DEVELİ´DE MUHTARLARLA
KASIM AYI TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 1.12.2018 11:54:33/ 320okunma / 0yorum

Develi muhtarları, Develi Kaymakamı Murat Duru´nun başkanlığında Develi´deki kurum amirleriyle bir araya gelerek mahalleleri hakkındaki taleplerini ileterek yapılan hizmetler hakkında Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar´a teşekkür etti.

Develi´deki Mahallelere yapılan hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Cabbar, 2018 yılında hayata geçen projeler ve yapılan hizmetler hakkında özet bilgiler sunduktan sonra 2019 yatırım programı için muhtarların taleplerini dinledi ve sorularını tek tek cevaplandırdı.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Pazar yolu, Elbiz caddesi ve Sanayi caddesinde sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. TOKİ konutlarında asfalt serimi öncesinde zemin hazırlıkları tamamlandıktan sıcak asfalt çalışmaları devam edecektir. Göreve geldiğimiz andan itibaren bütçemizle her mahalleye imkânlar dâhilinde hizmet ulaştırmaya gayret ettik. Bu çalışmalarda bizlere destek veren muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda söz alan muhtarlar, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve İlçe Kaymakamı Murat Duru´ya yapmış oldukları hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür ederek önümüzdeki dönem için de hizmetlerin devamını beklediklerini belirttiler.

Kurum amirleri, oda başkanları,sivil toplum kuruluşlarının da katıldığı toplantıda muhtarların sorularını cevaplayan daire amirleritaleplerin her zaman takipçisi oldukları ve yapılan çalışmalarda yardımcı oldukları için muhtarlara da teşekkür etti.

Develi Kaymakamı Murat Duru da, “Develimizi kalkındırmak, problemlerini çözmek adına bir araya geldiğimiz toplantıya katılarak fikir ve düşüncelerini belirten bütün mesai arkadaşlarıma ve muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Her ay bu toplantılarımızı yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: DEVELİ MUHTARLARLA
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
20 Şubat 2019 Çarşamba
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL