KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

4. KİTAP FUARI'NDA HEDEF 800 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ

KIZILAY'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

ULAŞIM A.Ş.'DEN 3 BİN FİDAN

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

KAYSERİLİ GENÇLER, AB-TÜRKİYE İKLİM FORUMU’NDA BULUŞTU

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJLARI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

MELİKGAZİ’DE 10. OKULUN YAPIMI BAŞLIYOR

YOLCU OTOBÜSLERİNE 'KIŞ LASTİĞİ' DENETİMİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’DAN ‘GÖĞDERE YOLU’ MÜJDESİ

17. NOTER TACETTİN VELİ MAHALLESİ’NDE AÇILDI

YENİDOĞAN MAHALLESİNE YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

MELİKGAZİ'DE İMARSIZ YAPILARA GEÇİT VERİLMİYOR

ÖZDOĞAN: “TÜM EKİBİMİZLE GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”

Anahtar Kelimeler: YEŞİL KOCASİNAN
Gürkan Ofis Mobilyaları

DAHA YEŞİL KOCASİNAN İÇİN

Kocasinan Belediyesince Erkilet Generalemir Mahallesi’nde tertiplenen fidan dikme etkinliğine bizzat iştirak ederek liseli genç yürekler ile birlikte ağaç diken Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar onlarla tek tek sohbet edip geleceğe dair planlarını sordu.

Erkilet Cemal Bozkurt Anadolu Lisesi’nin öğrencileri ve öğretmenleriyle ağaçları toprakla buluşturan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri’yi ve Kocasinan’ı daha güzel hale getirmek için yoğun gayret ettiklerini vurgulayıp “Çalışmalarımızla Kocasinan geleceğe daha emin adımlarla yürüyor” dedi ve ekledi  “Generalemir Mahallemizde çocuklarımız ve gençlerimizle ağaç dikiyoruz. Hem gençlerimizin enerjisinden faydalanıyoruz hem de onlar burada ağacı dikerek geleceklerine katkı sağlıyorlar. Özellikle ağaç dikim sezonu olan ilkbahar ve sonbahar ’da yaptığımız en önemli etkinliklerimizden biri olan ağaç dikme çalışmalarımızı, her alanda gerçekleştiriyoruz. Diktiğimiz ağaçları bizden sonraki kuşaklara miras bırakacağız. Kocasinan’ın daha modern olması ve daha da güzelleşmesi için parklar ve yeşillendirme çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Bütün gayretimiz, daha güzel çevreyi gelecek nesillere sunabilmek içindir. Bu vesileyle dikilen ve dikilecek olan ağaçların şehrimize ve çevremize güzellikler getirmesini diliyorum ”                                  

Başkan Çolakbayrakdar sözlerini “Yaptığımız yatırımlar hem bugünümüze hem de geleceğimize yöneliktir” diyerek noktaladı.                                 

Başkan Çolakbayrakdar ile birlikte ağaç diken öğrenciler büyük sevinç yaşadı. Dikilen ilk ağaçların can suyunu ise Başkan Çolakbayrakdar verdi.           

Başkan Çolakbayrakdar’ın öğrencilere Kocasinan Belediyesi’nin İkram Çeşmesi’nden salep ikram etmesiyle program sona erdi.