM” DEDİ ..
Tarih: 29.10.2017 10:48:10/ 635okunma / 0yorum

SERDAR ALTUNER “BEN DE VARIM” DEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Talas İlçe Başkanlığı´nın Kasım ayında gerçekleştirilmesi planlanan İlçe Başkanlığı için yeni bir aday daha çıktı. Serdar Altuner İlçe Başkanlığı´nda gerçekleştirdiği basın açıklaması ile İlçe Başkanlığı koltuğuna namzet olduğunu kamuoyu ile paylaştı. Altuner:İktidar ancak yerel başarılarla sağlanır. Yerli, başarı için konuşan değil, üreten düşmanlıklar değil dostluklar biriktiren, sorun değil çözümün parçası olan yönetimlere ihtiyaç olduğunu düşündüğüm için ilçe başkanlığına adayım” ifadesini kullandı…

Sağlık sorunları sebebiyle yeniden aday olmayacağını açıklayan Talas İlçe Başkanı Yalçın Mağden´in ilçe başkanlığı için yeniden aday olmama kararı almasının ardından Kasım ayında gerçekleştirilmesi planlanan ilçe kongresinde İlçe Başkanlığı için aday olan yeni bir isim daha çıktı…  Endüstri Mühendisi Serdar Altuner İlçe Başkanlığı binasında basın açıklaması gerçekleştirerek aday olduğunu açıkladı.

İl Başkanı Feyzullah Keskin´in de hazır bulunduğu basın açıklamasında konuşan yeni başkanlık namzedi Altuner aynı şeyleri tekrarlayarak farklı sonuçlar alınmayacağının altını çizerek “İktidar ancak yerel başarılarla sağlanır. Yerli, başarı için konuşan değil, üreten düşmanlıklar değil dostluklar biriktiren, sorun değil çözümün parçası olan yönetimlere ihtiyaç olduğunu düşündüğüm için ilçe başkanlığına adayım.  Ben Türkiye´nin yaşadığı kötü gülerden kurtuluşunun tek reçetesinin Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı olduğu düşünmekteyim. Diyebilirsiniz ki bir İlçe Başkanı seçimiyle Türkiye kurtuluşa mı geçecek? Önce Talas´ta birlik ve beraberlik sağlayacağız. Burada hemen şunu belirtmem gerekiyor ki hiç kimse parti içi yarışı birlik ve beraberliğin düşmanı olarak görmesin. Burası 7 bölge, 8 iklimi kucaklayan sesine ses olan Kuva-i Milliye ruhunu taşıyan Çetinkaya gurubu, Berzenci gurubu , Miymin gurubu gibi farklı etnik kökenlerden gelip dünyaya emsali görülmemiş Kurtuluş Savaşı verenlerin kurduğu vatanperver Cumhuriyet Halk Partisi´dir. Burası demokrasini beşiğidir. Parti içi bu yarış hepimize heyecan katacaktır. Partimize güç verecektir. Parti içi yarış seçimlerin bittiği gün bitmek zorunda olmalıdır. Sandık açıldığı andan itibaren kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olmalı, adaylar el ele Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı için mücadele etmeye başlamalıdır. Peki, bu mücadele nasıl yapılmalıdır. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki partimizin kapısı her zaman açık olacaktır. Ama biz parti içinde çakılı kalmayacağız. Partimize yeni insanlar yeni yüzler kazandırmak için çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız. “ diye konuştu.
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: TALAS YENİ BAŞKAN ADAYI
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
20 Ekim 2018 Cumartesi
Bugün
Fırtına
22 °C
8 °C
Pazar
Sağanak
18 °C
7 °C
Pazartesi
Bulutlu
20 °C
9 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74