EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

112 ACİL SERVİS 25 YAŞINDA

112 'NİN 25. YAŞI KUTLANDI

PASTIRMAYA SAHİP ÇIKIN

Chp’li Vekil Çetin Arık, AK Parti Kayseri milletvekillerine,"Pastırmanıza, sucuğuna sahip çıkın." diye çağrıda bulundu.

ERSOY, KAYSERİ’YE OTOYOL İSTEDİ

Ersoy, 2020 yılı Bütçe görüşmelerinde Bakan Turhan’a Hızlı Tren ve Erkilet Hava Limanı genişletme projesinin akıbetini sorarken, Kayseri’ye Otoyol istedi

ADAYLARIMIZI VATANDAŞLARIMIZ BELİRLEDİ

AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU: “ŞAHSİ HİÇBİR BEKLENTİM YOK”

KARAYEL, AP ÜYELERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı, Kayseri Milletvekili Sayın İsmail Emrah Karayel, Strazburg'da Avrupa Parlamentosu üyeleri ile görüştü.

SAADET PARTİSİ, İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

SP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MAHMUT ARIKAN: “CHP İDDİALARI İLE GÜNDEMDEKİ BİRİKMİŞ SORUNLAR ÖRTBAS EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR”

CHP’DE MELİKGAZİ DELEGE SEÇİMLERİ YENİLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisinde geçen hafta olaylı geçen ve iptal edilen Melikgazi ilçesi delege seçimleri CHP Genel Merkezinden gelen altı milletvekilinin gözlemlerinde yenilendi.

BBP’DE GERGİN SEÇİM

MEVCUT BAŞKAN KARAHANÇER GÜVEN TAZELEDİ

NERGİS BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL OLDU

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ NERGİS: “HİÇ BİR ŞEY GİZLİ KALMAZ”

AK PARTİ’DE KONGRE STARTI

ÇOPUROĞLU: “İLÇELERDE DELEGE SÜRECİNİN TAMAMLANMASINA AZ KALDI”

BAKİ ERSOY’DAN HDP’Lİ VEKİLLERE SERT ÇIKIŞ

ERSOY: “BÖLÜCÜ VE AJANSINIZ”

ARIKAN, SP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Kongre sonrası Kayseri’nin tanınmış ismi Genel Başkan Yardımcısı oldu

AK PARTİ'DEN İHRAÇ TALEBİ!

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı'nda, 24. dönem Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır'ın kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edilmesi kararlaştırıldı.

ERSOY’DAN DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU’NA DAVET

Ersoy, Türkiye’ye gelen yabancı heyetlerin Kayseri’de ağırlanması için Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’na çağrıda bulundu

AK PARTİ’DE BU HAFTAKİ NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ TAMER: “VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY’DAN MAARİF MÜFETTİŞİ ÇIKIŞI

Ersoy: “Teftiş sisteminin istikrarlı bir yapıya kavuşturulması gerekli…”

ÇOLAKBAYRAKDAR´DAN MİMARSİNANLILARA

YENİ TESİS MÜJDESİ

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Mimarsinan Mahallesi´ne tekstil üzerine satış yapan esnafların isteği doğrultusunda yeni bir alan inşa edeceklerini, ayrıca kadınların ürettikleri el emeği göz nuru ürünlerini satabilecekleri bir satış merkezi yapacaklarının müjdesini verdi.

Yeni Kocasinan´a daha modern, daha sağlıklı ve daha işlevsel modern pazar yerleri kazandıran Başkan Çolakbayrakdar, 1 yıldır Kocasinanlılara hizmet veren Mimarsinan Mahallesi´ndeki modern pazar yerini ziyaret etti. Hem tezgah açan esnafla hem de alışveriş yapan bölge sakinleriyle yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar, esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar, yapılan hizmetlere vatandaşların yoğun ilgi göstermesi ve memnun kalmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. İlçenin prestijini artıran ve bölgeyi cazibe merkezi haline getiren hizmetler yaptıklarını söyleyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan´a yapılacak her ne varsa en iyisini yapmanın gayreti içinde olduklarının altını çizerek, ?Mahallelerimize çağın gereklerine uygunen güzel tesisleri birer birer yapıyoruz. Mimarsinan Mahallemizde çocuklarımıza yönelik eğitim veren sosyal tesisimizde Çocuk Kulübü bünyesinde 500´ün üzerinde evlatlarımız eğitim görüyor. Burada ayrıca Kocasinan Akademi çatısı altında hizmet veren çok amaçlı bir sosyal tesisimiz de var. Tesisimizin içerisinde; yüzme havuzu, spor salonu ve eğitim birimleriyle vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Özellikle mahallemize bölge sakinlerinin talepleri doğrultusunda yeni bir tesis daha kazandırıyoruz. Tekstil üzerine satış yapan esnaflarımızın isteği doğrultusunda tesisin yanına kapalı bir mekan inşa edeceğiz. Ayrıca burada hanım kardeşlerimiz için ise el emekleri göz nuru ürünlerini satabilecekleri bir yer olacak. Yapılan yatırımlara yeni ve farklı hizmetler ekleyerek yolumuza devam edeceğiz. Vatandaşlarımız için çalışıyor ve hizmet üretiyoruz.? ifadelerini kullandı.

Esnaf ve bölge sakinleri ise Kocasinan Belediyesi´nin ilçeye kazandırdığı modern ve fonksiyonel pazar yeri dolayısıyla Başkan Çolakbayrakdar´a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ