ÇOLAKBAYRAKDAR,
DADALOĞLU DERNEĞİ´NDE
Tarih: 7.2.2019 18:46:54/ 377okunma / 0yorum

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Yeni Kocasinan´ı inşa etmek ve Türkiye´yi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için gece-gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, seçim çalışmaları kapsamında Muşlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdullah Akhan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Dernek üyeleriyle sohbet edip, taleplerini dinleyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan´ın çehresini değiştirdiklerini ve yapılan hizmetlerle ilçenin değerine değer kattıklarını ifade etti.

Dernek Başkanı Abdullah Akhan ise Muşluların çoğunlukla Kocasinan sınırları içerisinde ikamet ettiklerini ve Kocasinan Belediyesi´nin hizmetlerinden çok memnun kaldıklarını belirterek, yeni dönemde de Başkan Çolakbayrakdar´a destek olacaklarının sözünü verdi.

Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra Dadaloğlu Derneği Başkanı Halil İbrahim Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin misafiri oldu. “Dernekler, yöresel özelliğiyle örf ve adetlerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasında önemli bir rol üstlenmektedir” diyen Başkan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti: “Kültürel zenginliklerimizi gelecek kuşaklara doğru bir şekilde aktarmak çok önemlidir. Derneklerimiz bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Bizim görevimiz, sevdamız bu topraklar için ülkemiz ve şehrimiz için çokça çalışmaktır. Bu kapsamda devam eden ve yeni projelerle inşallah Kayseri´nin ihtiyaç duyduğu hizmetlere ulaştıracağız. Vizyon projelerimizle Kayseri´yi ve Türkiye´yi kalkındırarak milletimizin refah seviyesini ve huzurunu daha da artıracağız. Gerek şehrimizi gerek ise ülkemizi muasır medeniyetlerin seviyesinin üstüne çıkarmak ve Güçlü Türkiye´mizi daha da güçlendirip büyütmek için çalışıp gayret ediyoruz. Bütün gayretimiz bu noktadadır. Bu birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun. İnşallah ilelebet bu topraklar üzerinde mutlu mesut yaşamaya devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Dadaloğlu Derneği Başkanı Halil İbrahim Yıldırım da ziyaretten memnun kaldıklarını belirterek, Başkan Çolakbayrakdar´a teşekkür etti.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: ÇOLAKBAYRAKDAR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
24 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL